اخبار اینترنت

آمازون بی سر و صدا Prime Gaming را در هند راه اندازی کرد

به گزارش اپ خونه، آمازون هفته‌ها پس از شروع آزمایش این سرویس در بازار جنوب آسیا، بی سر و صدا Prime Gaming، سرویس اشتراک خود را که دسترسی به تعدادی از عناوین را ارائه می‌دهد، برای اعضای خود در هند عرضه کرد.

این سرویس بازی که برای مشترکین Amazon Prime و Video رایگان است، به کاربران امکان دسترسی به طیف وسیعی از بازی‌های موبایل، رایانه شخصی و مک و همچنین لوت درون بازی را بدون هزینه اضافی به کاربران می‌دهد. هر ماه گروه تجارت الکترونیک تعدادی عناوین جدید به این سرویس اضافه می کند.

هم اکنون برخی از بازی‌های رایگان و لوت‌باکس‌های آن‌ها در دسترس کاربران هندی هستند که عبارتند از League of Legends، DeathLoop، Quake، COD Season 1، EA Madden 23، FIFA 23، Apex Legends، Destiny 2 و Brothers: A. داستان دو پسر.

صفحه اصلی Prime Gaming در هند

 Prime Gaming اشتراک آمازون پرایم را که فقط ۱۸ دلار در سال در هند هزینه دارد، برای جمعیتی خاص در بازار جنوب آسیا جذاب تر می کند.

ریشی الوانی، تحلیلگر باسابقه صنعت و مدیر ارتباطات در شرکت بازی سازی SuperGaming که دفتر مرکزی آن در Pune است، گفت: همچنین می تواند “تأثیر طولانی مدت شگفت انگیزی” بر اکوسیستم بازی های رایانه شخصی در هند داشته باشد.

«این باعث می‌شود گیمرهای هندی رایانه‌های شخصی با اشتراک Prime در معرض محتوای متنوعی قرار بگیرند که لزوماً تمایلی به جذب آن نداشتند. به طور کلی، فضای بازی‌های رایانه‌های شخصی هندی مبتنی بر ارزش است که دارای هزینه‌های AAA «ایمن» با بودجه بالا مانند GTA 5 یا بازی‌های تیراندازی رایگان مانند Valorant است.»

او در افزود : Prime Gaming مجموعه‌ای متنوع و منتخب از ژانرها و عناوین را به ارمغان می‌آورد که شاید بسیاری حتی فکر نمی‌کردند آن‌ها را انتخاب کنند و بازی کنند، مانند Brothers: A Tale of Two Sons.

محتوای درون بازی را برای عناوین محبوبی مانند Modern Warfare 2 و Apex Legends قرار دهید و کاملاً واضح است که آمازون هند در آن مرحله قرار دارد که در آن به دنبال بازی برای حفظ پایگاه رو به رشد مشترک Prime خود است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا