استارتاپ

استارت‌آپ مد رئیس سابق ماینترا، ویرجیو، ۱۶۱ میلیون دلار در بودجه جدید ارزش گذاری کرد.

به گزارش اپ خونه، استارت‌آپ مد Virgio، که توسط Amar Nagaram، مدیر اجرایی سابق Myntra تأسیس شده است، در دور جدید مالی ۳۷ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است زیرا این شرکت جوان به دنبال ایجاد یک برند جهانی مد از بازار آسیای جنوبی است.

Prosus Ventures، Alpha Wave و Accel با همکاری سرمایه‌گذاری Virgio’s Series A، این استارت‌آپ یک ساله را ۱۶۱ میلیون دلار (پس از پول) ارزیابی می‌کنند. (ویرجیو می گوید که امسال تاسیس شده است، اما دور اولیه خود را فاش نکرده است.)

ویرجیو می گوید ترجیحات مد مصرف کنندگان به سرعت در حال تغییر است و آنها از پیشنهادات شرکت های فعلی راضی نیستند. این شرکت در تلاش است تا با ساده‌سازی فرآیندهای طراحی، تولید و خرید در زمان واقعی، این مشکل را حل کند، و به نسل Z و نسل‌های اواخر هزاره پلتفرمی ارائه می‌کند که در آن می‌توانند لباس‌های مد روز جدید را کشف و خریداری کنند.

Virgio طیف گسترده ای از انتخاب ها را در لباس های روزمره، مهمانی و قومی ارائه می دهد. هر هفته انتخاب های جدیدی اضافه می کند و مشتریان تخفیف های بزرگ و ارسال رایگان دریافت می کنند.

رویکرد این استارت‌آپ برخی را بر آن داشته است که مدل آن را با مدل غول پیکر شین مقایسه کنند.

ناگارام، بنیانگذار و مدیر اجرایی Virgio، در بیانیه ای گفت: «به طور سنتی، صنعت مد بر اساس مدل های عمقی و تخفیفی کار می کند.»

«در هسته Virgio، بنیاد فناوری قرار دارد که همیشه به روندهای در حال تحول در پلتفرم های رسانه های اجتماعی گوش می دهد و تقاضا برای هر روند را پیش بینی می کند. سپس به زنجیره تامین چابک و پاسخگو ما وارد می‌شود تا شیک‌ترین، زیباترین و در عین حال مقرون‌به‌صرفه‌ترین خط را در زمان واقعی فعال کنیم. بنابراین، Virgio در روش تست و مقیاس پیشگام است و مد باند را برای همه مصرف‌کنندگان در دسترس و مقرون به صرفه می‌سازد، در حالی که موجودی اضافی را برای تولیدکنندگان حذف می‌کند.»

این استارت‌آپ می‌گوید رویکرد فول استک آن به آن اجازه می‌دهد تا زمان معمول هشت تا ۱۰ ماهه را به تنها یک ماه فشرده کند. برنامه همنام آن تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰۰ بار دانلود را جمع آوری کرده است. (در Sensor Tower، برنامه معیارهای بسیار کمی را نشان می دهد زیرا هنوز خیلی کوچک است.)

 آشوتوش شارما، رئیس سرمایه گذاری هند در Prosus Ventures در بیانیه ای گفت :

«در حال حاضر بازار بزرگی برای پوشاک مارک دار در هند وجود دارد که از آن استفاده نمی شود. به عنوان مثال، برای زنان، تنها ۲۵٪ از مد لباس های مارک دار هستند. بنابراین صنعت مد در هند در یک نقطه عطف قرار دارد که با تغییر ترجیحات مصرف کنندگان در نتیجه نفوذ رسانه های اجتماعی، یک ویژگی مهم Gen-Z برای فردی شدن به عنوان شکلی از بیان، و ادغام تجارت اجتماعی با پلتفرم های رسانه های اجتماعی هدایت می شود.»

او افزود: «ما به اولین مدل فناوری Virgio اطمینان داریم و معتقدیم که تیم موسس متخصص استارت‌آپ به‌طور منحصربه‌فردی در موقعیتی منحصربه‌فرد قرار دارد تا فرصت بزرگی را در صنعت مد هند به دست آورد.»

تعداد زیادی از کارآفرینان دیگر – از جمله موکش بانسال، کونال شاه، بینی بانسال، بهاویش آگاروال، ویدیت آتری، سیف علی خان، سریهارشا مجتی و سامیر نیگام – نیز در این دور سرمایه گذاری کردند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا