نرم افزار موبایل

اپلیکیشن دوستیابی Hinge اشتراک ماهانه ۶۰ دلاری گران‌تری را آزمایش می‌کند، مشابه Tinder Platinum

به گزارش اپ خونه، برنامه دوستیابی Hinge که متعلق به Match است تأیید کرد که در حال آزمایش اشتراک پریمیوم با قیمت بالاتر از ۵۰ تا ۶۰ دلار در ماه است – افزایش قابل توجهی نسبت به قیمت فعلی ۳۵ دلار در ماه است.

این شرکت قبلاً پیشنهاد جدید را در طول درآمدهای سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ Match در ماه نوامبر به اشتراک گذاشته بود و آن را معادل اشتراک Tinder در سطح بالای پلاتینیوم به عنوان مقایسه Hinge نامید و پتانسیل آن را برای افزایش درآمد به ازای هر پرداخت کننده “به طور معناداری بالاتر” اعلام کرد.

بلومبرگ برای اولین بار خبر عرضه پریمیوم را گزارش کرد که سخنگوی Match Group آن را تایید کرد.

به گفته این شرکت، Hinge اشتراک گران قیمت خود را برای «مردان با انگیزه بالا» هدف قرار خواهد داد، که مایلند برای ویژگی‌های بیشتر برای افزایش نمایش خود در برنامه و همچنین مواردی که به آنها امکان دریافت توصیه‌های بهتر را می‌دهند، هزینه بپردازند.

به‌عنوان مثال، «لایک‌های» مشترکین سریع‌تر از دیگران دیده می‌شوند، از جمله، این گزارش اشاره کرد.

در حالی که اپلیکیشن پرچم‌دار Match، Tinder، از نظر درآمد پیشتاز شرکت است، Match در سه ماهه گذشته از Hinge به عنوان یک “نقطه روشن” یاد کرد. برنامه دوستیابی با هدف بیشتر برای علاقه مندان به روابط، تبدیل به سومین برنامه محبوب با دانلود در ایالات متحده شده است.

در ماه های اخیر، این برنامه در خارج از ایالات متحده بومی سازی شده است و در آلمان و دیگر بازارهای اروپایی راه اندازی شده است، جایی که در حال یافتن جذابیت است.

این همچنین یکی از برنامه‌های کلیدی است که Match روی آن حساب کرده است تا به جبران افتی که در برخی از برندهای معتبر خود و همچنین مواردی که در خرید Hyperconnect در سال ۲۰۲۱ شاهد بود کمک کند که آنطور که انتظار می‌رفت نتیجه نداد.

این شرکت گفت که برای کمک به رشد بیشتر برند، در سه ماهه چهارم در بازاریابی Hinge در ایالات متحده و خارج از کشور سرمایه گذاری خواهد کرد.

این شرکت در جریان تماس با درآمد ماه نوامبر به سرمایه گذاران گفت: با موفقیت این توسعه و رده پریمیوم جدید، Match پیش بینی می کند که Hinge در سال جاری حداقل ۱۰۰ میلیون دلار درآمد افزایشی داشته باشد.

Match در طول تماس جزئیات کمی درباره خود اشتراک به اشتراک گذاشت، فقط اشاره کرد که پس از سال جدید در سطح جهانی عرضه خواهد شد.

ما فرصت‌های کسب درآمد از اشتراک را با Hinge دوست داریم – با پایگاه کاربر Hinge. برنارد کیم، مدیرعامل Match در طول این تماس گفت: مانند هر تغییر بزرگی در سطوح، ما به بهینه‌سازی پیشنهادات در طول سال ۲۰۲۳ ادامه خواهیم داد.

با این حال، این شرکت اذعان کرد که لولا حدود ۱۵ میلیون دلار از هدف خود در سال ۲۰۲۲ عقب تر است، که عمدتاً به دلیل باد مخالف ارز خارجی و به ویژه تأثیر آن بر پوند بود.

این شرکت اعلام کرد که سرمایه‌گذاران را در مورد درآمد هینج برای سال جاری در جریان تماس سود سه ماهه چهارم فوریه خود به‌روزرسانی می‌کند.

گزارش بلومبرگ همچنین اشاره کرد که Tinder در حال آزمایش یک برنامه ماهانه ۵۰۰ دلاری بود که Match نیز آن را تأیید کرد اما از ارائه جزئیات خودداری کرد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا