نرم افزار موبایل

اکنون توییتر نشان می‌دهد که چند نفر توییت‌های شما را مشاهده می‌کنند

به گزارش اپ خونه، توییتر در حال ارائه قابلیتی است که نشان می دهد چند نفر توییت های شما را مشاهده می کنند، مشابه ویژگی هایی در پلتفرم هایی مانند یوتیوب که نشان می دهد چند بار یک ویدیو را مشاهده کرده اند.

توییتر تعداد بازدیدها را منتشر می‌کند، بنابراین می‌توانید ببینید که یک توییت چند بار دیده شده است.

ایلان ماسک در توییتی نوشت: این برای ویدیو عادی است. نشان می‌دهد که توییتر چقدر زنده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد، همانطور که بیش از ۹۰ درصد از کاربران توییتر می‌خوانند، اما توییت نمی‌کنند، پاسخ نمی‌دهند یا لایک نمی‌کنند، زیرا اینها اقدامات عمومی هستند.

به گفته خودش، ماسک به نظر مشتاق این ویژگی است که به کاربران نشان می‌دهد با چند نفر در توییتر ارتباط برقرار خواهند کرد.

مقایسه با ویدیوی آنلاین مانند تماسی با سازندگان محتوا مانند YouTuber MrBeast است که ماسک می گوید در جستجوی یافتن مدیر عامل بعدی توییتر «معمولاً دور از ذهن نیست».

اما برای برخی از کاربران، این ویژگی ممکن است اثر معکوس داشته باشد و نشان دهد که افراد کمتری نسبت به آنچه که فکر می‌کردند توییت‌های آنها را می‌بینند.

در حال حاضر، توییتر دارای ویژگی است که تجزیه و تحلیل های دقیق تری را در مورد توییت های شما نشان می دهد تا صرفاً لایک ها، ریتوییت ها و نقل قول ها.

اگر روی «مشاهده تجزیه و تحلیل توییت» در زیر چیزی که پست کرده‌اید کلیک کنید، می‌توانید ببینید که چگونه مردم با توییت شما به روش‌هایی مانند کلیک کردن برای مشاهده نمایه شما یا گسترش جزئیات یک توییت نقل قول تعامل داشتند.

همچنین می‌توانید کل برداشت‌ها را مشاهده کنید، که به صورت «بارهایی که این توییت در توییتر دیده شد» تعریف می‌شود. این تعریف بسیار ساده است، زیرا ما دقیقاً نمی دانیم که “دیده شدن” یک توییت به چه معناست.

چیزی که در مورد ویژگی بازدیدهای جدید متفاوت است این است که اکنون، بازدیدها برای همه قابل مشاهده خواهد بود، نه فقط برای صاحب حساب.

هنوز همه کاربران به این ویژگی دسترسی ندارند، زیرا زمان می برد تا یک نسخه به همه کاربران برسد. این ویژگی در حال حاضر در iOS و Android در دسترس است و به زودی انتظار می‌رود قابلیت‌های تحت وب نیز ارائه شود.

برای کسانی که هنوز نمی‌توانند آن را ببینند، نیما اوجی، محقق برنامه معکوس، نشان می‌دهد که این ویژگی در عمل چگونه خواهد بود و اضافه می‌کند که به نظر می‌رسد این فقط برای توییت‌هایی که پس از ۱۵ دسامبر ارسال می‌شوند کار می‌کند.

این فقط برای توییت هایی که بعد از ۱۵ دسامبر ارسال شده اند قابل مشاهده است! pic.twitter.com/rwLtIzv7R3

— نیما اوجی (@nima_owji) ۲۲ دسامبر ۲۰۲۲

 در چند روز گذشته، خوشبختانه به نظر می‌رسد توییتر به‌روزرسانی‌های ویژگی‌های کمتر تفرقه‌انگیز (یا کم‌کلید ظالمانه) را در اولویت قرار داده است.

روز چهارشنبه، توییتر سیستم cashtag خود را به روز کرد تا بتوانید قیمت سهام یا ارز دیجیتال را به سادگی با تایپ کردن چیزی مانند $ETH یا $GOOG در نوار جستجو مشاهده کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا