اخبار اینترنت

اگر Rowy راه خود را دارد، اگر بتوانید از Excel استفاده کنید، می توانید نرم افزار بسازید

به گزارش اپ خونه، ساخت اپلیکیشن کم و بدون کد به سرعت ادامه دارد. شرکتی که مانند Airtable در بسیاری از استروئیدها یا Excel برای بسیاری از استروئیدها و چند خط مواد غیرقانونی است، می گوید به آرامی “ردیف ردیف کد خود را ردیف کنید، به آرامی در جریان ها قرار دهید.”

البته راه‌حل‌های کم‌کد جدید نیستند، اما معمولاً برای برنامه‌های کم حجم بسیار مفید هستند، زیرا شرکت‌ها ابزارهای خود را بیشتر کرده‌اند و نیاز به بازسازی پشته فناوری دارند. Rowy هدف بالاتری دارد و می‌خواهد محصولات را برای هر کسی که کاربر قدرتمند صفحه‌گسترده است در دسترس قرار دهد، و نرم‌افزارهای پشتیبان ایجاد کند که می‌توانند در طول زمان توسعه یابند.

هفته گذشته، Chat GPT از OpenAI به جهان نشان داد که آخرین مدل‌های هوش مصنوعی چه توانایی‌هایی دارند. مدل‌های زبان بزرگ و قابلیت‌های هوش مصنوعی مولد باورنکردنی هستند و چشمان بسیاری را به روی احتمالات باز کرده‌اند. هارینی جاناکیرامان، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Rowy در مصاحبه ای با TechCrunch گفت: به طور مشابه، Rowy به دنیا نشان می دهد که هوش مصنوعی چه توانایی هایی در زمینه کدنویسی دارد.

این شرکت گفت که هدفش ایجاد سیستمی است که بتواند دید هر کسی را به یک محصول دیجیتال تبدیل کند. «اگر می‌توانید از اکسل استفاده کنید، پس می‌توانید از Rowy استفاده کنید» این آهنگی است که شرکت در مأموریت خود برای کمک به کارآفرینان برای زنده کردن پروژه‌ها، شرکت‌ها و علایق خود تکرار می‌کند.

“هدف ما کاهش هزینه، زمان و موانع جغرافیایی برای کارآفرینی است، به طوری که هر کسی در هر جایی که ایده ای دارد بتواند آن را واقعی کند. ما در آستانه یک رنسانس کارآفرینی هستیم و من می بینم که Rowy نقش بزرگی در آن ایفا می کند. من شخصاً به دنبال این هستم که توسعه نرم‌افزار را برای همه آسان‌تر، ساده‌تر و در دسترس‌تر کنم. افراد بیشتری باید بسازند و نوآوری کنند. به‌جای تمرکز بر عملکرد اصلی کسب‌وکار، زمان با ارزش زیادی برای توسعه‌دهنده وجود دارد که برای کشف چگونگی ساخت، استقرار، راه‌اندازی DevOps و بسیاری از پیچیدگی‌های دیگر در فرآیند توسعه تلف می‌شود.”

 

سرعت تحویل یک چیز است، اما این شرکت واقعاً تلاش می‌کند تا امکان ادامه استفاده از Rowy را حتی پس از اینکه محصولات در مقیاس تولید از سوی کاربران مشتاق به دست آوردند، دو چندان می‌کند.

این شرکت در استرالیا مستقر است و به تازگی یک دور سرمایه گذاری ۳ میلیون دلاری با یادداشت های SAFE، به رهبری Worklife Ventures (که به ویژه سرمایه گذاران Webflow و WorkOS هستند) بسته است.

«من در سیدنی، استرالیا مستقر هستم و به لطف هنجار جدید کار از راه دور، توانستم با سرمایه گذاران برتر سیلیکون ولی با درک عمیق از فضا ارتباط برقرار کنم تا از ما در این سفر حمایت کنند. سرمایه گذاران ما به ما کمک کرده اند فرصت های شبکه بزرگی را برای Rowy باز کنیم. ما با سرمایه‌گذار اصلی خود، برایان کیمل از Worklife، شریک مناسبی را برای خود پیدا کردیم که با چشم‌انداز ما همسو است و از شرکت‌هایی حمایت کرده است که ابزارهای مدرن را برای نسل بعدی سازندگان در مراحل اولیه می‌سازند.»

با پولی که تازه و ایمن به حساب بانکی سپرده شده است، این شرکت بر گسترش کاربرد پلتفرم خود به مجموعه گسترده‌تری از قالب‌های پشتیبان، نمایش‌های گسترده‌تر در زمین بازی آزمایشی خود و موارد دیگر تمرکز می‌کند. تا کنون، نسخه‌های نمایشی برای OpenAI GPT-3، Google Cloud Vision، انتشار پایدار در ربات توییتر و بسیاری موارد دیگر دارد که هر کسی می‌تواند آن‌ها را کاوش، شبیه‌سازی و شروع کند.

“ما همچنین در حال ایجاد تجربیات بومی هوش مصنوعی در Rowy هستیم تا به تولید خودکار کدهای back-end کمک کنیم. ما شاهد نتایج امیدوارکننده ای با کاربران اولیه خود هستیم زیرا کد تولید شده دقیق تر است زیرا Rowy از زمینه پایگاه داده و پلت فرم ابری شما مطلع است. ما همچنین Rowy را به صورت متن باز می سازیم و جامعه ای شگفت انگیز از بیش از ۶۰۰۰ توسعه دهنده در Github و Discord داریم.”

جاناکیرامان علاوه بر بزرگ کردن نوزاد استارتاپی خود، سال گذشته صاحب یک نوزاد شد و گفتگوی ما ما را به این موضوع رساند که انجام هر دوی این دو به یکباره چگونه است.

“مادر بودن و بنیانگذار بودن باعث شده است که در نحوه استفاده از زمانم بسیار کارآمدتر باشم. من همیشه عاشق حل مسئله و سازماندهی بودم، اما فکر می‌کنم چیزی که برجسته نمی‌شود این است که مادران به طور طبیعی در انجام چند کار شگفت‌انگیز هستند. این چیزی است که من در طول سال گذشته در آن بسیار خوب بوده‌ام و مهارتی حیاتی برای موسس بودن است. این همچنین باعث شد که من مصمم‌تر شوم چیزی بسازم که بالاترین تأثیر را در زندگی سازندگان، سازندگان و توسعه‌دهندگان ایجاد کند – به طوری که آنها بتوانند روی استفاده از زمان خود برای ایجاد محصولات معنادار تمرکز کنند.”

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا