نرم افزار موبایل

اینستاگرام قابلیت کانال ها خود را برای پخش پیام‌ها در سراسر جهان راه‌اندازی می‌کند

به گزارش اپ خونه، متا اعلام کرد که ویژگی‌های کانال اینستاگرام را برای پخش پیام‌ها در سراسر جهان عرضه می‌کند. تا به حال، این ویژگی برای سازندگان و کاربران منتخب در دسترس بود.

مارک زاکربرگ این خبر را در کانال خود اعلام کرد و چند کانال مانند شورای بین المللی کریکت (ICC)، کارگردان کارن ایکس. چنگ، اینفلوئنسر مایکل لی و هنرمندان دانیل آرشام را توصیه کرد.

این شرکت برای اولین بار در ماه فوریه ویژگی کانال ها را برای اینستاگرام راه اندازی کرد تا به سازندگان اجازه دهد پیام های یک به چند را با طرفداران خود به اشتراک بگذارند.

در ماه مه، اینستاگرام پشتیبانی از همکاران را در کانال های اینستاگرام معرفی کرد که در آن زاکربرگ در کانال خود با آدام موسری چت می کرد.

کاربران می‌توانند به بخش DM رفته و بخش «کانال‌های پیشنهادی» را مشاهده کنند تا کانال‌هایی را که می‌توانند به آن ملحق شوند، جستجو کنند.

اینستاگرام می گوید که این پیشنهادات بر اساس «علاقه مندی، تعامل شما با سازندگان و فعالیت در اینستاگرام» است. همچنین می توانید کانال های پخش را در قسمت DM جستجو کنید.

متا گفت که در حال آزمایش سؤالات برای دنبال کنندگان به همراه یک تب کانال اختصاصی در صندوق ورودی است.

این شرکت همچنین در حال آزمایش ابزارهایی برای سازندگان  از جمله تعیین تاریخ و زمان انقضای کانال، افزودن یک ناظر برای کمک به مدیریت اعضا، و اشتراک‌گذاری پیوند یا پیش‌نمایش استوری ها است.

قابل ذکر است، متا همچنین در اوایل این ماه ویژگی کانال ها را در واتس اپ راه اندازی کرد .

با این حال، هدف کانال‌ها در واتس‌اپ – که برای اولین بار با شرکای منتخب در کلمبیا و سنگاپور معرفی شد – ارائه پلت فرمی به مقامات و آژانس‌های محلی و جهانی برای ارتباط با مردم بود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا