اخبار اینترنت

برنامه بایننس برای به دست آوردن FTX «بازی تاج و تخت واقعی» است زیرا بادهای زمستانی کریپتو می وزد.

به گزارش اپ خونه، inance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم، نامه‌ای مبنی بر خرید نزدیک‌ترین رقیب خود، FTX امضا کرده است که پس از آن که مدیران عامل میلیاردر فرضی این صرافی‌ها درگیر یک مناقشه عمومی چند روزه در توییتر شدند، موج عظیمی را در جامعه کریپتو ایجاد کرد.

الکس تاوب، بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم Upstream متمرکز بر DAO، در پیامی به TechCrunch گفت: «این مانند بازی تاج و تخت در زندگی واقعی است. اخبار خرید امروز بزرگتر از صحنه دراماتیک کشتار عروسی سرخ در سریال HBO بود.»

FTX به سرعت فروش بالقوه کسب و کار خود را به عنوان یک برنده تبدیل کرد. سام بنکمن-فرید، بنیانگذار و مدیر عامل FTX روز سه شنبه در توییتی در رابطه با این معامله گفت: بسیار سپاس از [Changpeng “CZ” Zhao]، Binance و همه حامیان ما. این یک توسعه کاربر محور است که به نفع کل صنعت است. CZ یک کار باورنکردنی برای ایجاد اکوسیستم رمزنگاری جهانی و ایجاد یک دنیای اقتصادی آزادتر انجام داده و خواهد کرد.

اما این یک نتیجه اسلم دانک برای بایننس پس از یک بحث شدید است. سرمایه گذاران، بنیانگذاران و اپراتورها در سراسر جامعه کریپتو خاطرنشان کردند که این معامله باعث می شود بایننس در میان بازار نزولی این بخش قوی به نظر برسد و در عین حال سؤالاتی را در مورد پرداخت بدهی و عملکرد مالی FTX ایجاد کند.

سرهی ژدانوف، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال EXMO به TechCrunch گفت: «اکنون زمستان کریپتو است و زمان آن فرا رسیده است که بازار ضعف همه را بررسی کند. صرافی ها به عنوان بازیگران اصلی به دلیل نقدینگی کم آسیب اصلی را متحمل می شوند، در حالی که درآمد اصلی آنها از کارمزد معاملات است. کافی است تغییرات [در] حجم معاملات در سال گذشته را بررسی کنید تا متوجه شوید شرایط چقدر سخت است.»

ژدانوف گفت: «به طور طبیعی، زمان ادغام و تملک فرا رسیده است. ممکن است در آینده نزدیک شاهد چنین داستان‌های بیشتری باشیم.»

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا