اخبار اینترنت

برنامه صفحه کلید موبایل مایکروسافت SwiftKey ویژگی های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را به دست می آورد

به گزارش اپ خونه، در کنار پیشرفت‌های هوش مصنوعی در ویندوز ۱۱ و Bing ، مایکروسافت نیز اعلام کرد که ویژگی‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را به برنامه صفحه کلید موبایل SwiftKey برای iOS و اندروید اضافه می‌کند.

این برنامه شخص ثالث به کاربران امکان می دهد صفحه کلید پیش فرض گوشی خود را با یک صفحه کلید هوشمند جایگزین کنند که سبک نوشتن شما را یاد می گیرد تا بتوانید سریعتر تایپ کنید.

اکنون، همچنین شامل لنزهای دوربین هوش مصنوعی، برچسب‌های هوش مصنوعی، ویرایشگر مبتنی بر هوش مصنوعی و توانایی ایجاد تصاویر هوش مصنوعی از برنامه خواهد بود.

لنزهای دوربین هوش مصنوعی جدید به کاربران این امکان را می‌دهند که عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌های GIF با جلوه‌های مختلف، از جمله لنزهایی که با همکاری مایکروسافت با سازنده اسنپ چت ساخته شده‌اند، ایجاد کنند.

این شرکت خاطرنشان می کند که در حال حاضر بیش از ۲۵۰ ابزار و فیلتر برای کمک به بیان خود در دسترس است.

همچنین برچسب‌های هوش مصنوعی جدیدی هستند که می‌توانند توسط Bing’s Image Creator تولید شوند، که به شما امکان می‌دهد بر اساس عکس‌ها یا سلفی‌های خود استیکر بسازید.

سپس می‌توانید هنگام گپ زدن در برنامه‌های ارتباطی مختلف مانند WhatsApp، Messenger و دیگران، این موارد را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

Bing Image Creator اکنون مستقیماً از صفحه کلید برنامه قابل دسترسی است و به شما امکان می دهد یک عکس بگیرید یا یک عکس موجود را آپلود کنید تا نتایج جستجوی ویژوال را از Bing در برنامه دریافت کنید.

علاوه بر این، این برنامه در حال به دست آوردن ویژگی «ویرایشگر» مبتنی بر هوش مصنوعی است که به کاربران کمک می کند دستور زبان، املا و علائم نگارشی خود را بهبود بخشند.

برای استفاده از این گزینه می توانید هر جمله ای را هایلایت کنید و سپس بازخورد و پیشنهادات فوری از ویرایشگر دریافت کنید.

مایکروسافت ماه‌ها برای ارتقای SwiftKey کار می‌کرد، اوایل امسال این برنامه را به Bing متصل کرد تا به کاربران اجازه دهد با Bing جستجو کنند، با Bing Chat چت کنند یا از هوش مصنوعی برای سفارشی کردن لحن متن خود استفاده کنند.

ویژگی‌های جدید برای SwiftKey در iOS و Android در دسترس هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا