نرم افزار موبایل

برنامه Instafest به شما امکان می دهد مجموعه جشنواره های خود را از Spotify ایجاد کنید

به گزارش اپ خونه، اگر مجموعه جشنواره موسیقی مورد علاقه شما امسال انتظارات شما را برآورده نکرد، نگران نباشید. یک برنامه جدید به نام Instafest یک پوستر جشنواره موسیقی را بر اساس عادات شنیداری Spotify برای شما ایجاد می کند.

استفاده از برنامه وب رایگان که توسط توسعه دهنده Anshay Saboo ایجاد شده است بسیار ساده است: با حساب Spotify خود وارد شوید و پوستری را بر اساس هنرمندانی که بیشتر به آنها گوش داده اید ایجاد می کند. می‌توانید پوستر را بر اساس فواصل زمانی سفارشی کنید – چهار هفته، شش ماه و در همه زمان‌ها.

همچنین می توانید سبک های مختلف پوستر مانند Malibu Sunrise، LA Twilight و Mojave Dusk را انتخاب کنید. برنامه Instafest همچنین آنچه را که “امتیاز پایه” می نامد محاسبه می کند، که ممکن است به شما حق بالیدن در مورد انتخاب موسیقی خاص را بدهد. هرچه امتیاز کمتر باشد، جشنواره موسیقی شما جایگاه بیشتری دارد.

هنگامی که پوستر را ایجاد کردید، می توانید نام جشنواره موسیقی خود را تغییر دهید، نام کاربری خود را پنهان/نمایش دهید و امتیاز پایه خود را پنهان/نمایش دهید. اگر می‌خواهید پشتیبانی از این برنامه را حذف کنید، می‌توانید راهنما را برای لغو دسترسی دنبال کنید.

Saboo گفت که ایده این برنامه را در حالی به دست آورده که به این فکر می‌کند که اگر هنرمندان را انتخاب کند، ترکیب Coachella چگونه خواهد بود.

«زمانی که یک روز در رختخواب بودم و در TikTok پیمایش می‌کردم، این ایده را داشتم. دیدم که مردم در حال ارسال ویدیو از کواچلا بودند و به این فکر کردم که اگر بتوانم هنرمندان را انتخاب کنم، چگونه ترکیب کواچلا را تنظیم کنم. این فرآیند فکری باعث شد که به فکر ایجاد یک گرافیک جشنواره موسیقی با استفاده از یکپارچه سازی Spotify بیفتم و از آنجا شروع کردم.»

توسعه‌دهنده در حال حاضر روی افزودن پشتیبانی برای پلتفرم‌های بیشتر کار می‌کند. این سایت در حال حاضر به شما امکان می دهد با استفاده از سابقه شنیداری Last.fm خود پوستر جشنواره ایجاد کنید و پشتیبانی از Apple Music در حال انجام است. او گفت که Saboo می‌خواهد در آینده پشتیبانی از سرویس‌های پخش موسیقی مانند YouTube Music، Deezer و Amazon Music را اضافه کند، اما هشدار داد که ممکن است مدتی طول بکشد زیرا APIهای هر پلتفرمی مانند Spotify دوستانه نیستند.

#Instafest دیگر فقط به Spotify محدود نمی شود!

پشتیبانی از https://t.co/CJb6aFgVfD به طور رسمی در https://t.co/tVRDPy7gZO فعال است. بعدی: Apple Music 🤫

— Anshay Saboo (@AnshaySaboo) 29 نوامبر ۲۰۲۲

Saboo در حال حاضر بر حفظ برنامه و افزودن یکپارچگی بیشتر تمرکز دارد که اشتراک‌گذاری لیست‌های جشنواره کاربران را سرگرم‌کننده‌تر می‌کند. او گفت در حالی که هنوز برای اظهار نظر در مورد برنامه‌های بلندمدت زود است، او در حال بررسی احتمالات ساخت یک شبکه اجتماعی مبتنی بر موسیقی پیرامون نسل گرافیک جشنواره است.

در عرض چند ساعت پس از راه اندازی، Instafest به یک نقطه صحبت محبوب در رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. مردم ترکیب خود را برای نشان دادن ذائقه خوب (یا آشغال) خود در موسیقی ارسال می کنند. Saboo گفت که بیش از ۵ میلیون نفر پوستر Instafest خود را تولید کرده اند.

اول فکر کردم: “خیلی چیزا توضیح دادم”🤣🤣🤣😂😂

من به هیچکس بدهکار نیستم

بیشتر نه. https://t.co/S3Vnki1lVo

— دکتر لاو (@questlove) 28 نوامبر ۲۰۲۲

منطقی است. pic.twitter.com/M17rKYOQmR

— پادشاه زن (@keiopensdoors) 28 نوامبر ۲۰۲۲

برنامه Instafest شبیه نسخه آینه ای از برنامه Lineupsupply است که به شما امکان می دهد لیست های پخش را از طریق پوسترهای جشنواره موسیقی ایجاد کنید. بنابراین، اگر پوستر Instafest شخصی را دوست دارید، می توانید از برنامه LineupSupply برای ایجاد یک لیست پخش استفاده کنید.

راه اندازی این برنامه چند روز قبل از انتشار اسپاتیفای Wrapped برای کاربران انجام می شود – که عادات گوش دادن سفارشی شده را در موسیقی و پادکست برای هر کاربر نشان می دهد. بنابراین به نوعی، این شبیه Spotify Wrapped قبل از Spotify Wrapped است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا