نرم افزار موبایل

توییتر با یک قطعی گسترده دیگر در استرالیا، نیلوزا، مواجه است، سوالاتی در مورد سلامت این پلتفرم مطرح می شود

مطمئنا توییتر به عنوان یک پلتفرم روزهای سختی را سپری می کند. در سطح جهانی، برنامه و پلتفرم کمی کند به نظر می رسد، به خصوص زمانی که سعی می کنید ویدیوها را مشاهده کنید. علاوه بر این، تعداد قطعی ها یا اشکالاتی که در دو ماه گذشته رخ داده است نیز نگران کننده است.

توییتر از اکتبر سال گذشته، از زمان تصاحب ایلان ماسک، چندین مشکل داشته است. قطعی‌ها، اشکالات و مشکلات متعدد نگران‌کننده است و کاربران این سوال را دارند که آیا این پلتفرم سالم است یا در تلاش برای ادامه دادن است.

کاربران توییتر در استرالیا و نیوزلند با قطع گسترده خدمات توییتر مواجه شدند. طبق گزارش Down Detector، کاربران گزارش دادند که مشکلات مربوط به برنامه و وب سایت توییتر به طور انبوه در استرالیا و نیوزیلند گزارش شده است. به نظر می‌رسد قطعی‌ها از ساعت ۶:۳۹ صبح به وقت شرقی آغاز شده است.

کاربران شکایت داشتند که سرویس‌های این پلتفرم ماهیت پراکنده دارند و صندوق ورودی و فید آنها به‌طور غیرقابل توضیحی دچار مشکل می‌شود.

از نقطه نظر فنی، شبکه اخیراً کمتر قابل اعتماد بوده است. چهارشنبه گذشته، پس از اینکه ماسک تغییرات عمده ای در معماری سرور باطن انجام داد، این پلتفرم قطع شد . این باعث شد که حداقل نیمی از کاربران توییتر قادر به ورود به حساب های خود نباشند و سایرین نتوانند جدول زمانی خود را بررسی کنند.

این دومین بار در حدود یک هفته است که توییتر از قطعی گسترده رنج می برد. قطعی قبلی یک قطعی جهانی بود.

زمانی که ماسک شروع به اخراج افراد و اخراج تکنسین‌های کلیدی از شرکت کرده بود، کارمندان سابق پیش‌بینی کرده بودند که افرادی که می‌توانند عیب‌یابی کنند و عملکرد پلتفرم را مدیریت کنند، توییتر را ترک کرده‌اند و پلتفرم تنها چند قدم با یک نقص فنی بزرگ فاصله دارد. .

توییتر از ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲ مشکلات عملکردی داشته است.

— PlantiFa – 🐀🚜🌻 #RuthSentMe (@zenyatta4ever) 29 دسامبر ۲۰۲۲

گزارش های کاربران نشان می دهد که توییتر از ساعت ۱۰:۴۹ عصر به وقت شرقی با مشکل مواجه شده است. اگر شما هم مشکل دارید https://t.co/qqqwagygy9 RT کنید هیچکدام

— Downdetector (@downdetector) 3 ژانویه ۲۰۲۳

این فقط باید توییت پین شده باشد

— دوبله (@bigmandubs) 3 ژانویه ۲۰۲۳

@elonmusk pic.twitter.com/zzsgKvoSyP

— Tinker Dwarf 👽 (@Silver_Coal) 3 ژانویه ۲۰۲۳

به نظر می رسد این هشدارها در حال تحقق است. علاوه بر این، این واقعیت نیز وجود دارد که ماسک تلاش کرده است تا هزینه ها را کاهش دهد و به همین دلیل از پرداخت اجاره به فضاهای اداری که اجاره می کند، منصرف شده است.

در نتیجه، توییتر مجبور شد چندین مرکز داده را تعطیل کند که باعث شده بار کاربران به طور نامتناسب توزیع شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا