اخبار اینترنت

توییتر در حال کار بر روی یک ویژگی برای تقسیم خودکار متن طولانی به یک رشته است

به گزارش اپ خونه، نوشتن یک موضوع در توییتر می تواند چالش برانگیز باشد زیرا باید کل متن را به تکه های ۲۸۰ کاراکتری جدا کنید. با این حال، به نظر می رسد این شرکت اکنون در حال کار بر روی راه حلی است تا متن طولانی را به صورت خودکار به یک موضوع تبدیل کند.

بر اساس توییتی که توسط محقق برنامه، جین منچون ونگ ارسال شده است، آهنگساز توییتر زمانی که از محدودیت ۲۸۰ کاراکتری عبور کند، به طور خودکار متن را به یک رشته تبدیل می کند.

توییتر در حال کار بر روی توسعه خودکار Tweet composer به یک رشته زمانی است که تعداد کاراکترها به مرز ۲۸۰ کاراکتر نزدیک شود https://t.co/nigChFZ2Yn

— جین مانچون وانگ (@wongmjane) 17 نوامبر ۲۰۲۲

همانطور که او در پاسخ به یک کاربر (معروف به من) توضیح داد، توییتر می خواهد اصطکاک ایجاد موضوعات را کاهش دهد. در حال حاضر، کاربران باید دکمه + را فشار دهند تا یک توییت را به یک موضوع اضافه کنند و مجموعه بعدی ۲۸۰ کاراکتری را ارسال کنند – که وقتی در حال امتحان کردن یک فکر یا چسباندن اطلاعات از یک سند دیگر هستید، می تواند بسیار آزاردهنده باشد.

من حدس می‌زنم نکته این است که اصطکاک را کاهش دهیم تا کاربر دیگر نیازی به ضربه زدن روی دکمه (+) در هر ۲۸۰ کاراکتر نداشته باشد.

— جین مانچون وانگ (@wongmjane) 17 نوامبر ۲۰۲۲

 

در چند ساعت گذشته، چند نفر به مشکلاتی در ارسال و خواندن موضوعاتی که بیش از چند توییت دارند اشاره کردند – موضوعی که در کانون توجه قرار گرفت یک رشته طولانی ۸۲ توییتی در صرافی سقوط کرده ارزهای دیجیتال FTX بود. ماسک به این توییت‌ها پاسخ داد و گفت که تیم در حال کار بر روی آسان‌تر کردن نوشتن موضوعات است.

 

امکان انجام توییت های طولانی به زودی

— ایلان ماسک (@elonmusk) 17 نوامبر ۲۰۲۲

به معنای واقعی کلمه امشب روی آن کار می کنم

— ایلان ماسک (@elonmusk) 17 نوامبر ۲۰۲۲

 

همانطور که مت تیلور، مدیر محصول فایننشال تایمز اشاره کرد، در حالی که جزئیات نهایی پیاده سازی مشخص نیست، خوب است که نشانگرهایی برای نشان دادن شروع و پایان یک توییت در موضوع وجود داشته باشد – که ویرایش آن را برای کاربران آسان تر می کند. متن به گونه ای که جریان خواندن را مختل نکند.

مطمئنم افرادی که از این ویژگی استفاده می‌کنند از توانایی انتخاب هر توییت با چه چیزی شروع و با چه پایانی می‌آیند قدردانی می‌کنند. به نظر می رسد که به نام سادگی، آن را از بین می برد.

این یک راه حل مهندسی دیگر برای آنچه که یک مشکل مهندسی نیست، یک مشکل سرمقاله است.

— Matt ‘TK’ Taylor (@MattieTK) 17 نوامبر ۲۰۲۲

این اولین بار نیست که ماسک به موضوع ارسال توییت‌های طولانی مدت اشاره می‌کند. اوایل این ماه، او گفت که شبکه اجتماعی در حال کار بر روی توانایی پیوست کردن متن طولانی به توییت‌ها است. مشخص نیست که آیا این یک ویژگی جداگانه از آهنگساز رشته جدید خواهد بود یا خیر. برخی از کاربران در حال حاضر به راه‌حل‌های شخص ثالث مانند Typefully، ThreadStart و Chirr App تکیه می‌کنند که ابزارهایی را برای تقسیم خودکار پست شما به رشته‌ها بدون شکستن جریان جمله همراه با ویژگی‌های زمان‌بندی ارائه می‌کنند.

این شرکت در حال حاضر به مشترکین توییتر آبی روشی آسان برای خواندن موضوعات ارائه می‌دهد – با خرید Threader در سال گذشته. اما ماسک واقعاً اشاره نکرده است که آیا در حال ایجاد تغییراتی در تجربه خواندن برای یک کاربر معمولی است یا خیر.

توییتر در حال حاضر برنامه ای برای نوشتن طولانی به نام Notes دارد، اما تنها مجموعه منتخبی از نویسندگان به آن دسترسی دارند و با مدیریت ماسک، هیچ روشنی در مورد آینده آن وجود ندارد.

مشخص نیست که ویژگی آهنگساز جدید برای رشته‌ها چه زمانی عرضه می‌شود، حتی اگر مهندسان توییتر در حال حاضر روی آن کار کنند. ماسک پس از تصدی این شرکت، نیمی از کارکنان را اخراج کرده است. تعداد زیادی از مدیران استعفا داده اند و رئیس جدید حتی دیروز اولتیماتوم داد که کارمندان باقی مانده باید «سخت‌کور» باشند یا آن را ترک کنند. در این شرایط هیچ تضمینی وجود ندارد که محصولات به موقع ارسال شوند.

این شرکت با عجله راه اندازی طرح آبی توییتر جدید را با علامت تاییدیه انجام داد تا چند روز بعد این برنامه متوقف شود. اوایل این هفته، ماسک گفته بود که در اواخر این ماه عرضه خواهد شد.

وانگ همچنین اخیراً کدی را کشف کرده است که نشان می‌دهد توییتر روی رمزگذاری پیام‌های مستقیم کار می‌کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا