اخبار کسب و کارها

خدمه جدید Kapor Capital در حال جمع آوری یک صندوق فرصت هستند

به گزارش اپ خونه،  چهار ماه پس از بستن بزرگترین صندوق خود تا به امروز، Kapor Capital بیشتر می خواهد. پس از اینکه بنیانگذاران Freada و Mitch Kapor از این شرکت کناره‌گیری کردند، این شرکت تحت رهبری جدید قرار گرفت .

طبق پرونده SEC ، اکنون، کاپور کپیتال، به رهبری Uriridiakoghene “Ulili” Onovakpuri و برایان دیکسون، امیدوار است که یک صندوق فرصت ۵۰ میلیون دلاری جمع آوری کند .

صندوق فرصت، در صورت بسته شدن، استراتژی جدید کاپور کپیتال برای گرفتن سرمایه از سرمایه گذاران خارجی را ادامه خواهد داد. تا سال گذشته، تمام سرمایه کاپور مستقیماً از شرکای موسس بود.

با این حال، در ماه سپتامبر، این شرکت صندوق ۱۲۶ میلیون دلاری ۳ را با حمایت سرمایه‌گذارانی از جمله Cambridge Associates، Align Impact، Ford Foundation، Bank of America، PayPal و Twilio بست.

در آن زمان، دیکسون به TechCrunch گفت که روی آوردن به سرمایه گذاران خارجی به شرکت در دسترسی کمک می کند.

کاپور اکنون در حال نوشتن چک هایی بین ۲۵۰۰۰۰ دلار تا ۳ میلیون دلار است که تمرکز اصلی آن بر شرکت در دوره های پیش از تخم گذاری و دانه بندی است.

اونواکپوری گفت که صندوق بزرگتر به آنها امکان می دهد در شرکت های بیشتری با چک های بزرگتر سرمایه گذاری کنند.

با این حال، احتمالاً با وجود بخش جدیدی از سرمایه برای استقرار، چرا کاپور به یک صندوق فرصت چشم دوخته است؟

این یک روند تبدیل به استاندارد در میان شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر در مراحل اولیه است که می‌خواهند در دوره‌های بعدی شرکت‌های پرتفوی ستاره خود وارد شوند. سال گذشته، Khosla یک صندوق فرصت را آغاز کرد و هفته گذشته، Cowboy اولین خود را نیز از این نوع افزایش داد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا