اخبار اینترنت

سناتور مارک وارنر در مورد امنیت سایبری، توییتر ماسک و قانونگذاری ربات های قاتل

به گزارش اپ خونه، سناتور ارشد ویرجینیا در CES امسال با TechCrunch به بحث در مورد طیف گسترده ای از موضوعات فنی نشست.

این اولین خودروی CES مارک وارنر نبود. سناتور ارشد ویرجینیا قبل از اینکه در سال ۲۰۰۲ به عنوان فرماندار ایالت انتخاب شود، با تمام این مسائل فنی همراه بود.

دوران او در کلمبیا کپیتال او را تا حد زیادی در دنیای تلفن همراه در طول سال‌های شکل‌گیری آن، از جمله حمایت اولیه‌اش از یک نفر،غول مخابراتی زمان Nextel یافت. .

پس از سال‌ها دوری، CTA از وارنر دعوت کرد تا در یک پانل در کنار دیگر سناتورهای جکی روزن از نوادا و بن ری لوجان از نیومکزیکو حضور یابد.

 این برنامه بخشی از یک شروع گسترده تر و مداوم برای آوردن قانونگذاران به CES بود، زیرا فناوری روز به روز در زندگی ما و سیاست های حاکم بر آنها محوریت بیشتری پیدا می کند.

وارنر، به درستی، فناوری را به محور بسیاری از کارهایی که در اتاق عالی کنگره انجام داده، از پاسخگویی در رسانه های اجتماعی گرفته تا جنگ سرد تکنولوژیکی طولانی مدت بین ایالات متحده و چین، تبدیل کرده است.

او همچنین به عنوان رئیس کمیته اطلاعاتی منتخب سنا فعالیت می کند و از طرفداران قوی قانون CHIPS بود.

از آنجایی که هر کسی در این هفته درباره این موضوع صحبت می کرد، تمایل کوین مک کارتی برای گام برداشتن در راه رسیدن به رئیس مجلس نمایندگان بود.

در CES این هفته در مورد آینده فناوری یاد می گیریم تا بهتر بتوانیم برای چشم انداز فناوری فردا قانون وضع کنیم.

عینک Magic Leap را امتحان کردم تا ببینم آیا می توانم به آینده نگاه کنم و بفهمم چه زمانی بلندگو خواهیم داشت، اما معلوم شد که آنها به این شکل کار نمی کنند! pic.twitter.com/bfal1fVMwP

— مارک وارنر (@MarkWarner) ۶ ژانویه ۲۰۲۳

نظر شما به طور کلی در مورد وضعیت مک کارتی چیست؟

من نمی دانم او چگونه از این وضعیت خارج می شود. من او را می شناسم، زیرا با او به عنوان بخشی از باند هشت برخورد کرده ام، و صادقانه بگویم، تعامل من با او خوب بوده است. [… ] من کمی تعجب می کنم که او تمام این امتیازاتی را که گفته بود انجام نمی دهد، داده است، و او فشار بیشتری از سوی میانه روها نداشت.

در رای دهم یا یازدهم، امتیازات بیشتری را شروع می کنید.

من درک می کنم که مردم می توانند در مورد نانسی پلوسی انتقاد کنند، اما شما هرگز نمی توانستید تصور کنید که چنین سناریویی برای او اتفاق بیفتد.

به نظر می رسد همه این را دنبال می کنند.

و این واقعیت که سالگرد دو سالگی ۶ ژانویه بود. این ایده که آنها ساعت ۱۰ شب جمعه شب می آیند.

چگونه توانستید وارد سیاست شوید؟

من با علاقه به سیاست شروع کردم. من از کالج فارغ التحصیل شدم، هیچ پولی نداشتم و به عنوان یک پسر جوان برای کمیته ملی دموکرات و کمپین جیمی کارتر جمع آوری کمک مالی انجام داده بودم. من کسی را به خاطر می آورم که پس از شکست در یک مسابقه، ۳۰۰۰۰۰ دلار بدهی کرد.

نمی توانستم این را تصور کنم. ایده این بود که، اگر قرار باشد [یک شغل سیاسی] به عنوان یک احتمال، بروم و یک پایه مالی داشته باشم. در دو کسب و کار به شدت شکست خوردم. سومین مورد تلفن های همراه بود و من به اندازه کافی خوش شانس بودم که در زمان مناسب در مکان مناسب قرار گرفتم.

شما پیشینه فناوری دارید، اما من فکر می کنم کمبود دانش فنی در رهبران به طور کلی و در دولت به طور گسترده تر وجود دارد. با توجه به اینکه فناوری تا چه حد بر هر قانون تأثیر می گذارد، چه کاری می توانیم انجام دهیم تا کنگره را به سرعت برسانیم؟

فکر می کنم مردم تلاش می کنند. خبر خوب این است که بسیاری از مسائل فناوری بر روی یک زنجیره لیبرال-محافظه کار قرار نمی گیرند. عبارت خسته من این است: «بیشتر آینده-گذشته است تا چپ-راست».

من فکر می کنم که این امر گاهی پیدا کردن ائتلاف ها را آسان تر می کند. با هوآوی و نیمه هادی – من در هر دوی آنها کاملاً به چشم می خوردم – که رقابت فناوری امنیت ملی است.

 اگر ما با چین درگیری داشته باشیم، من فکر نمی‌کنم این چه کسی باشد که بیشترین ناو هواپیمابر و هواپیما را دارد. این خواهد بود که چه کسی بر ماهواره ها تسلط دارد. می توانید برق را خاموش کنید؟

اگر یک رسانه ارتباطی که توسط حزب کمونیست چین که ۱۰۰ میلیون کودک در آن حضور دارند، به نام TikTok در اختیار دارید، ممکن است هرگز نیازی به درگیری نداشته باشید.

 من فکر می‌کنم که مردم این را دریافت می‌کنند و نگرانی دوحزبی در مورد چین و امنیت ملی وجود دارد. هر دو باعث می شوند اعضا تمایل بیشتری به یادگیری در مورد فناوری داشته باشند و متوجه شوند که این چیزی است که ما باید روی آن تمرکز کنیم. اما این یک تکامل بوده است.

به هواوی اشاره کردید. من، شاید ساده لوحانه، فکر می‌کردم که وقتی ترامپ از سمت خود کنار می‌رود، فهرست موجودیت‌ها و مسائل دیگر به عقب برمی‌گردد. این چیزها ثابت مانده است.

هواوی یک تهدید امنیت ملی است. هوآوی من را ترساند که یک پسر بی سیم هستم. من در دنیایی با موتورولا و AT&T و نورتل، اریکسون، نوکیا، سامسونگ بزرگ شدم. شما برگردید و تمام شرکت های آمریکای شمالی از بین رفته اند.

 شما ناگهان نه تنها یک شرکت چینی دارید، بلکه چینی‌ها قوانین پایه را برای اتحادیه بین‌المللی مخابرات و همه این نهادهای استاندارد تنظیم می‌کنند، که قبلاً بر آنها تسلط داشتیم، و سپس آنها منطقه را زیر آب بردند. ما شروع به گفتن چالش هواوی به سایر کشورها کرده ایم. اما هیچ جایگزینی نداشتیم.

شما در مورد زیرساخت ها صحبت می کنید.

آره هوآوی ارزان است و راه حلی از سوپ تا آجیل است. اما یکی از چیزهایی که به نظر من بسیار مثبت است این است که حتی شرکت های اروپایی که مسیر هواوی را طی کرده اند در حال انجام برخی از نسخه های ریپ و تعویض هستند.

من فکر می کنم آگاهی از اینکه این شرکت های چینی با خطرات امنیت ملی همراه هستند فراتر از آمریکا رشد کرده است.

آیا زمان آن رسیده است که بحث جدی در مورد قوانین مربوط به پلیس و روبات های قاتل شروع شود ؟

راستش احتمالاً به اندازه کافی به آن فکر نکرده ام. استفاده از فناوری بدون برخی نرده‌های محافظ – من فکر می‌کنم که ما با این مفهوم اشتباه می‌کنیم که «بیرون برو و نوآوری کن، چیزها را بشکن».

سریع حرکت کنید، چیزها را بشکنید.

من فکر می کنم که برخی از مسائل واقعی ایجاد شده است. این یکی از مسائلی است که من مطرح کرده ام که باید در نهادهای تنظیم استاندارد در سراسر جهان مشارکت داشته باشیم.

شما ارزش های شفافیت یا حفاظت از حریم خصوصی خود را ایجاد می کنید. من فکر می کنم که اگر تکنولوژی را با هوش مصنوعی ترکیب کنید، گاهی انسان را از تصمیم گیری خارج می کنید.

که دیکنز را از من می ترساند. چگونه می خواهید آن نرده های محافظ را در قسمت جلویی قانون گذاری کنید؟ ما در آن خیلی خوب نیستیم. ما معمولاً بعد از واقعیت قانون گذاری می کنیم و این ذهن من را به هم می ریزد که هنوز حتی یک کار را در شبکه های اجتماعی انجام نداده ایم.

این موضوعی است که می خواستم با اخبار اخیر توییتر مطرح کنم.

من یکی از حامیان بزرگ ایلان ماسک هستم، به خصوص با SpaceX.به عنوان یک مبتکر فناوری.

آره نگرانی من از او در توییتر، بازگرداندن ترامپ به توییتر نیست. به این دلیل است که منبع واقعی ثروت او تسلا است. اگر به نظرات او در مورد ساختار نظارتی در چین نگاه کنید، همه چیز مثبت است. و نظرات او در مورد زیرساخت ها در اروپا یا آمریکا به طور کلی منفی است. من نگران لغو نفوذ هستم.

بنابراین نگرانی آیا او از این به عنوان بستری برای ترویج این ایده ها استفاده می کند؟

من نگران این هستم که ناگهان توییتر نظرات منفی در مورد حزب کمونیست چین را ممنوع کند.

[قبل از اینکه ماسک توییتر را خریداری کند] بحثی در مورد «آزادی بیان» و نحوه اعمال آن در پلتفرمی که توسط یک شرکت بخش خصوصی اداره می‌شود وجود داشت. اگر این شرکتی است که او مالک آن است، در اختیار اوست.

من فکر می کنم شما می توانید محدودیت هایی را در مورد بخش ۲۳۰ اعمال کنید. من از آزادی بیان حمایت می کنم. من فکر می کنم شما حق ندارید لزوماً هشت میلیارد بار آن را تقویت کنید.

آیا FTC باید با توجه به خریدها و انحصارهای بالقوه تهاجمی تر باشد؟

آره. برخی هستند که استدلال می کنند ما به قانون اضافی نیاز نداریم. آنها فقط به بررسی قوی تری نیاز دارند. من فکر می کنم که برخی از معاملاتی که مجاز بودند می توانستند منع شوند.

 من فکر می کنم، در دراز مدت، منطقی بود. شما این نظر را دادید که شرکت های فناوری یک ابزار مجازی هستند. من معتقدم – و به هیچ وجه یک متخصص ضد انحصار نیستم – که قیمت مصرف کننده تنها چیز است.

انگیزه های صرفا سرمایه داری.

بله، اما همچنین، چگونه قیمت را اندازه گیری می کنید؟ مردم می گویند “فیس بوک رایگان است. گوگل رایگان است.” این رایگان نیست. من نمی گویم از نظر اخلاقی بد است که داده های ما را می گیرند و از آنها پول می گیرند.

من این را خواهم گفت.من خجالتی تر از اینم اما مردم باید بدانند که چه ارزشی دارد.و آنها باید بدانند که از چه داده هایی صرف نظر می کنند.

درسته، درسته برای من دیوانه کننده است که ما هنوز در این کشور قانون حفظ حریم خصوصی داده ها را نداشته ایم.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا