استارتاپ

سوپرنوا می‌خواهد انتقال عناصر طراحی به مبانی کد را آسان کند

به گزارش اپ حونه، از آنجایی که شرکت ها به طور فزاینده ای برای طراحی نرم افزار خود به ابزارهایی مانند Figma روی می آورند، انتقال عناصر طراحی مانند طرح های رنگی از ابزار طراحی به پایه کد شما می تواند یک فرآیند زمان بر و دستی باشد.

Supernova یک استارت آپ در مراحل اولیه است که می خواهد با عمل به عنوان پلی بین تیم طراحی شما و تیم توسعه شما، کار را آسان تر کند و تغییر قطعات طراحی را به روشی خودکار آسان کند.

امروز فارغ التحصیلان Y Combinator یک دور اولیه ۴.۸ میلیون دلاری را اعلام کردند.

یکی از بنیانگذاران، Jiri Trecak گفت: «ایده Supernova ناشی از اختلاف بین طراحان و توسعه دهندگان است.من فکر می کنم یک نوع بلوک ارتباطی بین آنها وجود دارد. همچنین، دنیای طراحی و توسعه‌دهندگان کاملاً از یکدیگر جدا شده‌اند، و بنابراین هر نوع کاری که می‌توانید برای کمک به طراحان و توسعه‌دهندگان برای همکاری بهتر با یکدیگر انجام دهید، در واقع بسیار پیشرفت می‌کند، و این به ویژه در سازمان‌های بزرگ‌تر صادق است.»

این نرم افزار به عنوان پلی از انواع مختلف عمل می کند و ابزارهای مختلف و مخازن طراحی شما را با ابزارهای کدنویسی شما به هم متصل می کند تا ارتباط بین همه این ابزارها را در مقیاس تسهیل کند. ترکاک توضیح داد، علاوه بر این، اگر گردش کار پیچیده‌ای دارید، می‌توانید برنامه‌ها یا اسکریپت‌های سفارشی را در بالای Supernova بسازید تا ابزارسازی را حتی بیشتر گسترش دهید.

او می‌گوید یک راه آسان برای درک نحوه کار این است که تصور کنید برندی مانند Spotify دارید و باید رنگ لوگوی خود را از سبز آشنا به رنگ جدید تغییر دهید. انجام چنین کاری به صورت دستی ماه ها طول می کشد، اما با Supernova، شما فقط طرح رنگ خود را در ابزار طراحی خود تغییر می دهید و اسکریپت ها را اجرا می کنید، و در کل پایه کد پخش می شود و رنگ ها به طور خودکار تغییر می کند.

او گفت که می تواند در چندین ابزار طراحی کار کند و Supernova همچنان تغییرات را بدون در نظر گرفتن تغییر خواهد داد.

او این شرکت را در سال ۲۰۱۸ در جمهوری چک راه‌اندازی کرد و اولین استارت‌آپ از آن کشور بود که در زمستان ۲۰۱۹ در Y Combinator پذیرفته شد. امروز، Trecak شرکت را خارج از سانفرانسیسکو اجرا می‌کند و این شرکت نسخه فعلی را راه‌اندازی کرد. محصول سال گذشته تیم مهندسی در جمهوری چک باقی می ماند.

آنها یک پایگاه کاربری با بیش از ۱۰۰۰ مشتری ایجاد کرده اند که ده ها نفر از آنها کاربران بزرگ سازمانی هستند. این شرکت در حال حاضر حدود ۳۰ نفر دارد که قصد دارد با بودجه جدید این تعداد را افزایش دهد.

همانطور که او شرکت را رشد می دهد، Trecak می گوید که تمرکز زیادی روی ایجاد یک پایگاه کارمند متنوع دارد و در حال حاضر کارمندانی دارد که نماینده هشت یا نه ملیت مختلف هستند. «این چیزی است که تمرکز ما بسیار بر آن است. ما سعی کرده‌ایم در این مورد کاملاً کوشا باشیم و با رفتن به بازار ایالات متحده بیشتر تلاش خواهیم کرد.»

تامین مالی امروز توسط Wing Venture Capital با مشارکت EQT Ventures و Kaya VC همراه با چندین فرشته برجسته صنعت هدایت شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا