اخبار کسب و کارها

سگ‌های راهنما به فناوری ماشین‌های خودران که برای شغلشان می‌آیند، توجه می‌کنند

به گزارش اپ خونه، افراد کم بینا از استارتاپ کره ای AI Guided یک دست کمک (یا کمربند کمکی) دریافت می کنند.

در نمایشگاه CES در لاس وگاس ، این شرکت فناوری بسیار خوبی را به نمایش گذاشت که از فناوری نوری و Lidar به همراه محاسبات روی دستگاه مبتنی بر هوش مصنوعی برای شناسایی موانع و کمک به ناوبری استفاده می‌کند.

این شرکت ادعا می‌کند که می‌تواند علاوه بر استفاده از بازخورد لمسی ملایم برای کمک به مسیریابی، شناسایی شی پیشرفته را برای کمک به ایمن نگه داشتن پیاده‌روها انجام دهد. کل سیستم بر روی یک تسمه حمل می شود و کاربران را بدون هندزفری می گذارد.

محصول آینده AI-Guided Guidi که در CES 2023 به نمایش گذاشته شد

این شرکت تقریباً در اوایل سفر خود است، کار اولیه روی محصول را در ژانویه ۲۰۲۰ آغاز می کند، اولین نمونه های اولیه در اواسط سال ۲۰۲۱ ساخته می شوند و تاریخ ارسال برنامه ریزی شده اکتبر ۲۰۲۳ می باشد.

هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت گذاری وجود ندارد، اما شرکت به ما می گوید امیدوار است بتواند عمر باتری ۸ ساعته و استقلال کامل را حتی در شرایطی که Wi-Fi یا داده های تلفن همراه در دسترس نیست، در خود جای دهد.

تا به امروز اطلاعات یا جزئیات زیادی در دسترس نیست، اما به محض اینکه تصویر تبلیغاتی این شرکت را دیدیم – با توجه به اینکه سگ راهنما جایگزین خود را به چشم خود نشان می دهد، می دانستیم که باید آن را به عنوان یکی از عجیب ترین ها به اشتراک بگذاریم و چیزهای شگفت انگیزی که هنگام عبور از طبقات نمایشگاه در بزرگترین نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی جهان پیدا می کنیم.

این شرکت گفت که در حال برنامه ریزی برای راه اندازی کمپین Indiegogo برای عرضه Guidi به بازار اواخر این ماه است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا