موبایل

هواوی میت ۵۰ پرو در تست های عملکرد دوربین DxOMark برتری دارد و گوگل پیکسل ۷ پرو را پشت سر می گذارد.

هواوی میت ۵۰ پرو با تراشه اسنپدراگون ۸+ نسل ۱ این هفته در برخی بازارهای جهانی عرضه شد. اکنون این گوشی هوشمند پرچمدار از گوگل پیکسل ۷ پرو پیشی گرفته و در رتبه بندی دوربین DxOMark به شماره یک تلفن هوشمند تبدیل شده است. دوربین پشتی هواوی میت ۵۰ پرو در مجموع ۱۴۹ امتیاز دریافت کرد. این امتیاز ۱۵۲ به ویژه در عکس ها به دست آورده است که بهترین امتیاز عکس تا به امروز است. Huawei Mate 50 Pro دارای تنظیمات دوربین سه گانه پشتی است که شامل یک سنسور اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، یک لنز ۱۳ مگاپیکسلی فوق عریض و یک لنز تله فوتو ۶۴ مگاپیکسلی است.

وب‌سایت بنچمارک DxOMark بررسی دوربین هواوی میت ۵۰ پرو جدید را به اشتراک گذاشته است که عملکرد تصویربرداری و فیلم‌برداری آن را برجسته می‌کند. گوشی هواوی رتبه کلی دوربین ۱۴۹ را در بنچمارک های DxOMark دریافت کرده است. این امتیاز بالاتر از ۱۴۷ امتیاز دریافتی توسط گوگل پیکسل ۷ پرو است که تا کنون در لیست دوربین های برتر گوشی های هوشمند DxOMark پیشتاز بوده است. پس از آن ها Honor Magic 4 Ultimate، iPhone 14 Pro Max و iPhone 14 Pro در پنج جایگاه برتر قرار دارند.

در تست DxOMark، Huawei Mate 50 Pro 80 امتیاز در بوکه و ۱۵۲ امتیاز در تست عکس با نتایج خوبی در مقوله‌های نوردهی، فوکوس و بافت/نویز کسب کرد. تیم بررسی خاطرنشان کرد که این بهترین عکس و امتیاز بوکه تا به امروز است. هواوی میت ۵۰ پرو ۱۱۶ امتیاز برای نوردهی و ۱۱۶ امتیاز برای رنگ ها در عکس کسب کرد. با این حال، عملکرد رنگ Apple iPhone 14 Pro و Google Pixel 7 Pro از Huawei Mate 50 Pro پیشی گرفته است که هر دو توسط DxOMark 119 امتیاز دریافت کردند.

برای فوکوس خودکار، Huawei Mate 50 Pro 116 امتیاز دریافت کرده است، در حالی که برای بافت گوشی هوشمند دارای امتیاز ۱۰۷ است. ۱۱۳ امتیاز برای نویز و ۷۴ امتیاز برای مصنوعات به دست آورد. گوشی هواوی در بخش بزرگنمایی ۱۴۸ امتیاز و در پیش نمایش ۶۳ امتیاز کسب کرده است.

برای ویدیو، Huawei Mate 50 Pro 141 امتیاز کسب کرد. DxOMark همچنین اشاره کرده است که در فیلمبرداری، گوشی ۱۱۱ امتیاز برای رنگ ها و ۱۱۰ امتیاز برای نوردهی به دست آورده است.

DxOMark گفت که Huawei Mate 50 Pro محدوده دینامیکی را هم در عکس و هم در ویدیو با جزئیات تصویر ارائه می دهد. نویز کنترل شده در عکس، عمق میدان بیشتر در تصاویر گروهی در شرایط نور روشن، افکت بوکه شبیه‌سازی شده و رنگ‌های دلپذیر در شرایط نور روشن از دیگر نکات برجسته DxOMark هستند. این بررسی شامل چند عکس برای ارائه یک نگاه اجمالی به پیشرفت‌های داخل هواپیما است.

هواوی میت ۵۰ پرو دارای تنظیمات دوربین سه گانه پشتی با سنسور اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، لنز ۱۳ مگاپیکسلی فوق عریض با دیافراگم f/2.2 و لنز تله فوتو ۶۴ مگاپیکسلی با دیافراگم f/3.5 است. برای سلفی، دوربین سلفی ۱۳ مگاپیکسلی فوق عریض با دیافراگم f/2.4 و فناوری سنجش عمق سه بعدی دارد.

Huawei Mate 50 Pro در ماه سپتامبر در چین با برچسب قیمت ۶۷۹۹ یوان (تقریباً ۷۸۰۰۰ روپیه) برای نسخه پایه با ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا