نرم افزار موبایل

واتس‌اپ به شما امکان می‌دهد «حذف برای من» را در صورتی که خیلی سریع آن دکمه را فشار دهید، لغو کنید

به گزارش اپ خونه، واتس اپ قابلیتی را برای لغو عمل «حذف برای من» معرفی کرده است تا شما را از شرمساری احتمالی به خاطر حذف تصادفی پیامی که فقط برای شما می‌خواهید حذف شود نجات دهد.

این ویژگی جدید که «حذف تصادفی» نام دارد، یک پنجره پنج ثانیه‌ای را به کاربران امکان می‌دهد تا عمل حذف پیام‌ها را برای خودشان در یک چت فردی یا گروهی معکوس کنند و آن‌ها را برای همه حذف کنند.

کاربران گاهی اوقات در موقعیتی قرار می گیرند که به طور تصادفی روی دکمه «حذف برای من» به جای «حذف برای همه» ضربه می زنند تا پیامی که اشتباه ارسال شده را حذف کنند. هدف این ویژگی جدید کمک به کاربران برای غلبه بر آن موقعیت‌ها با استفاده از پنجره کوچک برای معکوس کردن عملکرد اولیه است.

واتس اپ اعلام کرد که پیشنهاد جدید آن برای همه کاربران اندروید و آیفون در دسترس خواهد بود. بر اساس گزارشی که توسط ردیاب واتس اپ WABetaInfo منتشر شد، در ماه آگوست با برخی از کاربران اندروید و iOS آزمایش بتا انجام شد.

در سال ۲۰۱۷، واتس اپ گزینه «حذف برای همه» را معرفی کرد تا به کاربران اجازه دهد پیامی را برای همه افراد در یک مکالمه به خاطر بیاورند. این ویژگی برای رفع مشکل ارسال اشتباه پیام در چت های فردی و گروهی طراحی شده است. اگرچه انتشار اولیه این گزینه به هفت دقیقه محدود شد، اما WhatsApp در نهایت این محدودیت زمانی را تا دو روز و ۱۲ ساعت – یا ۶۰ ساعت – در آگوست امسال افزایش داد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا