نرم افزار موبایل

واتس اپ برای iOS قابلیت تصویر در تصویر را برای تماس های ویدیویی دریافت می کند

به گزارش اپ خونه، واتس اپ در آخرین آپدیت خود، قابلیت تصویر در تصویر را برای اپلیکیشن iOS خود عرضه می کند.

این به کاربران امکان می‌دهد بدون قطع کردن فید ویدیو در تماس، به WhatsApp یا سایر برنامه‌ها دسترسی داشته باشند.

این شرکت این ویژگی را با نسخه ۲۳.۳.۷۷ برنامه iOS خود عرضه کرد. تا به حال، اگر زمانی که در حال تماس ویدیویی واتس اپ بودید، به برنامه دیگری در آیفون خود سوئیچ می کردید، شخص دیگر فید ویدیوی شما را نمی دید.

این ویژگی جدید به شما این امکان را می دهد که بدون قطع تماس به یک پیام پاسخ دهید یا به دنبال برخی اطلاعات در تلفن خود بگردید.

واتس اپ اولین بار این ویژگی را در دسامبر گذشته اعلام کرد و گفت که در حال آزمایش تصویر در تصویر برای iOS برای تماس های ویدیویی با افراد منتخب است.

در کنار این ویژگی، واتس‌اپ امکان اضافه کردن کپشن در حین ارسال اسناد را در iOS و اندروید نیز منتشر می‌کند.

این شرکت همچنین در حال آزمایش قابلیتی است که به کاربران iOS اجازه می دهد ۱۰۰ عکس یا سند را در یک لحظه ارسال کنند. این قابلیت با آخرین آپدیت در اختیار کاربران اندرویدی قرار گرفته است.

در اوایل این ماه، واتس‌اپ مجموعه‌ای از ویژگی‌های مربوط به Status را معرفی کرد – اجرای خود برنامه از قالب Stories – از جمله به‌روزرسانی‌های صوتی، واکنش ایموجی به وضعیت‌ها، پیش‌نمایش لینک‌های غنی در مجسمه‌ها، محدود کردن افرادی که می‌توانند یک به‌روزرسانی را مشاهده کنند، و نشان دادن حلقه‌ها در اطراف نمایه. اگر وضعیت جدیدی را آپلود کرده باشند، عکس بگیرید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا