موبایل

واتس اپ قطع خودکار چت گروهی را آزمایش می کند تا اضافه بار اعلان ها را کاهش دهد: گزارش

طبق گزارش‌ها، واتس‌اپ راه‌هایی آزمایش بتا برای کاهش اضافه بار اعلان‌ها بر روی حساب‌های کاربری با قطع خودکار اعلان‌های گروهی که از تعداد معینی از اعضا بیشتر است و از این رو خود را به عنوان گروه‌های بزرگ دسته‌بندی می‌کند، انجام می‌دهد. این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که سرویس پیام‌رسانی فوری و صوتی از طریق IP اخیراً محدودیت شرکت‌کنندگان در چت گروهی خود را از ۲۵۶ به ۱۰۲۴ نفر افزایش داده است تا بتواند استفاده بیشتر تجاری و کاری از پلتفرم پیام‌رسانی فوری را تشویق کند. این به طور بالقوه می تواند واتس اپ را قادر سازد تا با پلتفرم های دیگری مانند Slack رقابت کند.

بر اساس گزارش WABetaInfo، واتس‌اپ نسخه بتای واتس‌اپ ۲.۲۲.۲۳.۹ را منتشر کرده است که شامل ویژگی جدیدی است که در آن گروه‌هایی با بیش از ۲۵۶ شرکت‌کننده به طور خودکار به طور پیش‌فرض بی‌صدا می‌شوند. طبق گزارش‌ها، راه‌انداز خودکار برای گروه‌هایی اعمال می‌شود که در زمان پیوستن کاربر به گروه خاص، از آستانه ۲۵۶ عضو عبور کرده‌اند. واتس‌اپ همچنین گروه‌ها را پس از استقبال از ۲۵۷مین شرکت‌کننده خود به‌طور خودکار بی‌صدا می‌کند.

این گزارش می افزاید، کاربرانی که مایل به دریافت پیام از چنین گروه های بزرگی هستند، می توانند به صورت دستی با فشار دادن طولانی چت گروهی از منوی فهرست چت و انتخاب گزینه لغو نادیده گرفتن این کار را انتخاب کنند. اگر گروه به خوبی تعدیل شود، و اگر امیدوارید به گفتگو بپیوندید، ممکن است کارساز باشد.

بر اساس این گزارش، یک هشدار به طور خودکار در صفحه چت گروهی حساب کاربری نشان داده می‌شود و به کاربر اطلاع می‌دهد که گروه به‌طور خودکار بی‌صدا شده است تا از شلوغی اعلان‌ها کاسته شود.

آخرین به‌روزرسانی بتا واتس‌اپ در حال حاضر طی چند روز آینده فقط در دستگاه‌های اندرویدی از طریق برنامه بتا Google Play در دسترس قرار می‌گیرد و دارای شماره نسخه ۲.۲۲.۲۴.۱۵ است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

توییتر، تسلا و دیگر شرکت‌های ایلان ماسک تا سال ۲۰۲۳ در موقعیت خوبی باقی خواهند ماند

ویدیوی برگزیده روز

نحوه استفاده از لینک تماس واتساپ

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا