موبایل

کاربران می گویند که تنظیمات دوربین آیفون ۱۴ پرو، آیفون ۱۴ پرو مکس می لرزد و در برنامه های شخص ثالث صدا ایجاد می کند.

[ad_1]

کاربران مدل‌های آیفون ۱۴ پرو اپل به Reddit ادعا می‌کنند که تنظیمات دوربین عقب گوشی‌های هوشمند جدیدشان به شدت تکان می‌خورد و صدا ایجاد می‌کند. کاربران ادعا می کنند که این مشکل به برنامه های شخص ثالث محدود می شود و هیچ مشکلی با برنامه دوربین اصلی اپل وجود ندارد. اپل هنوز این مشکل را برطرف نکرده است. تعداد کمی از کاربران معتقدند که این می تواند یک مشکل مربوط به نرم افزار باشد که می تواند با به روز رسانی OTA برطرف شود. اکثر کاربران Reddit ادعا می کنند که این مشکل بیشتر در اینستاگرام و اسنپ چت یافت می شود.

کاربر از Reddit شکایت کردند که دوربین پشتی روی آنها نصب شده است آیفون ۱۴ پرو مکس هنگام استفاده با برنامه های شخص ثالث مانند اسنپ چت و اینستاگرام “به طور غیرقابل کنترلی می لرزید”. تعداد کمی یک چیز دیگر کاربران Reddit آنها دارند منتشر شده بر r/iPhone subreddit برجسته کردن همین مشکل با آیفون ۱۴ پرو همچنین. با این حال، در اپلیکیشن دوربین اصلی، به نظر می‌رسد مدل‌های آیفون ۱۴ پرو بدون موارد ذکر شده کار می‌کنند.

از آنجایی که این مشکل تنها هنگام استفاده از برنامه های شخص ثالث رخ می دهد، بسیاری از کاربران مدل های آیفون ۱۴ پرو معتقدند که این یک مشکل مربوط به نرم افزار است که به طور بالقوه می تواند با به روز رسانی OTA برطرف شود. کاربر گفت که ممکن است برنامه های شخص ثالث برای اخیر بهینه نشده باشند منتشر شد iOS 16 در مدل های iPhone 14 Pro. یک ویدیوی یوتیوب که در زیر تعبیه شده است، لرزش تنظیمات دوربین و ایجاد صداهایی را نشان می دهد که می تواند توسط حسگر متحرک دوربین منتشر شود.

به گفته برخی از کاربران Reddit، مشکلات دوربین آیفون ۱۴ پرو ممکن است به لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS) نیز مرتبط باشد. این ویژگی به تثبیت ویدیوها در زمانی که دست کاربر می‌لرزد کمک می‌کند. یک سیب هنوز به این موضوع رسیدگی نشده است. اگر این یک مشکل سخت افزاری است، کاربران مدل های آیفون ۱۴ پرو ممکن است برای رفع آن نیاز به بازگرداندن گوشی های تازه خریداری شده خود داشته باشند. Gadgets 360 برای نظر دادن با اپل تماس گرفته است و این داستان را با پاسخ این شرکت به روز خواهد کرد.

اپل اخیرا درست شد مشکل با آیفون ۱۴ سلسله. به گفته این شرکت، کاربران ممکن است پیام های متنی iMessage و تماس های FaceTime را دریافت نکنند. این شرکت به کاربران توصیه کرد که گوشی های خود را به آخرین نسخه موجود iOS 16 بروزرسانی کنند تا مشکل برطرف شود. به یاد بیاوریم، اپل آشکار کرد سری آیفون ۱۴ در ۷ سپتامبر در جریان آن ‘خیلی دور’ رویداد راه اندازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا