تکنولوژی

کانیه وست به صف میلیاردرهای متکبر می‌پیوندد که اتاق‌های پژواک خودشان را می‌خرند

پس از یک ماه طوفانی پرتاب نژادپرستی، یهود ستیزی و چیزهای عجیب غریب، یه خواننده رپ که قبلا با نام کانیه وست شناخته می شد، اعلام کرد که قصد دارد پلتفرم “آزادی بیان” جناح راست را خریداری کند.
به طور تصادفی، ما مطمئن هستیم که مدیر عامل این برنامه جورج فارمر است که شوهر صمیمی ترین دوست جدید کانیه، کارشناس سیاسی محافظه کار Candace Owens است.
دیروز شرکت مادر پارلر در اعلام این قرارداد گفت که کانیه “یک حرکت پیشگامانه در فضای رسانه ای آزادی بیان انجام داده است و دیگر هرگزنباید از حذف شدن از رسانه های اجتماعی بترسد.”
این شرکت در بیانیه‌ای نوشت: خرید پیشنهادی به پارلر اطمینان می‌دهد که در آینده نقشی در ایجاد یک اکوسیستم غیرقابل لغو که در آن همه صداها مورد استقبال قرار می‌گیرد، خواهد داشت. انتظار می رود این معامله در سه ماهه آینده بسته شود. جنبه های مالی خرید پارلر توسط کانیه فاش نشده است.
در گذشته، میلیاردرها و نژادپرستان فقط می‌توانستند هرچه می‌خواهند بگویند، زیرا می‌دانستند طبقه‌ای که می‌خواهند سرکوب کنند، از ترس انتقام یا آسیب، آنها را فراخوانی نمی‌کنند.

این روزها آن روزها نیست. کانیه با توافق خود برای خرید پارلر، نماینده میلیاردر محافظه‌کاری دیگری است که تلاش می‌کند تا کنترل و نفوذ خود را بر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی اعمال کند و از مفهوم آزادی بیان به عنوان پوششی برای ادامه دامن زدن به سخنان نفرت‌انگیز و تحریک ایدئولوگ‌های راست‌گرا استفاده کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا