موبایل

کاهش ۱۱ درصدی فروش گوشی های هوشمند هند در سه ماهه سوم ۲۰۲۲. شیائومی با بیشترین سهم بازار پیشتاز است: نقطه مقابل

بر اساس آخرین داده های تحقیقات Counterpoint، محموله های گوشی های هوشمند هند در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ با ۱۱ درصد کاهش نسبت به سال گذشته به بیش از ۴۵ میلیون دستگاه رسیده است. برند چینی لوازم الکترونیکی شیائومی با سهم ۲۱ درصدی فروش، جایگاه اول را در میان سایر برندهای گوشی هوشمند به دست آورد. سامسونگ از نزدیک شیائومی را دنبال کرد و با سهم بازار ۱۸ درصد در جایگاه دوم قرار گرفت. ویوو و ریلمی به ترتیب در رده های سوم و چهارم قرار گرفتند و پس از اوپو در رده پنجم قرار گرفتند. فروش گوشی های هوشمند هند در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ همچنین باعث شد که اپل به بالاترین سهم بازار خود یعنی ۵ درصد در بازار هند دست یابد. سه ماهه سوم همچنین اولین باری بود که آیفون (آیفون ۱۳) در صدر رده بندی فروش سه ماهه گوشی های هوشمند هند قرار گرفت.

یک تحقیق اخیر Counterpoint گزارش داد که محموله گوشی های هوشمند در هند در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ با ۱۱ درصد کاهش نسبت به سال قبل مواجه بوده و به بیش از ۴۵ میلیون دستگاه رسیده است. اگرچه فروش سالانه شیائومی ۱۹ درصد کاهش یافت، اما این شرکت چینی توانست با ۲۱ درصد سهم بازار، جایگاه اول را حفظ کند. شیائومی همچنین در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ برترین برند گوشی‌های هوشمند ۵G در هند در بخش‌های پایین‌دستی بود. باند قیمت ۲۰۰۰۰.

برند لوازم الکترونیکی کره جنوبی سامسونگ در سه ماهه دوم با سهم بازار ۱۸ درصدی قرار گرفت. سامسونگ در سپتامبر امسال برترین برند گوشی هوشمند در هند بود. این شرکت همچنین Rs. 10000- روپیه باند قیمت ۲۰۰۰۰ که عمدتاً توسط مدل های سری M و سری F گلکسی هدایت می شد. سامسونگ سریعترین برند در حال رشد در میان پنج برند برتر در بخش پریمیوم نیز بود.

همانطور که قبلاً ذکر شد، ویوو جایگاه سوم را به خود اختصاص داد در حالی که Realme در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ در جایگاه چهارم قرار گرفت. شرکت فناوری چینی Oppo در جایگاه پنجم ایستاد، اگرچه در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ نسبت به سال قبل ۷ درصد کاهش داشت.

در این سه ماهه همچنین شرکت فناوری آمریکایی اپل به بالاترین سهم خود در بازار هند یعنی ۵ درصد رسید. آیفون ۱۳ اولین آیفونی بود که در یک سه ماهه بیشترین فروش گوشی در هند را به خود اختصاص داد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

Oppo Find X6 Pro به صفحه نمایش ۶.۷ اینچی E6 OLED، مشخصات بیشتر سطح اشاره دارد

تصاحب ایلان ماسک: توییتر هند اعلام کرد که به عنوان بخشی از کاهش مشاغل جهانی شروع به اخراج کارکنان می کند

ویدیوی برگزیده روز

Lenovo Yoga 7i: The Real Head-Turner

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا