اخبار اینترنت

گوگل برای دسترسی به اسناد رسمی، ادغام DigiLocker هند را با برنامه Files معرفی می کند

به گزارش اپ خونه، گوگل اعلام کرده است که سرویس ذخیره‌سازی اسناد آنلاین DigiLocker هند را به برنامه Files در اندروید می‌آورد تا به کاربران امکان دسترسی به اسناد تأیید شده توسط دولت را از این برنامه بدهد.

در کنفرانس سالانه Google for India در روز دوشنبه، گوگل همکاری خود را با دولت هند برای اجرای ادغام DigiLocker در برنامه Files اعلام کرد. این غول جستجو همچنین یک مدل مبتنی بر یادگیری ماشینی را معرفی کرد که به شناسایی و سازماندهی پرونده های مهم از جمله اسناد رسمی و کارت های شناسایی دولتی کمک می کند.

آبیشک سینگ هنگام اعلام همکاری با گوگل گفت: “ما انتظار داریم که ادغام و مشارکت DigiLocker در Android باعث دسترسی راحت تر و همه جا به اسناد دیجیتالی به شیوه ای امن و ایمن برای همه کاربران ما شود.”

سینگ به عنوان رئیس و مدیر عامل NeGD، MD و مدیر عامل شرکت دیجیتال هند (DIC) و همچنین مدیر عامل کارمایوگی بهارات عمل می کند.

سینگ گفت که DigiLocker بیش از ۱۳۷ میلیون کاربر ثبت نام کرده است. او گفت که این سرویس همچنین دارای بیش از ۲۳۰۰ صادرکننده است که تا به امروز بیش از ۵.۶ میلیارد سند صادر کرده اند.

DigiLocker در ماه مارس از ۱۰۰ میلیون کاربر پیشی گرفت. از APIها برای بازیابی، دیجیتالی کردن و ذخیره اسناد صادر شده توسط دولت استفاده می کند.

گوگل هیچ جدول زمانی دقیقی را درباره زمانی که ادغام برای کاربران در دسترس خواهد بود، فاش نکرد. همچنین فاش نکرد که آیا این تجربه در آینده برای iOS نیز در دسترس خواهد بود یا خیر.

در هشتمین دوره کنفرانس سالانه، گوگل همچنین به‌روزرسانی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مرتبط با جستجو را اعلام کرد و یک پیشنهاد هوش مصنوعی برای لنز Google را به نمایش گذاشت که به کاربران در رمزگشایی دست خط پزشکان کمک می‌کند.

علاوه بر این، Google دوره‌های آموزشی را به عنوان یک ویژگی در YouTube معرفی کرد تا زمینه‌های کسب درآمد بیشتری را برای سازندگان محتوای آموزشی فراهم کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا