اخبار اینترنت

گوگل پیشنهادات یادگیری و مشاوره جدیدی را برای کمک به شرکت ها در سفر هوش مصنوعی راه اندازی می کند

به گزارش اپ خونه، Google Cloud از گسترش پیشنهاد Google Cloud Consulting خود خبر داد .

به عنوان بخشی از این توسعه، گوگل آموزش‌های با لمس بالا را به رهبران C-suite در شرکت‌های بزرگ ارائه می‌کند تا به آنها کمک کند در عین حفظ توسعه و استقرار مسئولانه، از مزایای کامل و تحول‌آفرین هوش مصنوعی مولد بهره ببرند.

علاوه بر این، این شرکت مسیرهای یادگیری بر اساس تقاضا و برنامه های اعتباری جدیدی را برای مشتریان و شرکای خود راه اندازی خواهد کرد.

گوگل همچنین در حال راه‌اندازی پیشنهادهای مشاوره هوش مصنوعی مولد جدیدی است که به مشتریانش کمک می‌کند از هوش مصنوعی برای مثال، تجزیه و تحلیل داده‌ها، خودکارسازی فرآیندهای تجاری و عملیاتی کردن مدل‌های زبان بزرگ برای جستجو در محتوای داخلی خود استفاده کنند.

کری تارپ، معاون Google Cloud برای صنایع، و لی مور، معاون جهانی این شرکت:

«این پیشنهادات جدید می‌توانند تجربیات عملی با راه‌حل‌های هوش مصنوعی آماده تولید با استفاده از داده‌های خودشان و همسویی با موارد استفاده عملی برای سازمانشان به مشتریان ارائه دهند».

Google Cloud Consulting در اطلاعیه خود نوشت: آنها طراحی شده اند تا به سازمان ها کمک کنند تا به سرعت راه حل های هوش مصنوعی مولد مرتبط با کسب و کار خود را پیاده سازی کنند.

با صحبت در مورد موارد استفاده عملی، این شرکت همچنین مجموعه‌ای از معماری‌های مرجع و گردش کار جدید را برای موارد استفاده خاص صنعت راه‌اندازی می‌کند.

گوگل می داند که ظهور هوش مصنوعی نقطه عطف دیگری برای شرکت هایی است که اغلب هنوز در میانه فرآیند مدرن سازی زیرساخت های موجود خود هستند (یا حتی هنوز شروع نکرده اند).

تنها چند سال پیش، به این شرکت‌ها گفته شد که یا باید فرآیندهای «تحول دیجیتال» خود را پیش ببرند یا در خطر عقب ماندن از رقبای زیرک‌تر هستند.

یادگیری ماشینی – و به ویژه هوش مصنوعی مولد – باعث ایجاد دور دیگری از اضطراب در C-suite بسیاری از شرکت ها شده است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا