اخبار اینترنت

یوتیوب دوره‌هایی را در زمینه edtech در هند راه‌اندازی می‌کند

به گزارش اپ خونه، برای سال‌ها، معلمان از یوتیوب برای تبلیغ درس‌های خود و متقاعد کردن زبان‌آموزان برای پیوستن به کلاس‌های خود از پلتفرم استفاده می‌کنند.

یوتیوب روز دوشنبه گفت که در حال برداشتن گام‌های گسترده‌تری برای جذاب‌تر کردن این سرویس ویدیویی برای مربیان و فراگیران و همچنین ارائه راه‌های کسب درآمد بیشتر برای سازندگان است.

گوگل در کنفرانس سالانه خود در هند در روز دوشنبه از Courses رونمایی کرد، قابلیتی که به دنبال ارائه تجربه یادگیری ساختاریافته در یوتیوب است.

معلمان می توانند ویدیوهای خود را منتشر و سازماندهی کنند و مطالب خواندن متن و سؤالات را مستقیماً در برنامه ویدیو ارائه دهند. این شرکت گفت که آنها مجاز خواهند بود محتوا را به صورت رایگان یا هزینه ای دریافت کنند.

این شرکت گفت که دوره ها شامل موضوعات آکادمیک و همچنین علایق حرفه ای می شود. بینندگانی که یک دوره را خریداری می کنند، می توانند ویدیوها را بدون تبلیغات تماشا کنند.

این شرکت گفت که این ویژگی «به زودی» برای کاربران هندی عرضه خواهد شد و یک «گزینه جدید کسب درآمد برای سازندگان ما» را نشان خواهد داد.

حرکت روز دوشنبه نشان‌دهنده تلاش فزاینده گوگل برای نفوذ به بازار آموزش هند است، جایی که بیش از ۳۰۰ میلیون دانش‌آموز به مدارس می‌روند. متا و آمازون نیز در سال های اخیر سرمایه گذاری های عمیقی در این فضا انجام داده اند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا