فناوری اطلاعات

یکی از بنیانگذاران می گوید Aptos می خواهد فضای بلاک چین را با ایجاد ارزش اقتصادی بیشتر متزلزل کند

به گزارش اپ خونه، Shaikh یک بنیانگذار سه بار با بیش از یک دهه تجربه در خدمات مالی و همچنین فناوری بلاک چین و رمزنگاری است.

او همچنین روی شراکت استراتژیک بلاک چین برای نووی ، کیف پول متا کار کرد و مدیر استراتژی ConsenSys بود.

شیخ در طول پادکست گفت:

«وقتی به Aptos فکر می‌کنیم، مطمئناً فکر می‌کنیم که مردم به شکل جدیدی از اشتراک‌گذاری اطلاعات دیجیتالی نیاز دارند و بتوانند آن اطلاعات و ارزش اقتصادی را به صورت دیجیتالی به روش‌های کارآمدتر و منصفانه‌تر به اشتراک بگذارند. “این ماموریتی است که ما انجام می دهیم.”

سال گذشته برای Aptos بسیار بزرگ بود – بلاک چین به طور عمومی راه اندازی شد و حدود ۴۰۰ میلیون دلار سرمایه در میان بازار نزولی جذب کرد.

لایه جدید-۱ از سرمایه گذاران بزرگی مانند Andreessen Horowitz، Circle Ventures و FTX Ventures که اکنون منقرض شده است ، حمایت دریافت کرد.

Shaikh به اشتراک گذاشت Aptos می‌خواهد بدون اختلال یا خرابی به میلیاردها نفر دسترسی داشته باشد، در حالی که هزاران تراکنش در هر ثانیه و تأخیر زیر ثانیه ارائه می‌کند.

«همه این چیزها در کنار هم می‌توانند نه تنها با دیگر نسل‌های قبلی بلاک چین و راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری که در بازار می‌بینیم، رقابت کنند، بلکه اکنون شروع به چالش کردن اینترنت و نحوه حرکت ارزش اقتصادی و اطلاعات در سراسر جهان کرده‌اند. »

شیخ گفت که در انتظار سال ۲۰۲۳ است، Aptos قصد دارد آن را به یک “سال نیت” تبدیل کند. “من فکر می کنم این یک سال هدف برای کل صنعت است.”

او افزود : ” تحول جدیدی در محصولات وب ۳ موجود که در بازار عرضه شده‌اند، رخ خواهد داد، در حالی که بازیگران سنتی بزرگ – مانند مشارکت گوگل – که قبلاً «در حاشیه نشسته‌اند» قرار است «به شکلی بزرگ» وارد فضا شوند. “

Chain Reaction هر پنج‌شنبه در ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر PT منتشر می‌شود، بنابراین حتماً در پادکست‌های اپل، Spotify یا پلتفرم پاد مورد علاقه‌تان مشترک شوید تا از این اکشن مطلع شوید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا