فناوری اطلاعات

۱۱ بهترین والپیپر جزیره پویا برای آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس

اپل در رویدادهای ۲۰۲۲ خود راه اندازی های هیجان انگیز زیادی داشت، اما مهم ترین آنها مانند همیشه آیفون جدید بود – آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو. جدا از ویژگی هایی مانند GPS دو باند و صدای فضایی شخصی، جزیره پویا توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرد. و برای لذت بردن از این نوار وضعیت قرص شکل، در اینجا چند تصویر زمینه جزیره پویا وجود دارد که می توانید استفاده کنید.

با عرضه آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو، آیفون‌های قدیمی‌تر نیز به‌روزرسانی iOS 16 را دریافت کردند و برجسته‌ترین آن اثر عمق در صفحه قفل بود. با این حال، تمرکز امروز روی Dynamic Island است و در اینجا چند والپیپر جالب وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

۱. تصویر زمینه پویا خیابان برت سیسم

همه ما با تماشای کارتون بزرگ شده‌ایم، و Sesame Street باید یکی از مورد علاقه‌های ما باشد. چیزی که اکنون جالب است این است که ابروی برت کاملاً با جزیره پویا هماهنگ است و یک تصویر زمینه سرگرم کننده به شما می دهد که شما را به دوران کودکی خود بازمی گرداند.

والپیپر Bert Seasme

۲. تصویر زمینه جزیره پویا گربه

میم های گربه و تصاویر بامزه از یک گربه چیزی است که کاربران اینترنت را با وجود سر و صدای زیاد در اینترنت عاقل و آرام نگه می دارد. ما تصویر زمینه ای از دو گربه کوچک پیدا کردیم که در حال انجام کارهای خنده دار خود در اطراف قرص جزیره دینامیک آیفون بودند. دانلود دور!

والپیپر Cat Tech Droider
منبع: Tech Droider

۳. تصویر زمینه چکه ای جزیره پویا

اگر یک چیز را در این تصاویر پس زمینه صفحه قفل پویا مشاهده کرده ایم، این خلاقیت است که در ساخت آنها انجام می شود. همه عناصر آنها در امتداد قرص جزیره دینامیک ترکیب می شوند. یک مثال عالی از آن، این کاغذ دیواری رنگ است که در امتداد جزیره دینامیک آیفون ۱۴ پرو می چکد، و ما مطمئن هستیم که شما آن را دوست خواهید داشت.

کاغذ دیواری قطره ای

۴. تصویر زمینه دینامیک جزیره

اپل این قرص را جزیره پویا نامید و به نظر می رسد که سازنده این والپیپر به انتخاب و چگونگی آن احترام گذاشته است! در اینجا یک کاغذ دیواری در اطراف قرص Dynamic Island است که آن را شبیه به آن می کند.

والپیپر جزیره
اعتبار: پایه اپل پسر

۵. Minions Background برای سری آیفون ۱۴ پرو

من نفرت انگیز و انیمیشن های بعدی از خنده دارترین فیلم هایی بودند که ما تماشا کردیم. مینیون ها برخی از بامزه ترین شخصیت های کارتونی هستند که تا به حال ساخته شده اند، و در اینجا آنها در این والپیپر جذاب جزیره پویا حضور دارند.

کاغذ دیواری مینیون

۶. والپیپر Mountain Climber Dynamic Island

در اینجا یک تصویر زمینه جالب از یک کوهنورد است که تلاش می کند تا جزیره پویا را افزایش دهد. سایه پس زمینه بنفش نیز کاملاً شبیه به تصویر زمینه پیش فرض آیفون ۱۴ پرو است. اگر عاشق ماجراجویی هستید، این یکی مطمئنا برای شما مناسب است. می توانید والپیپر را از لینک زیر دانلود کنید.

کوهنورد

۷. تصویر زمینه جزیره پویا پاتریک

به نظر می‌رسد شخصیت‌های کارتونی به خوبی با جزیره پویا هماهنگ هستند، و اینکه چگونه یکی از ابروهای پاتریک کاملاً با قرص جزیره دینامیک ترکیب می‌شود، بسیار خنده‌دار است. در اینجا یکی برای همه شما که از طرفداران باب اسفنجی شلوار مربعی هستید.

والپیپر ستاره پاتریک

۸. تصویر زمینه جزیره پویا Robocop

در اینجا یکی دیگر از تصویر زمینه جزیره پویا جالب است. در این یکی، کلاه ایمنی Robocop به زیبایی در قرص Dynamic Island ادغام شده است و این کلاه برای همه شما طرفداران Robocop ساخته شده است. آن را دانلود کنید و آن را به عنوان تصویر زمینه خود در iPhone 14 Pro و Pro Max قرار دهید!

تصویر زمینه Robocop

۹. تصویر زمینه جزیره پویا شینچان

شینچان بدون شک یک تهدید بود و شخصیتی است که والدین ما در کودکی همیشه از الهام گرفتن ما از آن می ترسیدند. با این حال، همه ما با تماشای شین‌چان از خنده لذت برده‌ایم و به این والپیپر نگاه کنید که یکی از ابروهایش در جزیره پویا در هم می‌آید!

تصاویر پس زمینه شین چان
اعتبار تصویر: Tech Droider

۱۰. والپیپر جزیره پویا مرد عنکبوتی

فیلم‌های مرد عنکبوتی که یکی از محبوب‌ترین ابرقهرمان‌های مارول است، فیلم‌های اکشن و بسیار سرگرم‌کننده هستند. در اینجا مرد عنکبوتی است که به جزیره پویا آویزان است و آن را به یک تصویر زمینه عالی تبدیل می کند!

والپیپر مرد عنکبوتی

۱۱. والپیپر جزیره دینامیک مشعل

در اینجا یکی دیگر از کاغذ دیواری منحصر به فرد Dynamic Island است که در آن پرتو چراغ مشعل با قرص Dynamic Island ترکیب می شود.

والپیپر مشعل

از استفاده از این تصاویر پس زمینه جالب لذت ببرید

اینها چند والپیپر خلاقانه و منحصر به فرد بود که می توانستیم برای قرص Dynamic Island در آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس پیدا کنیم. امیدواریم شما هم دوست داشته باشید و مطمئن شوید که از لینک زیر هر والپیپر برای دانلود با بهترین وضوح استفاده کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا