اخبار کسب و کارها

۳ سرمایه گذار سیاه پوست آنچه را که برای سال جدید آماده می کنند به اشتراک می گذارند

به گزارش اپ خونه، امسال برای سرمایه گذاران و بنیانگذاران پر حادثه بود. همانطور که به نظر می رسید رونق سرمایه گذاری خطرپذیر در سال ۲۰۲۱ در حال کاهش است، دنیای استارتاپ و VC عملاً یک شبه روی محورهای خود چرخیدند و پویایی جدیدی را ایجاد کردند که در آن “رشد به هر قیمتی” به سرعت با رویکردی سنجیده تر و دقیق تر به تجارت جایگزین شد.

پس برای سال ۲۰۲۳، به نظر می رسد که سرمایه گذاران روی روندهایی متمرکز شده اند که نسبتاً ایمن تر هستند و احتمال ثمربخشی بیشتری دارند. جادین برایدن، معاون Xfund و الکسیس آلستون، مدیر لایت‌شیپ کپیتال، به TechCrunch گفتند که تمرکزشان بر هوش مصنوعی مولد است.

آلستون گفت:

«من مشتاقانه منتظرم تا ببینم هوش مصنوعی چگونه می‌تواند در مقیاس‌بندی حوزه‌های کسب‌وکار که قبلاً تحت رهبری انسان‌ها بود، مانند فروش، رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی و توسعه محتوا کمک کند.»

به گفته ریچارد کربی، یک شریک عمومی در Equal Ventures، نرم افزار عمودی زیربخش خوبی برای تماشا است. کربی گفت:

«آنچه در عمل به نظر می رسد نرم افزاری است که نوعی بهبود گردش کار را برای دسته ای فراهم می کند که شرکت را قادر می سازد از طریق انواع خدمات مالی کسب درآمد کند. برخی از بخش هایی که ما در حال بررسی آنها خواهیم بود شامل زنجیره تامین، لجستیک، بیمه، ساخت و ساز و فعال سازی تجارت الکترونیک است.»

وقتی نوبت به تامین مالی برای بنیان‌گذاران کم‌نماینده می‌رسد، سرمایه‌گذاران اکثراً موافق بودند که احتمال تغییر چندانی وجود ندارد. در حالی که آلستون گفت نگران کاهش این ارقام است، برایدن معتقد است که دلارهای سرمایه گذاری بیشتری نصیب بنیانگذاران سیاه می شود زیرا “هر سال سرمایه گذاران متنوع تری وجود دارد.”

او گفت: «این یک پیشرفت آهسته است،» و اشاره کرد که شرکت‌های متنوع‌تری برای حمایت از بنیان‌گذاران سیاه‌پوست ظاهر می‌شوند. وجود تصمیم‌گیرندگان سیاه‌پوست می‌تواند راهی عالی برای اطمینان از اینکه بنیان‌گذاران سیاه‌پوست نمایندگی در سراسر هیئت مدیره دارند، باشد.»

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا