فناوری اطلاعات

۴ بهترین جارو شارژی با باتری های قابل جابجایی

یکی از بزرگترین مزیت های جارو شارژی این است که می توانید آنها را در هر جایی روی مبل زیرزمین یا صندوق عقب ماشین خود حمل کنید. با این حال، عمر باتری کوتاه این لوازم خانگی به این معنی است که باید مرتباً آنها را شارژ کنید. خوشبختانه، زمان تغییر کرده است و جاروبرقی های شارژی با باتری های قابل جابجایی یک واقعیت است.

بهترین_جاروبرقی_بدون_سیم_با_باتری_جداشونده

این جاروبرقی‌های شارژی با باتری‌های قابل جابجایی، تمیز کردن خانه را آسان می‌کنند، به خصوص اگر می‌خواهید خانه خود را عمیق تمیز کنید. فقط به یاد داشته باشید که سلول ها را شارژ نگه دارید و شروع کنید.

بنابراین اگر از دور زدن جاروبرقی سیمی خود خسته شده اید یا می خواهید یک جاروبرقی با باتری های کلیکی داشته باشید، به جای مناسبی آمده اید. بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم.

اما قبل از آن،

۱. جارو شارژی استیک سامسونگ جت ۷۵

 • وزن: ۶ پوند | قدرت: ۲۰۰ وات هوا
 • ظرفیت سطل زباله: ۰.۸ لیتر | زمان اجرا: ۶۰ دقیقه

Samsung Jet 75 یکی از مقرون به صرفه ترین جاروبرقی ها با باتری های قابل جابجایی است. این دستگاه شیک از نظر زیبایی ظاهری دلپذیر به نظر می رسد و یک تن وزن ندارد. ضریب فرم سبک وزن، مانور دادن را به خصوص در فضاهای تنگ آسان می کند. این یک ابزار تمیز کننده همه کاره است و می تواند کف های چوبی سخت، کاشی ها و حتی کف های فرش شده را به خوبی تمیز کند. مدت زمان کارکرد آن در حالت استاندارد ۶۰ دقیقه است و در صورت نیاز می توانید باتری ها را تعویض کنید.

جایی که سامسونگ جت ۷۵ واقعاً می‌درخشد، در کف‌های سخت‌افزاری است. مردم قلعه مدرن این جارو شارژی را برای چرخش گرفتند و می‌توانست ۱۰۰ درصد زباله‌ها را از کف چوب‌های سخت پاک کند. اگرچه ممکن است این اعداد در زمین های فرش شده چندان چشمگیر نباشد، اما می توانید مطمئن باشید که این جارو شارژی سامسونگ به تمیز نگه داشتن خانه شما کمک می کند. این می تواند موهای حیوانات خانگی را از فرش های پر پرز بمکد و در این زمینه کار نسبتاً چشمگیری انجام می دهد. تنها محدودیت غلات و زباله های کمی بزرگتر است و برای تمیز کردن آنها به کمی صبر نیاز دارید.

همراه با مجموعه ای از ابزارهای تمیز کننده است. در یک روز خوب، ممکن است برای انجام کار خود، بین هر یک از آنها مبادله کنید. بهترین بخش این است که انعطاف پذیر است و کاملاً صاف روی زمین قرار می گیرد که به شما امکان می دهد زیر تخت ها و مبل ها را تمیز کنید. و قدرت مکش ۲۰۰AW برای مکیدن گرد و غبار، خاک، مو و سایر زباله ها مناسب است. از طرف دیگر، فیلتر HEPA از خروج گرد و غبار از قسمت عقب جلوگیری می کند.

استفاده از آن آسان است. همه کنترل ها به راحتی قابل دسترسی هستند. توجه داشته باشید که زمان اجرا ۶۰ دقیقه فقط در حالت استاندارد قابل اجرا است. اگر این جاروبرقی سامسونگ را در حالت توربو کار کنید، باتری زودتر کاهش می یابد. شارژ و نصب آن ساده است. جالب اینجاست که سطل زباله در مقایسه با مدل های بی سیم دیگر مانند Dyson V11 به راحتی تخلیه می شود.

۲. جارو شارژی Tineco Pure ONE S11

 • وزن: ۵.۹۶Ibs | قدرت: ۱۳۰ وات
 • ظرفیت سطل زباله: ۰.۶ لیتر | زمان اجرا: ۴۰ دقیقه
 • تنظیمات برق: N/A

Tineco نام خوبی در بخش جارو شارژی مقرون به صرفه به دست آورده است و Pure One S11 یکی از بهترین جاروهای شارژی با باتری های کلیکی به حساب می آید. ویژگی برجسته این ابزار تمیز کردن سنسور کثیفی خودکار آن است که قدرت مکش را بسته به غلظت کثیفی تنظیم می کند. اگر به خاطر دارید، این ویژگی در پاک کننده های درجه یک موجود است. Pure ONE S11 در تنظیمات استاندارد ۴۰ دقیقه زمان اجرا دارد.

مانند نمونه بالا، این جارو شارژی با زباله های بزرگی مانند غلات، تراشه های چوب و غیره دست و پنجه نرم می کند. با این حال، گرد و غبار، پرزها، موهای حیوانات خانگی و سایر زباله های کوچک را می لیسد، چه کف چوبی سخت و چه کف لخت. مکش آنقدر قوی است که زباله ها را از گوشه ها و شکاف ها مکش کند. با این حال، در فرش های کم پرز در مقایسه با سایرین به مشکل برخورد می کند. از طرفی به راحتی موهای بلند و موهای حیوانات خانگی را تمیز می کند. نکته جالب این است که این ابزار تمیز کننده Tineco همراه با یک ابزار تمیز کننده مو برای از بین بردن موهای درهم از رول برس ارائه می شود.

نسبت به قیمت، بادوام است و ساختار مناسبی دارد. فیلتر HEPA تضمین می کند که گرد و غبار پاک شده در داخل کیسه گرد و غبار باقی می ماند. محفظه کثیفی نیز جادار است و برای تخلیه آن فقط به یک کشش نیاز دارد. با این حال، این جارو شارژی ممکن است گاهی اوقات حساس شود.

وزن آن کمی کمتر از Samsung Jet 75 است و کنترل پنل در بالا جزئیات بیشتری دارد. به عنوان مثال، اگر رول برس با مو گیر کرده باشد یا کانال هوا مسدود شده باشد، به شما هشدار می دهد.

گفته می شود، عمر باتری کمی در قسمت پایینی است. از طرفی، همیشه می‌توانید آن را با یک باتری کاملاً شارژ شده تعویض کنید، وقتی که در حال تمیز کردن فنری هستید. یک باتری جایگزین کمتر از ۱۰۰ دلار قیمت دارد.

اگر به دنبال یک جاروبرقی ساده، سبک و با کاربری آسان هستید (و اگر بتوانید با عمر باتری ۴۰ دقیقه ای خود زندگی کنید). و چراغ های جلو LED یک افزونه بسیار خوب هستند زیرا کف و گرد و غبار پیش رو را روشن می کنند.

۳. گربه و سگ Miele Triflex HX1

 • وزن: ۸.۸ پوند | قدرت: ۱۷۰ وات
 • ظرفیت سطل زباله: ۰.۵ لیتر | زمان اجرا: ۶۰ دقیقه
 • تنظیمات برق: ۳

اگر یک جارو شارژی می خواهید که به نظر می رسد بخشی از یک جاروبرقی ممتاز است، بهتر است به دنبال Miele Triflex HX1 نباشید. این یک جاروبرقی قدرتمند است که می تواند به راحتی خرده های خشک، غلات و موهای کوچک و البته موهای حیوانات خانگی را بمکد. این جاروبرقی مانند جاروبرقی Tineco دارای چراغ های LED در جلو است که به شما امکان می دهد هرگونه کثیفی یا زباله را در جلو یا زیر تخت و مبل مشاهده کنید.

این پاک کننده درجه یک همچنین دارای یک سنسور خودکار است که قدرت مکش را بسته به کف و غلظت کثیفی تنظیم می کند. جالب اینجاست که این جاروبرقی دوبرابر یک جارو شارژی و ایستاده است. مورد دوم به این معنی است که می توانید آن را در میانه تمیز کردن خود به صورت عمودی نگه دارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که واحد اصلی را به سر تمیزکننده نزدیک کنید.

با این حال، Miele Triflex HX1 سنگین است و وزن آن تقریباً ۸.۸ پوند است که در مقایسه با Pure ONE S11 تقریباً دو برابر است. از طرف دیگر، افراد در Tech Radar احساس کردند که HX1 به راحتی قابل مانور است. با یک بار شارژ کامل، باتری ها حدود ۶۰ دقیقه دوام می آورند.

Miele Triflex HX1 یک دستگاه تمیزکننده درجه یک است و جای تعجب نیست که باتری یدکی آن نیز گران است. با خرید یک واحد، حدود ۲۰۰ دلار عقب نشینی خواهید داشت. توجه داشته باشید که سطل زباله جادار کمتری دارد و اگر در ماموریت تمیز کردن کل خانه خود هستید، باید مرتباً آن را خالی کنید.

۴. Dyson V15 Detect Vacuum

 • وزن: ۶.۸ پوند | قدرت: ۲۳۰ AW (حالت تقویت)
 • ظرفیت سطل زباله: ۰.۷۵ لیتر | زمان اجرا: ۶۰ دقیقه
 • تنظیمات برق: ۳

اگر ترجیح می دهید یک جاروبرقی Dyson بخرید، V15 Detect جدید بهترین گزینه برای شماست. سبک وزن است و طراحی مستقیم آن استفاده از آن را فوق العاده آسان می کند. به اندازه کافی قدرتمند است که بقایای بزرگ و کوچک از جمله غلات و موهای حیوانات خانگی را بمکد. کارشناسان معتقدند که می تواند ۴ نوع زباله (غلات، خاک گربه، برنج و شکر) را روی کف چوبی به طور کامل تمیز کند.

این جاروبرقی چوبی بیشتر کثیفی ها را حتی روی فرش های کم پرز و پرزخم می کند. سبک وزن و فرم مستقیم آن، مانور دادن را آسان می کند، چه تمیز کردن تار عنکبوت از سقف یا تمیز کردن گرد و غبار زیر تخت. و زرادخانه ابزار به هدف شما کمک می کند. موها را تمیز می کند و رول برس ضد گره خوردن این اطمینان را می دهد که نیازی به هدر دادن زمان برای تمیز کردن رول برس ندارید.

زمان اجرای باتری با توجه به زمان می تواند بهتر باشد. با این حال، در حالت استاندارد ۶۰ دقیقه زمان اجرا خواهید داشت. توجه داشته باشید که در صورت استفاده مداوم از حالت توربو، زمان کارکرد باتری کاهش می یابد. و بله، مانند همتایان خود در بالا، دارای یک پرتو نور در جلو است.

با این حال، همه چیز با Dyson V15 Detect کامل نیست. کیسه گرد و غبار نسبتا کوچک است و به سرعت پر می شود. و اگر خانه‌تان را عمیق تمیز می‌کنید، ممکن است مجبور شوید برای خالی کردن سطل، استراحت‌های مکرری داشته باشید. یک باتری کلیکی اضافی برای V15 Detect حدود ۱۵۰ دلار قیمت دارد.

جابجایی به سبک

اینها برخی از بهترین جاروبرقی های شارژی با باتری های قابل جابجایی بودند. اکثر این پاک کننده ها عمر باتری مناسبی دارند تا شما را از طریق تمیز کردن منظم ببینند. با این حال، هنگامی که آنها را در حالت توربو اجرا می کنید، سطح باتری کاهش می یابد و این زمانی است که باتری پشتیبان وارد تصویر می شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا