فناوری اطلاعات

۴ بهترین محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی برای iPad نسل دهم

نسل دهم آیپد نسبت به نسل قبلی خود ارتقاء قابل توجهی دارد، عمدتاً از نظر صفحه نمایش. شما یک صفحه نمایش ۱۰.۹ اینچی بزرگتر دریافت می کنید که هم برای تماشای محتوا و هم برای یادداشت برداری یک بوم بزرگ به شما می دهد. در حالی که ممکن است بخواهید از صفحه نمایش بزرگ در برابر خط و خش محافظت کنید، ممکن است بخواهید از آن در برابر چشم های درنده در اماکن عمومی محافظت کنید! بهترین راه برای انجام این کار این است که یک محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی برای نسل دهم iPad خود تهیه کنید.

محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی برای iPad 10.9

محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی نه تنها یک لایه محافظ برای نمایشگر اضافه می کند، بلکه در هنگام استفاده از iPad خود در خارج از منزل، حریم خصوصی بیشتری نیز به شما می دهد. اگر می خواهید چشم همسفران خود را در یک پرواز از محتویات روی iPad خود دور نگه دارید، در اینجا برخی از بهترین محافظ های صفحه نمایش حریم خصوصی iPad 10.9 اینچی را که می توانید خریداری کنید، آورده شده است.

با این حال، قبل از اینکه به محافظ های صفحه بپردازیم، در اینجا مقالات دیگری وجود دارد که ممکن است به آنها علاقه مند باشید –

۱. محافظ صفحه نمایش شیشه ای SuperGuardz Privacy Tempered Glass

اولین محصول یک محافظ صفحه نمایش شیشه ای است که دارای حاشیه های مشکی در اطراف نمایشگر است تا به نظر برسد که هیچ محافظ صفحه ای روی iPad شما نصب نشده است. شیشه به شما اطمینان می دهد که مقاومت در برابر خراش بسیار بهتری نسبت به پلاستیک دارید، به علاوه از سقوط نیز محافظت می کند.

محافظ شیشه ای SuperGuardz یک محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی برای نسل دهم آیپد است که تمام جلوی تبلت از جمله حاشیه های کناری را می پوشاند. به لطف لبه های ۲.۵ بعدی روی شیشه، از محافظت جامد همراه با منحنی های صاف برخوردار هستید.

البته، جدا از محافظتی که برای نمایشگر دریافت می کنید، جنبه حریم خصوصی نیز هنگام مشاهده افقی آیپد به چشم می خورد. اگر به صفحه نمایش رو به رو نگاه کنید، آن را همانطور که هست خواهید دید. با این حال، اگر سعی کنید از طرفین به نمایشگر نگاه کنید، نمایشگر تقریباً سیاه به نظر می رسد. مضرات این امر هنگام تماشای فیلم یا نمایش در iPad کاملاً مشهود است.

علاوه بر این، رنگ ها کمی شسته به نظر می رسند و شما فقط می توانید محتوا را از جلو به درستی مشاهده کنید.

۲. محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی FILMEXT با فیلتر نور آبی

در اینجا یک محافظ صفحه وجود دارد که دو هدف را دنبال می کند – ویژگی های حفظ حریم خصوصی برای ایمن نگه داشتن اطلاعات روی صفحه نمایش iPad شما به همراه داشتن یک فیلتر نور آبی که از چشمان شما محافظت می کند. با این حال، توجه داشته باشید که این یک فیلم PET است و نه یک محافظ صفحه نمایش شیشه ای.

اگر می‌خواهید محتوای افراد کنارتان را مسدود کنید و نور آبی مضری را که در شب از صفحه نمایش آی‌پدتان ساطع می‌شود، جلوگیری کنید، این محافظ صفحه نمایش خوبی است. محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی نسل ۱۰ آیپد FILMEXT انتخاب خوبی است اگر از iPad خود اغلب با چراغ خاموش استفاده می کنید.

در حالی که عملکرد اضافی محافظ نور آبی را دریافت می کنید، محافظت در برابر سقوط را که با محافظ صفحه شیشه ای دریافت می کنید از دست می دهید زیرا این محافظ دارای بدنه پلاستیکی است. پلاستیک به راحتی خراشیده می شود و مقاومت زیادی در برابر خراش ایجاد نمی کند که نقطه ضعف این محافظ صفحه است.

۳. ZOEGAA Tempered Glass با فیلتر حریم خصوصی

اگر عملکرد محافظ صفحه قبلی را دوست داشتید اما از پلاستیکی بودن آن خوشتان نمی آمد، نگران نباشید – ZOEGAA همان محافظ را می سازد اما به جای فیلم PET با شیشه سکوریت. این محافظ شیشه ای دارای قابلیت حفظ حریم خصوصی به همراه فیلتر داخلی نور آبی است.

هیچ چیز متفاوتی با این محافظ صفحه نمایش نسبت به قبلی وجود ندارد، به جز اینکه این محافظ صفحه نمایش از شیشه ساخته شده است در حالی که لیست قبلی دارای صفحه نمایش پلاستیکی بود. شیشه محافظت عالی در برابر خط و خش و ترک ایجاد می کند که از نظر ما این محصول را بهتر می کند.

با این حال، شیشه نیز وزن اضافی را به گوشی شما اضافه می کند، به همین دلیل است که برخی از کاربران ممکن است جایگزین پلاستیکی را ترجیح دهند. جنبه حریم خصوصی این شیشه همراه با جلوگیری از نور آبی مضر ساطع شده از صفحه نمایش iPad به خوبی کار می کند. تمام نقاط ضعف محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی مانند زاویه دید ضعیف و رنگ های شسته شده در اینجا نیز قابل استفاده است.

۴. محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی مغناطیسی MoKo با پوشش مات

این احتمالاً بهترین گزینه برای افرادی است که می خواهند یک محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی داشته باشند اما همچنین نمی خواهند خروجی صفحه نمایش iPad خود را خراب کنند. محافظ صفحه Moko به صورت مغناطیسی به آی‌پد شما متصل می‌شود، بنابراین می‌توانید هر زمان که در مکان‌های عمومی هستید آن را بپوشید و زمانی که زمان لذت بردن از محتوایی فرا رسید، آن را بردارید. راحت!

راه حل تمام مشکلاتی که کاربران با محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی با آن مواجه هستند، اینجاست – تقریبا. این یکی از کاربردی ترین محافظ های صفحه نمایش حریم خصوصی iPad است که می توانید خریداری کنید زیرا دارای آهنرباهایی در لبه های آن است که به قاب های iPad متصل می شود. این بدان معناست که می‌توانید هنگام انجام کاری محرمانه در iPad، محافظ صفحه را نصب کنید و پس از پایان کار آن را بردارید.

از این طریق بهترین های هر دو دنیا را به دست می آورید زیرا اطلاعات شما در برابر غریبه ها محافظت می شود و کیفیت نمایشگر را هنگام تماشای فیلم یا فیلم خراب نمی کنید.

البته، مانند همه چیز روی زمین، این محافظ صفحه نیز کامل نیست. این به جای شیشه از فیلم PET ساخته شده است، بنابراین محافظ نیست و به راحتی خراشیده می شود. همچنین از آنجایی که هیچ چسبی وجود ندارد، گرد و غبار می تواند به راحتی روی محافظ صفحه نمایش وارد شود و تجربه شما را از استفاده از آن خراب کند.

آنها را از چشمان اسنوپی دور نگه دارید

اگر زیاد با وسایل نقلیه عمومی سفر می‌کنید و نمی‌خواهید افرادی که در کنار شما نشسته‌اند ببینند در تبلت‌تان چه کار می‌کنید، یک محافظ صفحه‌نمایش برای iPad 10 10.9 اینچی شما سرمایه‌گذاری خوبی است. بسته به ترجیحات و بودجه خود، می توانید هر یک از گزینه های ذکر شده را انتخاب کنید و آنها به خوبی به شما خدمات خواهند داد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا