فناوری اطلاعات

۶ بهترین راه حل برای بارگیری نشدن تصاویر در برنامه ایمیل در مک

برنامه Mail در مک به شما امکان می دهد به تمام ایمیل های شخصی و حرفه ای خود پاسخ دهید. همچنین می‌توانید یک گروه ایمیل در برنامه Mail در Mac خود برای ارسال ایمیل‌های انبوه ایجاد کنید. مانند هر سرویس گیرنده ایمیل، برنامه Mail به شما امکان ارسال و دریافت تصاویر را می دهد. اما گاهی اوقات، یک ایمیل تصاویر را به طور تصادفی بارگذاری نمی کند.

اما برخی از کاربران شکایت دارند که گاهی اوقات تصاویر در صندوق پستی آنها بارگیری نمی شود. اگر با مشکل مشابهی روبرو هستید، این بهترین راه‌ها را برای رفع بار نشدن تصاویر در برنامه Mail در مک خود امتحان کنید.

۱. اتصال اینترنت خود را بررسی کنید

با شروع با راه حل اساسی، باید سرعت اینترنت خود را بررسی کنید. اگر مک شما به اتصال سریع Wi-Fi یا اترنت متصل نباشد، تصاویر زمان می برد یا در برنامه Mail بارگیری نمی شوند. بنابراین به یک اتصال اینترنتی قوی نیاز دارید که به بارگیری سریع تصاویر در ایمیل‌های شما کمک کند.

۲. تنظیمات حریم خصوصی برنامه ایمیل را بررسی کنید

پس از مراقبت از اتصال اینترنت شما، باید بررسی کنید که آیا برنامه Mail مجاز به دانلود فایل‌هایی است که از فرستنده‌های ناشناس دریافت می‌کنید یا خیر. ویژگی حریم خصوصی برنامه Mail آدرس IP شما را پنهان می کند و محتوای راه دور را مسدود می کند. به دلیل این ویژگی، ممکن است نتوانید تصاویر را در ایمیل های خود مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم با دنبال کردن این مراحل، این ویژگی را به طور موقت غیرفعال کنید.

مرحله ۱: میانبر صفحه کلید Command + Spacebar را فشار دهید تا Spotlight Search باز شود، تایپ کنید نامه، و Return را فشار دهید.

گام ۲: روی Mail در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید.

مرحله ۳: تنظیمات را انتخاب کنید.

مرحله ۴: روی Privacy در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید.

مرحله ۵: علامت کادر کنار Protect Mail Activity را بردارید.

مرحله ۶: علامت کادر کنار «مسدود کردن همه محتوای از راه دور» را بردارید.

مرحله ۷: پنجره را ببندید و ایمیل حاوی فایل(های) تصویر را باز کنید.

مرحله ۸: روی Load Remote Content در سمت راست بالا کلیک کنید تا تصاویر بارگیری شوند.

۳. سرویس VPN را غیرفعال کنید

اگر هنوز نمی توانید تصاویر را در برنامه Mail ببینید، پیشنهاد می کنیم VPN را در مک خود غیرفعال کنید. اگر از VPN استفاده می کنید، این سرویس ممکن است از دانلود محتوای راه دور مک شما جلوگیری کند. در اینجا نحوه بررسی و غیرفعال کردن یکسان است.

مرحله ۱: میانبر صفحه کلید Command + Spacebar را فشار دهید تا Spotlight Search باز شود، تایپ کنید تنظیمات سیستم، و Return را فشار دهید.

گام ۲: از نوار کناری سمت چپ روی VPN کلیک کنید.

مرحله ۳: برای غیرفعال کردن سرویس، روی کلید کنار VPN کلیک کنید.

مرحله ۴: تنظیمات سیستم را ببندید و برنامه Mail را باز کنید تا بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

۴. iCloud Privacy Relay را غیرفعال کنید

iCloud Privacy Relay یک ویژگی امنیتی بود که با iCloud+ معرفی شد که به شما امکان می‌دهد آدرس IP و فعالیت مرور خود را از تبلیغ‌کنندگان و ردیاب‌ها پنهان کنید. iCloud Privacy Relay ترافیک وب را به سمت یک سرور شخص ثالث هدایت می کند و حتی اپل نیز به آن دسترسی نخواهد داشت. این سرویس ممکن است اجازه دانلود محتوایی مانند تصاویر در برنامه Mail را ندهد. بنابراین پیشنهاد می کنیم این ویژگی را به طور موقت غیرفعال کنید تا ببینید آیا مشکل حل می شود یا خیر.

مرحله ۱: میانبر صفحه کلید Command + Spacebar را فشار دهید تا Spotlight Search باز شود، تایپ کنید تنظیمات سیستم، و Return را فشار دهید.

گام ۲: روی نام نمایه خود در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید.

مرحله ۳: روی iCloud کلیک کنید.

مرحله ۴: به پایین بروید و در زیر iCloud+، روی Privacy Relay کلیک کنید.

مرحله ۵: روی کلید کنار Privacy Relay کلیک کنید تا این ویژگی خاموش شود. سپس بر روی Done کلیک کنید.

مرحله ۶: تنظیمات سیستم را ببندید و برنامه Mail را باز کنید تا بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

۵. خروج اجباری و راه اندازی مجدد برنامه ایمیل

اگر برنامه Mail در Mac شما همچنان تصاویر را نشان نمی‌دهد، می‌توانید سعی کنید به اجبار برنامه را ترک کنید و برنامه را مجدداً راه‌اندازی کنید تا شروعی دوباره به آن بدهید.

مرحله ۱: روی لوگوی اپل در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید.

گام ۲: خروج اجباری را انتخاب کنید.

مرحله ۳: ایمیل را از لیست برنامه ها انتخاب کنید.

مرحله ۴: روی دکمه خروج اجباری کلیک کنید.

مرحله ۵: برای تایید دوباره روی Force Quit کلیک کنید.

مرحله ۶: برای بررسی اینکه آیا مشکل حل شده است، برنامه Mail را مجدداً راه اندازی کنید.

۶. macOS را به روز کنید

اگر هیچ یک از راه حل ها کار نمی کند، آخرین راه حل این است که نسخه macOS را به روز کنید و برنامه Mail را نیز به روز کنید. همچنین، هر گونه اشکال یا اشکالی که ممکن است باعث این مشکل شود را حذف می کند.

مرحله ۱: میانبر صفحه کلید Command + Spacebar را فشار دهید تا Spotlight Search باز شود، تایپ کنید برای به روز رسانی نرم افزار بررسی کنید، و Return را فشار دهید.

گام ۲: اگر به روز رسانی در دسترس است، آن را دانلود و نصب کنید.

مرحله ۳: پس از نصب به‌روزرسانی macOS و راه‌اندازی مجدد Mac، برنامه Mail را باز کنید تا بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

تصاویر را در برنامه ایمیل بارگیری کنید

مشاهده تصاویر در ایمیل اگر حاوی جزئیات حیاتی باشد، از جزئیات بازاریابی گرفته تا معاملات، می تواند بسیار مهم باشد. خوشبختانه، می‌توانید با استفاده از راه‌حل‌های ذکر شده در بالا، اپلیکیشن ایمیل را دریافت کنید تا تصاویر را بدون مشکل به شما نشان دهد. اما اگر به دنبال ایمیل خاصی هستید، ممکن است زمانی که Apple Mail Search در مک شما کار نمی کند، به پست ما مراجعه کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا