فناوری اطلاعات

۶ بهترین قاب باریک برای Google Pixel 7a

Google Pixel 7a به علاقه مندان به دوربین که نمی خواهند پول زیادی برای یک پرچمدار خرج کنند پاسخ می دهد. همچنین یک بسته بندی خوب در فرم فشرده ارائه می دهد. به این ترتیب، شما نمی خواهید هیچ حجمی به بدنه شیک گوشی با قاب ضخیم اضافه کنید. از طرف دیگر، شما می خواهید از سرمایه گذاری خود نیز محافظت کنید. یک راه حل خوب این است که یک قاب باریک برای Google Pixel 7a خود تهیه کنید.

در حالی که یک قاب باریک ممکن است محافظت کافی در برابر افتادن نداشته باشد، اما از خراشیدگی کناره‌ها و قسمت پشتی پلی کربنات گوشی جلوگیری می‌کند. همچنین می تواند به گرفتن بهتر گوشی کمک کند. و، با بخت و اقبال، فهرستی از بهترین قاب‌های نازک برای پیکسل ۷a ارائه کرده‌ایم.

قبل از آن، در اینجا چند مقاله دیگر وجود دارد که ممکن است برای شما جالب باشد –

بیایید اکنون به چند قاب باریک برای Pixel 7a بپردازیم.

۱. کیف مات باریک DiMik

قاب مات Pixel 7a

قاب مات DiMik یک قاب نازک اولیه است که به خوبی اطراف Pixel 7a می‌پیچد. بیرونی آن مشکی ساده با بافت مات است که گرفتن گوشی را آسان می کند.

اگر به دنبال قاب‌هایی با محافظ اولیه هستید که حداقل وزن را به گوشی اضافه می‌کند، قاب فوق‌العاده نازک DiMik گزینه‌ای عالی است که باید در نظر بگیرید. نمای بیرونی ساده و مشکی این واحد توسط کاربرانی که قاب‌های مینیمالیستی و هوشیار را دوست دارند نادیده گرفته نخواهد شد. و با دیدن اینکه Pixel 7a چگونه پشتی براق دارد، این قاب باید از لکه های اثر انگشت و لکه ها نیز جلوگیری کند.

در حالی که محافظت اولیه در برابر قطرات دارید، قاب DiMik اساساً برای جلوگیری از خراش طراحی شده است. این یک لبه در جلو برای محافظت از صفحه نمایش ارائه می دهد که لمس خوبی است. ماژول دوربین در پشت نیز کاملاً پوشانده شده است که بسیار عالی است.

۲. قاب سیلیکونی نرم Oakxco

قاب سیلیکونی پیکسل 7a

قاب سیلیکونی Oakxco یادآور قاب های سیلیکونی رسمی اپل برای آیفون است. برای این منظور، قاب در لمس نرم به نظر می رسد و با وجود دور براق، محافظت کافی را ارائه می دهد. نکته قابل توجه‌تر اینکه این قاب در رنگ‌های پرشور موجود است، بنابراین می‌توانید پیکسل ۷a را هر طور که مناسب می‌دانید شیک کنید.

رنگ مرجانی جدید در پیکسل ۷a فوق العاده به نظر می رسد. با این حال، همه ممکن است طرفدار چنین رنگ روشنی در گوشی هوشمند خود نباشند. اما اگر می‌خواهید گوشی شما در برخی شرایط متمایز باشد، همچنان می‌توانید یک قاب روشن داشته باشید زیرا بسته به موقعیت می‌توانید آن را تعویض کنید. و همانطور که قبلا گفته شد، قاب سیلیکونی نرم Oakxco در چند رنگ جالب و چشم نواز موجود است.

در مورد خود کیس، حس لاستیکی نرمی را ارائه می دهد که در دست گرفتن خوب است. علاوه بر این، با توجه به خاصیت جذب شوک سیلیکون، با قاب Oakxco از محافظت مناسبی برخوردار خواهید شد. در هر صورت، روکش لاستیکی قاب به پارچه‌ها می‌چسبد، بنابراین وارد کردن و بیرون آوردن Pixel 7a از جیب‌ها کمی دشوار خواهد بود.

۳. Ringke Fusion Clear Case

قاب فیوژن ringke برای پیکسل 7a

بسیاری از افراد قاب های شفاف را ترجیح می دهند زیرا به شما امکان می دهد پشت تلفن خود را به رخ بکشید. با این حال، بیشتر موارد شفاف، سست هستند و با گذشت زمان زرد می شوند. کیس Ringke Fusion تا حدی این مشکل را با طراحی ترکیبی برطرف می کند.

قاب پشتی Ringke Fusion از پلی کربنات سخت ساخته شده است. در نتیجه، محافظت بهتری برای پشت گوشی خود دریافت می کنید. علاوه بر این، قطعات ساخته شده از پلی کربنات با گذشت زمان زرد نمی شوند. با این حال، طرفین کیس – که از TPU برای ساخت خود استفاده می کنند – دیر یا زود زرد می شوند.

از طرف دیگر، پشت گوشی شما همیشه با رنگ اصلی به وضوح قابل مشاهده است. به آن اضافه کنید، Ringke Fusion محافظت بهتری نسبت به سایر قاب‌های باریک دارد. بنابراین، اگر گهگاه گوشی خود را بیاندازید، کیس به شما کمک خواهد کرد.

۴. Spigen Liquid Air

هوای مایع اسپیگن

کیس Liquid Air اسپیگن یکی از متعادل ترین قاب های ساخته شده توسط این شرکت است. مانند برخی از موارد دیگر این برند ضخیم و ناهموار نیست. با این حال، همچنان از محافظت محکمی برخوردار است زیرا با جیب های بالشتک هوای اسپیگن برای تقویت گوشه ها عرضه می شود.

اگر تعادل کامل ضخامت و محافظت را می‌خواهید، باید از قاب Spigen Liquid Air برای Pixel 7a استفاده کنید. بدون اضافه کردن حجم غیر ضروری از گوشی شما محافظت می کند. این کیس یک لبه گوشتی در جلو اضافه می کند تا از نمایشگر نیز بهتر محافظت کند.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه Spigen Liquid Air الگوی زیبای شاه ماهی در پشت است. نه تنها قاب را بهتر به نظر می‌رساند، بلکه هنگام نگه‌داشتن گوشی، چسبندگی قابل توجهی را نیز به آن اضافه می‌کند. کافی است بگوییم، Spigen Liquid Air به راحتی یکی از بهترین کیس هایی است که می توانید برای Pixel 7a تهیه کنید.

۵. Spigen Thin Fit

اسپیگن نازک فیت

Spigen Thin Fit دور هوای مایع را بیشتر کاهش می‌دهد – به قیمت کمی بالش و محافظت. در مقایسه با Liquid Air، Thin Fit به لطف ساختار هیبریدی، ساختار کمی محکم‌تر دارد.

یک لایه نازک از TPU در پایین قاب وجود دارد که دور گوشی می‌پیچد. یک لایه پلی کربنات برای استحکام بیشتر در بالا اضافه می شود. قابل درک است که این کیس از مواد متفاوتی برای ساخت خود نسبت به کیس اسپیگن Liquid Air استفاده می کند که کاملاً از TPU ساخته شده است. لایه پلی کربنات به Spigen اجازه می دهد تا چند میلی متر اضافی از قاب Thin Fit خود را بتراشد.

نیازی به گفتن نیست که با قاب اسپیگن Thin Fit آنچنان بالشتک نخواهید داشت. با این حال، کاملاً با یک قاب باریک مطابقت دارد. توجه داشته باشید که پشت کیس کمی لغزنده است، بنابراین اگر دست‌هایتان زیاد عرق می‌کند، توصیه می‌کنیم از آن استفاده نکنید.

۶. کیف شفاف Torras با MagSafe

قاب Pixel 7a با MagSafe

دو دلیل اصلی وجود دارد که ممکن است بخواهید این مورد را از Torras دریافت کنید. اولاً دارای طراحی زیبا با پشتی نیمه شفاف است. در مرحله دوم، با ارائه پشتیبانی MagSafe، عملکرد پیکسل ۷a شما را گسترش می دهد.

قاب‌های شفاف بسیار محبوب هستند زیرا به کاربران اجازه می‌دهند پشت گوشی خود را به رخ بکشند. گفته می شود، آنها تمایل دارند پس از مدتی زرد شوند و خراش ها را بردارند. خوشبختانه توراس راه حلی دارد. در واقع، قاب این شرکت دارای پشتی شفاف است. بنابراین، می تواند پشت گوشی شما را بدون زرد شدن نشان دهد. کناره ها نیز از مواد TPU رنگی ساخته شده اند، بنابراین آنها نیز زرد نمی شوند. و در حالی که باریک ترین کیف موجود در بازار نیست، به اندازه کافی حجیم نیست.

همانطور که قبلا ذکر شد، کیس Torras با هوشمند MagSafe عرضه می شود. در نتیجه، می‌توانید از لوازم جانبی MagSafe مانند پاوربانک، کیف پول، یا حتی ایستگاه‌های شارژ با Pixel 7a خود استفاده کنید. این ویژگی به تنهایی یکی از بزرگترین دلایل برای دریافت قاب Torras برای پیکسل ۷a شماست.

محافظت بدون حجیم

اینها برخی از بهترین قاب‌های باریک برای Google Pixel 7a بودند. همانطور که دیدید، همیشه مجبور نیستید با اضافه کردن قاب ضخیم گوشی خود را سنگین کنید. اگر مجذوب فرم جمع و جور Pixel 7a شده اید، پس منطقی است که یک قاب نازک برای دستگاه تهیه کنید. به این ترتیب، می‌توانید در عین حال که هنوز می‌توانید با یک دست از تلفن استفاده کنید، محافظت مناسبی را اضافه کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا