فناوری اطلاعات

۶ بهترین نگهدارنده حلقه MagSafe برای آیفون

در طول سال‌ها، حلقه‌ها و دستگیره‌های تلفن به طور باورنکردنی در بین دارندگان آیفون محبوب شده‌اند، زیرا اکنون با MagSafe سازگار هستند. این حلقه‌های قابل جابجایی به شما این امکان را می‌دهند که آیفون خود را بدون پیچاندن انگشتان خود در دست بگیرید. در عین حال، آنها در هنگام ضبط ویدیو یا تماشای فیلم بسیار مفید هستند.

بهترین جایگزین MagSafe PopSocket برای آیفون

مانند سایر لوازم جانبی MagSafe، این نگهدارنده‌های حلقه به پشت آیفون شما متصل می‌شوند و به شما اجازه می‌دهند آن را راحت نگه دارید. در مواقعی که به آن نیاز ندارید، می توانید آنها را جدا کرده و در جیب یا کوله پشتی خود قرار دهید.

بنابراین، بدون هیچ مقدمه‌ای، برخی از بهترین نگهدارنده‌های حلقه MagSafe را برای کاربران آیفون بررسی می‌کنیم. اما قبل از آن،

۱. دستگیره تلفن مغناطیسی Anker

اگر می خواهید یک دستگیره تلفن مغناطیسی مقرون به صرفه داشته باشید، دستگیره Anker باید به خوبی با قبض شما مطابقت داشته باشد. این یک حلقه تلفن مغناطیسی ساده است که حلقه در وسط آن و یک دایره مغناطیسی در اطراف آن قرار دارد. آهنربا قوی است و خوبی آن این است که زیاد بیرون نمی زند و در نتیجه بیرون آوردن آن از جیب و کیف آسان می شود.

حلقه داخلی همه کاره است. انگشت خود را از میان آن عبور می‌دهید یا مانند پایه پایه از آن استفاده می‌کنید. ۳۶۰ درجه می چرخد ​​و می تواند ۱۲۵ درجه به بالا بچرخد. حالت اول به شما امکان می دهد آن را در موقعیت دلخواه خود قرار دهید، به خصوص برای تماشای یک فیلم یا یک ویدیو در آیفون خود.

محکم است و چندین کاربر از قدرت مغناطیسی آن بسیار صحبت کرده اند. اما در مورد دوام، بازخوردهای مختلفی را به دست آورده است. گفته می‌شود، این یکی از ارزان‌ترین نگهدارنده‌های حلقه MagSafe برای آیفون است.

۲. نگهدارنده حلقه مغناطیسی Lamical

یکی دیگر از نگهدارنده‌های حلقه MagSafe متعلق به Lamical است. اگر به خاطر داشته باشید، Lamicall به خاطر ظاهر تیز و تیز لوازم جانبی لپ تاپ و تلفن معروف است و این یکی تفاوتی ندارد. روی آیفون شما صاف می‌نشیند و ردپای بزرگ آن به این معنی است که آیفون شما تکان نمی‌خورد. باز هم حلقه داخل دسته مغناطیسی گوشی ۳۶۰ درجه می چرخد.

فولاد ضد زنگ به زیبایی این لوازم جانبی آیفون می افزاید. به علاوه، در چندین رنگ موجود است تا با آیفون شما مطابقت داشته باشد. این یک محصول انعطاف پذیر است. حلقه ۹۰ درجه بلند می شود و می توانید بدون زحمت انگشت خود را از میان آن عبور دهید. علاوه بر این، می توانید موقعیت حلقه را بسته به کار در دستتان بچرخانید.

این شرکت ادعا می کند که می توانید شارژ بی سیم را با حلقه روشن انجام دهید. اما ما آن را با مقداری نمک در نظر می گیریم زیرا چند کاربر اشاره کرده اند که باید دستگیره تلفن را بردارید.

Lamicall نام تجاری کمی دارد، و اگر با آن مشکلی ندارید، این حلقه آیفون MagSafe خرید خوبی است. و هی، سوراخی در جیب شما نمی سوزاند.

۳. نگهدارنده حلقه Lisen

نگهدارنده حلقه Lisen یک حلقه تلفن مغناطیسی براق و مینیمالیست است. برخلاف مورد بالا، یک حلقه مغناطیسی ساده و یک نیمه حلقه داخلی ارائه می شود. حلقه نیمه ثابت است و شما نمی توانید آن را جابجا کنید. از طرفی، آهنرباها بسیار قوی هستند و چندین کاربر این لوازم جانبی MagSafe را تحسین کرده اند.

نیم حلقه ۹۰ درجه بالا می رود. به راحتی بلند می شود و شما مجبور نیستید آن را بالا بیاورید. طراحی براق به این معنی است که مانند انگشت شست دردناک برجسته نمی شود. و پایه مات گیلاس در بالا است.

همانطور که تبلیغ می شود کار خود را انجام می دهد. نظرات کاربران جنبه مثبتی دارد. با این حال، چندین کاربر به این موضوع اشاره کرده‌اند که بسیار سنگین است و به وزن آیفون شما می‌افزاید. علاوه بر این، برای گوشی های کوچکتر مانند آیفون ۱۳ مینی کمی بیش از حد بزرگ است. با این اوصاف، اگر مایل هستید که به یک نگهدارنده حلقه مغناطیسی ساده بسنده کنید، نمی توانید با نگهدارنده حلقه Lisen برای آیفون اشتباه کنید.

۴. حلقه O-Mag اسپیگن

حلقه Spigen O-Mag کمی گرانتر از همتایان خود در بالا است و ظاهر و عملکرد را با هم ترکیب می کند. رنگ مشکی تند انگشتر جلوه ای تیز به آن می دهد. ساختار محکمی دارد و محکم است. مهمتر از آن، آهنربا فوق العاده قوی است.

این به این معنی است که می توانید آن را بپوشید، حتی اگر یک قاب MagSafe در آیفون خود دارید. در واقع، اسپیگن تبلیغ می‌کند که بهترین عملکرد را با Spigen EZ Fit دارد. اما، همانطور که ممکن است حدس زده باشید، با اکثر موارد سازگار با MagSafe کار می کند.

طراحی شبیه به موارد بالا است و دارای یک حلقه داخلی است که ۳۶۰ درجه می چرخد. بعلاوه، می‌توانید آن را تا زاویه دلخواه خود بچرخانید تا به عنوان پایه پایه دو برابر شود. ویژگی که آن را از بقیه متمایز می کند، عملکرد روان آن است، چه چرخش یا چرخاندن به سمت بالا.

حلقه Spigen O-Mag در چهار رنگ موجود است و مکمل آیفون شما خواهد بود. به علاوه، خدمات مشتری Spigen کاملاً پاسخگو است و در صورت دریافت اقلام آسیب دیده و معیوب به شما کمک می کند.

۵. نگهدارنده حلقه مغناطیسی Weetla

یکی دیگر از نگهدارنده‌های ساده MagSafe مدل Weetla است. این یک ظاهر آلومینیومی نرم دارد و ظاهر فلزی آن ظاهری کمی متمایز به آن می دهد. ویژگی های کمی با همتایان خود مانند حلقه چرخان ۳۶۰ درجه مشترک است. براق است و به راحتی بین انگشتان قرار می گیرد.

با توجه به قیمتش، یک لوازم جانبی آیفون خوش ساخت است. این گوشی در گوشی باقی می ماند و بسیاری از کاربران آیفون ۱۳ پرو مکس و آیفون ۱۴ پرو مکس مغناطیس ریسمان را ستوده اند. و وقتی زمان شارژ آن از طریق شارژر بی سیم MagSafe فرا رسید، می توانید این کار را انجام دهید.

حرکت حلقه داخلی صاف است. برخی از کاربران متوجه شده اند که برای بیرون کشیدن حلقه نیاز به تلاش بیشتری دارند. آهنربا قوی است و حتی برخی از کاربران معتقدند که حتی زمانی که تلفن خود را به طور تصادفی به زمین بیفتند، حلقه همچنان روشن است.

۶. دستگیره تلفن مغناطیسی andobil

دستگیره تلفن مغناطیسی andobil گرانترین حلقه نگهدارنده MagSafe در این لیست است. ویژگی برجسته این دسته گوشی طراحی بیضی شکل و سطح آهنربایی دوگانه آن است. بله شما آن را درست خواندید! آهنربا روی هر دو سطح قرار دارد. و این باعث می شود که اتصال تلفن خود به اجسام فلزی مانند یخچال و پایه های فلزی بسیار آسان باشد. مورد دوم به این معنی است که در برخی مواقع می توانید بدون سه پایه ویدیو ضبط کنید.

این یک کیس خوش ساخت است و ظاهر ممتاز آن برچسب قیمت را توجیه می کند. احساس ارزانی ندارد، و به همین دلیل است که بسیاری از آن چندین بررسی مثبت دارد. قسمت پشتی حس کمی لاستیکی ایجاد می کند که باعث چسبندگی آن می شود. تنها معامله، طراحی سنگین و حجیم است. از طرفی، اگر انواع آیفون های بزرگتر مانند آیفون ۱۴ پرو مکس و آیفون ۱۳ پرو مکس را دارید، کاملا مناسب است.

در حالی که به راحتی روی سطح فلزی می چسبد، اگر می خواهید آیفون خود را به صورت بی سیم شارژ کنید، همچنان باید دستگیره گوشی را بردارید.

اتصال!

اینها برخی از بهترین نگهدارنده‌های حلقه MagSafe برای آیفون بودند. آیفون‌های اپل، به‌ویژه نسخه پرو و ​​پرو مکس، بزرگ‌تر از نمونه‌های معمولی خود هستند و گرفتن آن‌ها با یک دست دشوار می‌شود. این زمانی است که این نگهدارنده‌های انگشتر وارد تصویر می‌شوند.

خب، کدام یک از اینها را خواهید خرید؟

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا