فناوری اطلاعات

۷ بهترین بازی کشاورزی برای Nintendo Switch Like Stardew Valley

Stardew Valley یک بازی RPG فوق‌العاده برای نینتندو سوییچ است که شما را برای روزها درگیر خود می‌کند. البته، ممکن است تا کنون صدها ساعت در عنوان زمان گذاشته باشید و به دنبال چالش جدیدی نیز باشید. این سوال پیش می‌آید که آیا بازی دیگری مانند Stardew Valley برای نینتندو سوییچ وجود دارد؟

بازی های کشاورزی برای نینتندو سوییچ

خوب، اگر از Stardew Valley پر شده‌اید و به دنبال یک شبیه‌ساز کشاورزی دیگر، RPG برای سوییچ خود هستید، در جای مناسبی هستید.

در اینجا در این پست، فهرستی از هفت بازی کشاورزی باورنکردنی برای نینتندو سوییچ را خواهید دید که شما را به قلمروی خوش منظره و روستایی منتقل می‌کند.

اما، قبل از اینکه در مورد آن صحبت کنیم، ممکن است بخواهید بررسی کنید –

بعلاوه، اگر سعی می‌کردید بازی‌های سوییچ مانند Stardew Valley را جستجو کنید، اما به زودی به پایان می‌رسید، ممکن است علاقه مند باشید که کمی بیشتر در مورد سبک بازی بدانید.

Stardew Valley چه ژانری است؟

Stardew Valley را می توان تحت انواع ژانرها از جمله بازی های مدیریتی و غیره قرار داد. برای افراد ناآشنا، زمانی که مکانیک ها را از یک بازی شبیه سازی و یک بازی RPG ترکیب می کنید، یک RPG شبیه سازی به دست می آید. اولی شامل بازی هایی است که فعالیت های روزمره مانند کشاورزی، صنایع دستی، رانندگی و غیره را شبیه سازی می کند.

دومی شما را به جای یک شخصیت خیالی در دنیای مجازی قرار می دهد. جدای از اصطلاحات مخصوص بازی، در اینجا چند بازی خارق العاده مانند Stardew Valley وجود دارد که می توانید در سوییچ خود بازی کنید.

۱. Harvest Moon: Light of Hope نسخه ویژه

Harvest Moon Light of Hope Nintendo Switch

سری Harvest Moon به دهه‌ها قبل برمی‌گردد و اولین بازی این مجموعه در سال ۱۹۹۶ عرضه شد. قابل درک است که این استودیو تمایل زیادی به ساخت بازی‌های شبیه‌ساز کشاورزی عالی دارد و آخرین بازی‌های اضافه شده نیز تفاوتی ندارد. در Harvest Moon: Light of Hope، شخصیت شما قصد دارد به سمت ماجراهای جدید و هیجان انگیز سفر کند. با این حال، طبق شانس، کشتی آنها در یک طوفان گرفتار می شود. به این ترتیب، شخصیت شما به یک شهر پناهگاهی می رسد که به شدت نیاز به مراقبت دارد.

جای تعجب نیست که شما این وظیفه را بر عهده می گیرید که شهر را به شکوه سابق خود بازگردانید. به این ترتیب، شما وظیفه بازسازی فانوس دریایی شهر را خواهید داشت. در همان زمان، شما همچنین باید به مردم شهر کمک کنید. با انجام این کار، می توانید مناطق جدیدتر را با منابع بیشتر کشف کنید.

برای به دست آوردن توپ، شما باید محصولات کشاورزی و گاوهای مزرعه ای را پرورش دهید، که به شما بودجه لازم برای تغییر شهر را می دهد. توجه داشته باشید که هنگام انجام این کارها باید به “سنجش ​​سنج شادی” خود پایبند باشید. در واقع، مواقعی وجود خواهد داشت که شخصیت شما بیش از حد خسته یا فرسوده می شود.

بنابراین، شما باید ماموریت های خود را برنامه ریزی کنید و زمین را به کارآمدترین شکل ممکن کشاورزی کنید. حتی می توانید با برخی از NPC های شهر روابط عاشقانه برقرار کنید. و اگر همه چیز خوب پیش برود، ممکن است بتوانید در آنجا هم خانواده تشکیل دهید! همه گفته‌ها و انجام‌ها، Harvest Moon: Light of Hope Special Edition یک بازی عالی برای هر کسی است که از Stardew Valley روی سوییچ لذت می‌برد.

۲. مهتابی

Moonlighter Nintendo Switch

در تمام سال‌هایی که بازی‌های RPG انجام می‌دهید، حتماً با فروشنده‌های بی‌شماری مواجه شده‌اید که اکسیر، مهمات و شفا می‌فروشند. خوب، برخلاف اکثر بازی‌ها، Moonlighter از شما می‌خواهد که در کفش مغازه‌داری که اجناس فوق‌الذکر را به شما می‌فروشد، قدم بگذارید. برای شوخ طبعی، شما نقش ویل، یک مغازه دار در منطقه Rynoka را در بازی بر عهده می گیرید.

جالب توجه است که مردم اطراف Rynoka طاق‌ها و دروازه‌های عظیمی را کشف کردند که می‌توانست آنها را به قلمرو و ابعاد متفاوتی منتقل کند. این قلمروها دارای گنجینه ها و – حدس زدید – هیولاها هستند.

در طول روز، شما باید به مشتریان و صاحبان مغازه‌ها رسیدگی کنید و در عین حال به فروشگاه خود رسیدگی کنید. با این حال، در شب، می توانید قلمروهای عرفانی را کشف کنید و منابع و گنجینه هایی را برای فروش در مغازه خود جمع آوری کنید و کسب و کار خود را سرپا نگه دارید. دوگانگی زندگی ویل بدون شک شما را ساعت ها درگیر خواهد کرد. برای این منظور، باید ذخایر طلای خود را مدیریت کنید، افراد استخدام کنید و حتی فروشگاه خود را هر از چند گاهی ارتقا دهید.

علاوه بر این، بازی مکانیک های رزمی بسیار رضایت بخشی را نیز ارائه می دهد. در واقع، شما باید محیط یک هیولا را ارزیابی کرده و زمان حملات خود را بسنجید تا یک پول بزرگ و سنگین دریافت کنید. شما حتی می توانید با نه همراه دوست شوید تا به شما در ماجراجویی کمک کنند. همه گفته‌ها و انجام‌ها، اگر به‌دنبال بازی‌هایی مانند Stardew Valley برای سوییچ هستید، Moonlighter درست در کوچه شما خواهد بود.

۳. گذرگاه های حیوانات: افق های جدید

نینتندو سوییچ Animal Crossings New Horizons

Animal Crossings: New Horizons به تخیل شما اجازه می دهد تا کل جزیره را آنطور که مناسب می دانید تزئین کنید. شما در یک جزیره متروکه که سرشار از منابع است شروع می کنید. هنگامی که کلیدهای پادشاهی به شما داده می شود، باید کارهای مختلفی را انجام دهید که جزیره را متحول می کند و آن را قابل سکونت و جذاب تر می کند.

برای انجام این کار، شما باید ابزارهای مختلفی بسازید، که سپس می‌توانید از آن‌ها برای استخراج، مزرعه، ماهیگیری، شکار فسیل‌ها و کارهای خیلی بیشتر استفاده کنید. می‌توانید خانه‌تان را با مبلمانی که خودتان می‌سازید تزئین کنید و با اضافه کردن باغ‌ها، پیاده‌روها، مغازه‌ها، درختان و موارد دیگر، چیدمان زمین را کاملاً تغییر دهید. همانطور که شروع به پر کردن جزیره با ساکنان بیشتر و بیشتر می کنید، باید به دقت برنامه ریزی کنید که خانه ها، مغازه ها و سایر ساختمان ها را در کجا قرار دهید.

این همه چیز نیست، زیرا می توانید اشکالات و ماهی های مختلف را شکار کنید و critterpedia خود را نیز پر کنید. در حالی که می‌توانید آن‌ها را در فروشگاه‌ها با ارز درون‌بازی بفروشید، حتی می‌توانید آن‌ها را در یک آکواریوم به نمایش بگذارید. این بازی همچنین به شما اجازه می دهد تا از جزایر دوست خود بازدید کنید. یا، آنها می توانند به شما مراجعه کنند و شما می توانید آنها را با هدایایی در بدو ورود آنها خراب کنید.

همه گفته‌ها و انجام‌ها، Animal Crossings: New Horizons احتمالاً غنی‌ترین RPG شبیه‌سازی است و این بازی یکی از ضروری‌ترین بازی‌های نینتندو سوییچ است.

۴. در برداشت

هاروستلا نینتندو سوییچ

Harvestella یک شبیه‌ساز بی‌نظیر و JRPG-cum-farming برای نینتندو سوییچ است. این بازی اخیرا توسط اسکوئر انیکس عرضه شده است و حداقل داستانی منحصر به فرد دارد. برای شوخ طبعی، بازی بازیکنان را در میان “سکوت” قرار می دهد، یک فاجعه ویرانگر که بین چهار فصل اتفاق می افتد. اگر فیلم Interstellar را تماشا کرده باشید، متوجه خواهید شد که در اینجا به چه چیزی اشاره می کنیم.

در پی این فاجعه، همه محصولات پژمرده می‌شوند و انسان‌ها باید با طوفان‌های گرد و غباری که مانع از بیرون آمدن آن‌ها می‌شود، مبارزه کنند. قابل درک است که این بازی از بازیکنان می خواهد که به دنبال حقیقت در پشت فجایع فصلی باشند. برای انجام این کار، شما باید Seaslight، چهار کریستال جادویی که فصول جهان را کنترل می کنند، بررسی کنید.

البته، این مستلزم مبارزه با هیولاها و کاوش در سیاه چال های مرموز است. جالب اینجاست که این بازی کلاس های مختلفی از جنگجویان یا به اختصار «شغل» را ارائه می دهد. اینها شامل “مبارز” است که در مبارزه با شمشیر مهارت دارد و همچنین یک جادوگر که از جادو برای برتری بر دشمنان استفاده می کند. بازیکنان می‌توانند کلاس‌های مختلف را بالا ببرند و حتی می‌توانند فوراً در گرمای نبرد بین آن‌ها جابه‌جا شوند.

در همان زمان، شما باید سبزیجات و محصولات مختلف را پرورش دهید تا مطمئن شوید که برای ماجراجویی های هیجان انگیز خود به خوبی مجهز هستید. این بازی حتی به شما امکان دوستی با NPC ها را با داستان های جذاب خود می دهد. با در نظر گرفتن همه چیز، هاروستلا یک JRPG منحصر به فرد با عناصر کشاورزی عالی است.

۵. داستان فصل ها: دوستان شهر معدنی

Story of Seasons Nintendo Switch

Story of Seasons به عنوان یکی از بهترین شبیه سازهای کشاورزی مورد احترام است و دلیل خوبی هم دارد. این سری توسط توسعه دهندگان فرنچایز Harvest Moon ابداع شد و بر اساس فرمولی است که بازی اصلی را بسیار محبوب کرده است. Friends of Mineral Town جدیدترین شرکت کننده در این محدوده است و عناصر سرگرم کننده متنوعی را برای همه کشاورزان مجازی نوپا به ارمغان می آورد.

داستان بازی در Mineral town می گذرد، جایی که خانه یک جامعه جذاب و پر جنب و جوش است. پدربزرگ قهرمان داستان در شهر معدنی نقشه ای دارد که نیاز به بازسازی دارد. بازیکن پس از چند سال به شهر معدنی باز می گردد تا پروژه را انجام دهد. به این ترتیب، این بازی به شما امکان می دهد طیف گسترده ای از محصولات و سبزیجات را پرورش دهید. شما همچنین وظیفه نگهداری از دام ها و پرورش آنها را خواهید داشت.

قابل درک است که شما قادر خواهید بود محصولات زیادی را برداشت، طبخ و بفروشید. در عین حال، می توانید استراحت کنید و در چشمه های آب گرم شهر رها شوید یا حتی به ماهیگیری بروید – امکانات بی پایان هستند. حتی می توانید با تعدادی از NPC ها دوست شوید و قرار ملاقات بگذارید و نقاط عطف در رابطه خود را جشن بگیرید، از جمله گرفتن هدیه در روز ولنتاین و غیره. ناگفته نماند که Story of Seasons یک بازی شگفت انگیز برای سوییچ است که شباهت هایی با Stardew Valley دارد.

۶. افسانه های کیتاریا

Kitaria Fables Nintendo Switch

Kitaria Fables یک بازی RPG شایان ستایش با مکانیک های کشاورزی عالی است. برای این منظور، شما در نقش یک گربه به نام Nyanza Von Whiskers بازی خواهید کرد که توسط امپراتوری به دهکده Paw اعزام شده است تا از حیات وحش تهاجمی فزاینده دور نگه دارد. به عنوان Nyanza، مزرعه پدربزرگ مرحوم خود را در اختیار خواهید گرفت که به عنوان پایگاه اصلی شما در بازی عمل می کند.

نیازی به گفتن نیست که می‌توانید از مزرعه برای تولید منابع زیادی از جمله کشت محصولات کشاورزی و تجارت مواد غذایی در ازای پول نقد استفاده کنید. همچنین می‌توانید برای بهتر کردن زره‌ها و تسلیحات خود، سنگ‌های معدنی جمع‌آوری کنید، که در هنگام کشتن هیولاها به کارتان می‌آیند.

که صحبت از آن شد، بازی یک سیستم نبرد سرگرم کننده و جذاب را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از انواع مختلف سلاح ها از جمله سلاح های سرد و کمان استفاده کنید. به زودی، شخصیت شما به یک کتاب طلسم برخورد می کند، که به شما امکان می دهد هنگام مبارزه با هیولاها از جادو استفاده کنید.

این همه چیز نیست، زیرا می‌توانید ماموریت‌های زیادی از جمله درخواست‌های همسایگان خود در دهکده Paw را انجام دهید. شما حتی می توانید بازی را با یک دوست انجام دهید، زیرا عنوان از حالت محلی همکاری پشتیبانی می کند. تمام گفته‌ها و انجام‌ها، Kitaria Fables یک عنوان عالی شبیه Stardew Valley برای نینتندو سوییچ است.

۷. علوفه گیر

Forager Nintendo Switch

آیا صرف ساعت‌ها برای یافتن غارت برای جمع‌آوری موجودی، سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد؟ سپس فوراگر را درست در کوچه خود پیدا خواهید کرد. بازی به خودی خود یک طرح کلی ندارد. با این حال، عناصر لذت‌بخش گیم‌پلی باعث می‌شود که برای اطلاعات بیشتر به این بازی بازگردید. برای این منظور، بازی به شما این امکان را می‌دهد تا مواد و غارت جزیره‌تان را پیدا کنید.

حتی می‌توانید زمین‌های جدیدتری بخرید، که به نوبه خود به شما امکان دسترسی به منابع بیشتر و سایر مواد صنایع دستی را می‌دهد. در عین حال، این توطئه‌های اضافه شده به شما امکان می‌دهد تا سیاه چال‌ها را برای شکست دادن هیولاها و حتی با مینی‌باس‌ها مبارزه کنید. شما می توانید شخصیت خود را ارتقا دهید و مهارت ها و همچنین توانایی های جدید را به آنها آموزش دهید. در عین حال، از حل معماهای مختلف و کاوش در قلمرو دوبعدی جهان باز بازی لذت خواهید برد.

شما همچنین می توانید از حیوانات در بازی مراقبت کنید. به عنوان یک امتیاز، عنوان به شما امکان می دهد با حیوانات ارتباط برقرار کنید و حتی آنها را نوازش کنید – چه چیز بیشتری می توانید بخواهید؟ کافی است بگوییم، Forager یک سیم کارت اعتیاد آور و جهان باز برای Nintendo Switch است.

وقت آن است که کلاه کشاورز خود را بر سر بگذارید

Stardew Valley به عنوان یکی از بهترین بازی های RPG شبیه سازی برای نینتندو سوییچ معرفی خواهد شد. با توجه به محبوبیت این بازی، بسیاری از استودیوهای بازی سازی دیگر در تلاش هستند تا تجربه مشابهی را در عناوین سفارشی خود تقلید کنند. به این ترتیب، هیچ کمبودی در بازی‌های جذابی مانند Stardew Valley برای نینتندو سوییچ نخواهید داشت.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا