فناوری اطلاعات

۸ راه برای رفع مشکل ورود ChatGPT

ChatGPT یک مدل قدرتمند تولید زبان طبیعی است که می تواند پاسخ های جذاب و واقعی ایجاد کند. با این حال، ممکن است هنگام تلاش برای استفاده از این سرویس از شما خواسته شود که وارد سیستم شوید. اما، زمانی که دکمه ورود را فشار دهید، به هیچ صفحه ورود هدایت نخواهید شد، در نتیجه شما را در بن بست قرار می دهد.

ورود ChatGPT کار نمی کند

موضوع گیج کننده است و ممکن است سر خود را خارانید و به این فکر کنید که چگونه می توانید آن را برطرف کنید. ما معتقدیم که اقدامات اساسی را امتحان کرده اید، مانند بارگیری مجدد صفحه وب و وارد کردن مجدد جزئیات ورود مانند شناسه ایمیل و رمز عبور. با این حال، اگر هنوز نمی توانید به ChatGPT وارد شوید، این راهنما به شما کمک می کند مشکل را برطرف کنید.

۱. تغییر شبکه

اگر اتصال اینترنت نوسانی دارید، ممکن است ورود ChatGPT به درستی کار نکند. بهترین راه حل این است که در صورت وجود، به داده های تلفن همراه یا Wi-Fi دیگری بروید. اگر از طریق رایانه شخصی به ChatGPT دسترسی دارید، می توانید از نقطه اتصال تلفن همراه در آیفون یا تلفن اندرویدی خود نیز استفاده کنید.

۲. VPN را غیرفعال کنید

اگر از VPN استفاده می کنید، ورود ChatGPT ممکن است کار نکند. این می تواند به دلیل شبکه مجازی ایجاد شده توسط VPN باشد. با خاموش کردن VPN یا هر سرویس پروکسی دیگر می توان آن را به راحتی حل کرد. پس از خاموش کردن این سرویس ها، بررسی کنید که آیا می توانید وارد ChatGPT شوید یا خیر.

با خاموش کردن VPN، دکمه ورود ChatGPT کار نمی کند یا از بین نمی رود

۳. کش مرورگر را پاک کنید

حافظه پنهان یا کوکی های خراب مرورگر می تواند منجر به مشکلاتی مانند کار نکردن یا از دست رفتن دکمه ورود به سیستم ChatGPT شود. با پاک کردن کش مرورگر به راحتی می توانید آن را برطرف کنید. ما راهنماهای اختصاصی برای پاک کردن حافظه پنهان در مرورگرهای محبوب ایجاد کرده ایم که می توانید از پیوندهای زیر به آنها دسترسی داشته باشید:

۴. هنگام ورود به سیستم از روش صحیح احراز هویت استفاده کنید

ChatGPT راه های متعددی را برای ورود و دسترسی به سرویس ارائه می دهد. با این حال، اگر روش احراز هویتی را امتحان کنید که برای حساب خود استفاده نکرده‌اید، نمی‌توانید وارد ChatGPT شوید. برای آسان‌تر کردن کارها، اگر قبلاً با Google وارد شده‌اید، برای دسترسی به حساب خود باید دوباره با Google وارد شوید. در غیر این صورت، پیام خطای ورود را مشاهده خواهید کرد.

نمی توان به ChatGPT وارد شد

از لینک زیر می توانید به صفحه ورود رسمی ChatGPT دسترسی پیدا کنید:

۵. برنامه های افزودنی را غیرفعال کنید

در حالی که برنامه‌های افزودنی به تجربه بهتر شما در اینترنت کمک می‌کنند، نصب برخی از آن‌ها ممکن است منجر به لود نشدن ChatGPT پس از ورود به سیستم شود. بهترین راه حل این است که تمام افزونه های نصب شده اخیر را حذف کنید و دوباره نصب کنید تا عامل ایجاد کننده مشکل را پیدا کرده و به طور کامل حذف کنید.

رفع خطاهای ورود ChatGPT

ما قبلاً راهنمای نحوه حذف افزونه‌ها از Chrome را داریم. می‌توانید همین مراحل را برای همه مرورگرهای مبتنی بر Chromium و Firefox دنبال کنید.

۶. از یک مرورگر مختلف یا حالت ناشناس یا دستگاه وارد شوید

این روش برای من جواب داد، بنابراین معتقدم برای شما هم جواب خواهد داد. از صفحه وب رسمی ChatGPT در هر مرورگری غیر از مرورگر پیش فرض خود دیدن کنید و با روش احراز هویتی که قبلاً استفاده می کردید وارد شوید.

رفع مشکل ChatGPT پس از ورود به سیستم با باز کردن حالت ناشناس بارگیری می‌شود

همچنین می توانید از حالت ناشناس برای دسترسی به این سرویس استفاده کنید. اگر هیچ کدام کار نکرد، می توانید سعی کنید با دستگاه دیگری وارد شوید و ببینید آیا می توانید به ChatGPT دسترسی پیدا کنید یا خیر. به عنوان مثال، اگر از رایانه شخصی استفاده می کنید، به موبایل یا برعکس بروید.

همچنین بخوانید: ۶ سریع‌ترین مرورگر که باید امتحان کنید

۷. مشکل را به ChatGPT گزارش دهید

اگر هیچ یک از راه حل های ذکر شده در بالا به شما کمک نکرد، بهتر است مشکل را به ChatGPT گزارش دهید. تیم OpenAI به شما در یافتن راه حل کمک می کند. با این حال، نمی‌توانید به دکمه راهنما در صفحه چت دسترسی پیدا کنید، زیرا تنها پس از ورود به سیستم قابل دسترسی است. بنابراین، این مراحل را دنبال کنید:

مرحله ۱: از لینک زیر به صفحه رسمی پشتیبانی OpenAI مراجعه کنید:

گام ۲: روی نماد چت در گوشه سمت راست پایین کلیک کنید.

روی نماد چت در وب سایت OpenAI ضربه بزنید

۳ سپتامبر: برای یافتن مشکلی که با آن روبرو هستید، سؤال را از صفحه اصلی انتخاب کنید یا از برگه «پیام ها» مشکلات را ذکر کنید.

گزینه پشتیبانی مورد نظر خود را انتخاب کنید

از این قسمت می توانید موضوع را ذکر کنید و پشتیبانی لازم را دریافت کنید.

۸. یک شناسه کاربری جدید ایجاد کنید

جدا از مشکلات ذکر شده در بالا، می توانید یک حساب ChatGPT جدید ایجاد کنید. در اینجا به این صورت است:

مرحله ۱: از صفحه رسمی ChatGPT از مرورگر خود دیدن کنید.

گام ۲: روی Sign up کلیک کنید.

ثبت نام را بزنید

مرحله ۳: روش احراز هویت را انتخاب کنید و دستورالعمل های روی صفحه را برای احراز هویت حساب خود دنبال کنید.
(در اینجا، ما با «ادامه با Google» پیش می رویم.)

روش احراز هویت مورد نظر خود را انتخاب کنید

مرحله ۴: نام حساب کاربری، تاریخ تولد خود را وارد کرده و روی Continue کلیک کنید.

جزئیات را وارد کرده و ادامه را بزنید

مرحله ۵: شماره تلفن خود را تأیید کنید و روی ارسال کد کلیک کنید.

مرحله ۶: کد را وارد کنید و به صفحه ChatGPT هدایت خواهید شد.

پس از وارد کردن شماره کد را وارد کنید

شما می توانید دستورالعمل ها را بیشتر بخوانید و بدون خطای ورود به سیستم شروع به استفاده از سرویس کنید. برای استفاده بدون دردسر از ChatGPT، این بار اعتبارنامه ورود خود را به خاطر بسپارید.

نکته: فراموش نکنید که این ابزارهای رایگان هوش مصنوعی را به صورت آنلاین برای استفاده شخصی یا تجاری خود بررسی کنید.

دلایل دیگر برای اینکه ورود ChatGPT کار نمی کند

علاوه بر دلایل ذکر شده در بالا، دلایل دیگری نیز وجود دارد که چرا دکمه ورود به سیستم ChatGPT کار نمی کند یا از بین نمی رود. بیایید بررسی کنیم:

۱. ترافیک بالا

ChatGPT توسط میلیون ها کاربر در سراسر جهان استفاده می شود، و گاهی اوقات بیشتر از آن چیزی است که سرور می تواند انجام دهد. برای رفع این مشکل، مشترک GPT-4 شوید یا از گزینه های رایگان ChatGPT مانند Bing Chat یا Google Bard استفاده کنید. شما می توانید تمام این خدمات را از لینک های زیر بررسی کنید:

Chatgpt در حال حاضر در ظرفیت است

۲. مشکل سرور ChatGPT

مشکلات سرور برای بسیاری از خدمات اینترنتی اجتناب ناپذیر است و ChatGPT نیز از این قاعده مستثنی نیست. کاربران ممکن است گهگاه با اختلالاتی مانند زمان پاسخ آهسته تر یا افزایش تاخیر به دلیل چالش های مربوط به سرور مواجه شوند. صبر کنید تا OpenAI مشکل را تشخیص دهد و به آن رسیدگی کند.

۳. ChatGPT تحت تعمیر و نگهداری است

همانطور که قبلا ذکر شد، ChatGPT نیاز به تعمیر و نگهداری دارد تا مشکلات سمت سرور را برطرف کند. در طول این دوره های نگهداری، کاربران ممکن است به طور موقت در دسترس نبودن، عملکرد محدود، یا حتی مشکلات ورود ChatGPT کار نمی کند. صبر کنید تا OpenAI تعمیر و نگهداری را کامل کند و سرویس را برای عموم باز کند.

سوالات متداول در مورد ورود ChatGPT کار نمی کند

۱. چرا ChatGPT یک صفحه خالی نشان می دهد؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ChatGPT ممکن است یک صفحه خالی نمایش دهد. اینها شامل خطاهای شبکه، اضافه بار سرور، اشکالات موقت یا خاموش کردن سرورها توسط تیم OpenAI برای تعمیر و نگهداری است. برای حل این مشکل، راهنمای ما در مورد رفع خطاهای شبکه ChatGPT را بررسی کنید و ببینید آیا این کمک می کند.

۲. آیا ChatGPT کاربران جدید را نمی پذیرد؟

ChatGPT برای ثبت نام کاربر جدید محدود نشده است. اگر سرورها با حجم قابل توجهی از ترافیک مواجه هستند یا با مشکلات سرور در OpenAI مواجه می شوند، ممکن است نتوانید حساب جدیدی ایجاد کنید. در اینجا نحوه رفع خطای «ChatGPT در حال حاضر در ظرفیت است» آورده شده است.

۳. چرا ایمیل من برای ChatGPT کار نمی کند؟

هنگامی که از یک آدرس ایمیل نامعتبر استفاده می کنید یا از شناسه کاربری قبلاً ثبت شده استفاده می کنید، این پیام خطا را مشاهده خواهید کرد.

بدون مشکل به ChatGPT دسترسی پیدا کنید

ChatGPT یک ابزار عالی است. با این حال، اگر نمی توانید وارد شوید، نمی توانید از هیچ یک از مزایای آن بهره مند شوید. با این راهنما، امیدواریم توانسته باشید مشکلات ورود به ChatGPT را برطرف کرده و بدون هیچ مشکلی از این سرویس استفاده کنید. اگر سوالی دارید، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. علاوه بر این، یاد بگیرید که چگونه یک کلید OpenAI API برای ادغام GPT در محصولات خود ایجاد کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا