اخبار اینترنت

Apple Fitness+ در حال دریافت ویژگی جدید “Custom Plans” است که برنامه‌های تمرینی شخصی ایجاد می‌کند

به گزارش اپ خونه، این غول فناوری اعلام کرده است که Apple Fitness+ در حال دریافت ویژگی های جدید “Custom Plans” و “Audio Focus” با عرضه iOS 17 در پاییز امسال است .

برنامه های سفارشی روشی جدید برای دریافت برنامه تمرینی یا مدیتیشن منحصر به فرد است که برای شما مفید است.

شما می توانید ترجیحات تمرینی شخصی خود را از جمله روزها، مدت زمان و انواع تمرین، مربیان و موسیقی را برای ایجاد یک برنامه دلخواه انتخاب کنید.

گزینه طرح‌های سفارشی جدید در بخش «کتابخانه من» برنامه Fitness+ در دسترس خواهد بود.

از آنجا، می‌توانید برنامه هفتگی دلخواه خود، کل زمانی را که می‌خواهید برای تمرین در روز بگذرانید و چند هفته برنامه سفارشی را انتخاب کنید.

شما قادر خواهید بود انواع فعالیت هایی مانند هسته، رقص، دوچرخه سواری، مدیتیشن، پیلاتس و موارد دیگر را انتخاب کنید.

همچنین این گزینه وجود دارد که مربی‌ها و موسیقی‌هایی را که می‌خواهید به‌طور برجسته‌تر در سراسر برنامه شما نمایش داده شوند، انتخاب کنید.

علاوه بر این، کاربران Fitness+ به ویژگی Audio Focus دسترسی خواهند داشت که به آنها این امکان را می دهد که صدای موسیقی پخش شده در حین تمرین یا صدای مربی را اولویت بندی کنند.

اگر اغلب برای شنیدن صدای مربی مشکل دارید، می توانید صدای او را بر موسیقی اولویت دهید.

Fitness+ همچنین ویژگی “Stacks” را معرفی می کند که به شما امکان می دهد چندین تمرین و مدیتیشن را برای انجام پشت سر هم انتخاب کنید.

با این ویژگی جدید، می توانید تمرینات خود را در صف قرار دهید تا جریان خود را به هم نریزید.

این ویژگی برای افرادی که دوست دارند چند تمرین مختلف را در یک زمان انجام دهند مفید خواهد بود.

به جای اینکه به صورت دستی تمرین بعدی را پیدا کرده و انجام دهید، می‌توانید تمام تمرین‌هایی را که می‌خواهید در یک جلسه انجام دهید ردیف کنید.

در آخر، اپل قصد دارد یک برگه “اشتراک گذاری” بازطراحی شده راه اندازی کند که نکات برجسته فعالیت دوستان شما مانند رگه های تمرینی و جوایز را ارائه می دهد.

راه‌اندازی iOS 17 در پاییز امسال یک برنامه ژورنال‌نویسی جدید همراه با به‌روزرسانی‌های قابل توجه برای برنامه‌های کلیدی مانند Messages، FaceTime، Contacts و Phone به ارمغان خواهد آورد .

به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری همچنین ویژگی NameDrop جدیدی را به همراه خواهند داشت که به سادگی با نزدیک کردن تلفن‌های شما به یکدیگر، اطلاعات تماس را با شخص دیگری مبادله می‌کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا