نرم افزار موبایل

Discord Gas را خریداری می کند، یک برنامه رسانه اجتماعی مبتنی بر تعارف برای نوجوانان

به گزارش اپ خونه، پلتفرم پیام‌رسان Discord خرید Gas را اعلام کرد ، اپلیکیشنی که به دلیل چرخش مثبتش در رسانه‌های اجتماعی در بین نوجوانان محبوب است.

در Gas، کاربران با مدرسه خود ثبت نام می کنند، دوستان خود را اضافه می کنند و به نظرسنجی های مربوط به همکلاسی های خود پاسخ می دهند.

اما سوالات در نظرسنجی ها به جای آسیب رساندن به اعتماد کاربران، به منظور افزایش اعتماد به نفس است. ممکن است از نوجوانان خواسته شود انتخاب کنند که کدام یک از چهار دوست بهترین دی جی است یا بهترین لبخند را دارد.

سپس فردی که انتخاب شده است پیامی ناشناس همراه با تعریف و تمجید خود دریافت می کند که از سوی یک پسر مبهم «پسر کلاس دهم» یا «دختر کلاس یازدهم» ارسال شده است.

Gas توسط Nikita Bier تأسیس شد ، که قبلاً یک برنامه مشابه به نام tbh را در سال ۲۰۱۷ به فیس بوک فروخت – tbh از آن زمان بسته شده است.

بر اساس داده‌های Sensor Tower ، گاز از زمان راه‌اندازی آن در تابستان ۲۰۲۲ به ۷.۴ میلیون نصب و تقریباً ۷ میلیون دلار خرج کرده است.

کاربران می‌توانند مشترک ویژگی پولی به نام «حالت خدا» شوند، که به کاربران راهنمایی می‌کند که مداحان مخفی آن‌ها چه کسانی هستند.

Discord در اطلاعیه‌ای نوشت: «در این زمان، Gas به عنوان برنامه مستقل خود ادامه خواهد داد و تیم Gas به Discord می‌پیوندد تا به تلاش‌های ما برای ادامه رشد در بین مخاطبان جدید و اصلی کمک کند . » از اکتبر، بیر گفت که Gas چهار عضو دارد.

 بیر به واشنگتن پست گفت که او و تیمش در نتیجه این فریب صدها تهدید به مرگ گرافیکی دریافت کردند. سایر برنامه های اجتماعی ویروسی IRL و WalkSafe نیز مورد اتهامات بی اساس قاچاق قرار گرفته اند.

Gas یکی از چندین برنامه ناشناس است – برخی از آنها مبتنی بر تعارف هستند، برخی نه – که اخیراً ویروسی شده اند. اما TechCrunch دریافت که اپلیکیشن‌هایی مانند NGL و Sendit از ربات‌ها برای شبیه‌سازی تعامل استفاده می‌کنند.

مانند Gas، این برنامه ها به کاربران امکان پرداخت پول را می دهند تا ببینند چه کسی سؤال می کند. قابل درک است که برخی از مشتریان وقتی مشخص شد که این سؤالات واقعاً از دوستانشان نبوده، احساس کلاهبرداری کردند. در همین حال، ۹count ، شرکت سازنده Spark و Summer، در حال کار بر روی محصولی مشابه گاز به نام nocapp است.

اگرچه Discord در حال حاضر قرار است گاز را به عنوان یک محصول مستقل ادامه دهد، Discord اخیراً اعلام کرد که مجموعه ای از برنامه ها را در سرورهای خود ادغام خواهد کرد. بنابراین، ممکن است در آینده بتوانیم این نظرسنجی‌های مثبت جامعه را در پلتفرم پیام‌رسانی ببینیم.

دیسکورد در اعلامیه خود نوشت: «ما همیشه برای ایجاد جهانی فراگیر کار می‌کنیم که در آن هیچ‌کس مانند یک فرد خارجی احساس نکند و ما هیجان‌زده هستیم که از Gas به جامعه Discord به عنوان گام بعدی خود برای تحقق این چشم‌انداز استقبال می‌کنیم.»

شرایط خرید Gas توسط دیسکورد فاش نشده است .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا