نرم افزار موبایل

Dockhunt یک راه جدید برای کشف برنامه های مک با نگاه کردن به داک های دیگران است

به گزارش اپ خونه، اپ استور ممکن است هر از چند گاهی یک برنامه مفید را به شما پیشنهاد کند، اما نمی توانید برای کشف برنامه های جدید به آن تکیه کنید.

مکان‌هایی مانند انجمن‌های Reddit یا Product Hunt نیز می‌توانند برای آنچه شما به دنبال آن هستید بسیار گسترده باشند.

بنابراین تیمی از مهندسان در Basedash، استارت‌آپی که به شرکت‌ها کمک می‌کند پایگاه‌های داده خود را به پنل‌های مدیریت متصل کنند، محصولی به نام Dockhunt ساختند که به شما امکان می‌دهد با نگاه کردن به داک‌ها، اپلیکیشن‌های جدید مک را کشف کنید.

ایده ساده است: مردم داک های مک خود را در سایت پست می کنند و دیگران می توانند به آنها نگاه کنند که انگار در حال کاوش در داک خود هستند.

سایت Dockhunt همچنین فهرستی از برنامه های برتر دارد که نشان می دهد چند کاربر آن برنامه را در داک خود پین کرده اند.

سازندگان اپلیکیشن گفته اند که در حال بررسی قرار دادن فیلتری هستند که اپلیکیشن های محبوبی مانند کروم، اسلک و اسپاتیفای را حذف می کند تا کاربران بتوانند اپلیکیشن های مستقل را پیدا کنند.

تیم Basedash گفت که طراح تام جانسون ایده ایجاد ابزاری را داشت که به کاربران اجازه می‌دهد یک داک مک را در وب مرور کنند. چند مهندس برای ساخت Dockhunt وارد میدان شدند که در نهایت در اواخر ماه گذشته منتشر شد.

اگر می خواهید داک خود را پست کنید، باید برنامه Dockhunt را دانلود کرده و اجرا کنید. همچنین می توانید از روش خط فرمان برای ارسال داک استفاده کنید.

نکته قابل توجه، Dockhunt فقط برنامه‌های پین‌شده را می‌گیرد و نه برنامه‌هایی را که باز هستند اما نقطه دائمی در داک شما ندارند. در زمان نگارش این مقاله، بیش از ۱۱۰۰ نفر اسکله های خود را در سایت قرار داده بودند.

در حال حاضر، سایت داک را با نام کاربری یا دسته توییتر نشان می دهد. تیم Dockhunt همچنین در حال بررسی حالتی است که به افراد اجازه می‌دهد داک‌های خود را به‌صورت ناشناس پست کنند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا