نرم افزار موبایل

GoodOnes با شما ارتباط برقرار می کند و به شما کمک می کند «بهترین» عکس ها را از کتابخانه عظیم تصاویر خود انتخاب کنید

به گزارش اپ خونه،  با مثال شروع می کنیم:شما می دانید که چگونه است – شما در تعطیلات بوده اید و ۲۸ میلیون عکس گرفته اید، و فقط می خواهید بهترین ۱۲ عکس را انتخاب کنید تا بتوانید یک آلبوم بسازید.

هیچ کس برای آن وقت ندارد – و  GoodOnes اینجاست تا به شما کمک کند. این برنامه در حال حاضر در حالت دسترسی زودهنگام قرار دارد و به تازگی یک دور ۳.۵ میلیون دلاری سرمایه اولیه را برای ادامه راهپیمایی خود به سمت راه اندازی بسته است.

به طور خلاصه، GoodOnes با حساب Google Photos یا iCloud Photos شما ارتباط برقرار می کند و به شما کمک می کند «بهترین» عکس ها را از کتابخانه عظیم تصاویر خود انتخاب کنید.

ایده جدید نیست؛ ما شاهد تعدادی از برنامه‌ها بوده‌ایم که تلاش می‌کنند تا تصاویر را از بین ببرند. یک مثال EyeEm’s The Roll بود که تلاش مشابهی انجام داد و مدل کسب و کار خود را برای تبدیل همه افراد به یک عکاس بورسی تقویت کرد.

رول به شما کمک می کند بهترین عکس ها را در گوشی خود پیدا کنید

حداقل The Roll به عنوان یک شیرین کاری بازاریابی برای کسب و کار اصلی EyeEm معنا پیدا کرد. چیزی که کمتر مشخص است این است که GoodOnes چگونه مسیری برای درآمدزایی دارد.

ما واقعاً به یک لایه اشتراک در بالای این محصول فکر می کنیم. اسرائیل شالوم، یکی از بنیانگذاران GoodOnes، در مصاحبه ای با TechCrunch توضیح می دهد که ما تمایل زیادی به پرداخت از سوی کاربران، به ویژه برای بخش هدف والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها مشاهده کردیم. ما هنوز مدل اشتراک خود را نهایی نکرده ایم. تمرکز اصلی ما در این مرحله ایجاد یک پایگاه کاربری خوب و دریافت همه بازخوردها برای بهبود آن است.

این شرکت دور خود را از TLV Partners با مشارکت Liquid2 Ventures (صندوق جو مونتانا) و همچنین Rich Miner (هم بنیانگذار سابق اندروید) و پیتر ولیندر (بنیانگذار Carousel که به Dropbox فروخته شد) و همچنین بسیاری از آنها افزایش داد.

اپراتورها و سرمایه گذاران باتجربه تر. با تامین مالی، این شرکت قصد دارد تیم مهندسی خود را گسترش دهد.

در دنیایی که گوگل، اپل و سایر برنامه‌های نگهداری عکس از قبل تلاش می‌کنند تا عکس‌های خوب و جالب را به نمایش بگذارند، آیا واقعاً فضایی برای GoodOnes در بازار وجود دارد؟

واقعیت این است که این برنامه‌ها برای یک دهه، هم در سمت اپل و هم در سمت Google وجود دارند. کاری که آنها به خوبی انجام می دهند این است که ذخیره سازی ایمن برای همه عکس های شما ارائه می دهند.

 “آنچه در مورد کاری که ما انجام می دهیم متفاوت است، این است که شما را در صندلی راننده رها می کنیم.”

این برنامه با یادگیری تنظیمات برگزیده شما و با استفاده از Swipe-left-i-love-this و Swipe-Right-ugh-get-out-of-of-My-face شما کار می کند تا سلیقه شما را در هوش مصنوعی آموزش دهد.

از آنجا، شروع به ایجاد گالری عکس هایی می کند که فکر می کند شما بهترین آنها را دوست دارید. گالری یا آلبوم نهایی ایجاد شده و به کاربر ارائه می شود.

شالوم می گوید:

«ما به این فکر می کنیم که اینجا برای یک بازیکن بزرگ دیگر جا وجود دارد. همان طور که نتفلیکس مترادف با استریم و اسپاتیفای مترادف با موسیقی است.»

“ما دوست داریم GoodOnes مکانی باشد که شخصی ترین و با ارزش ترین اطلاعات خود را که عکس ها و ویدیوهای شخصی شما هستند، در آن مصرف کنید.”

این برنامه می تواند کپی برداری کند، بهترین عکس ها را انتخاب کند و گالری از موارد دلخواه شما را به شما بدهد

.ریچ ماینر، یکی از بنیانگذاران اندروید، در بیانیه ای گفت که یک سرمایه گذار فرشته در دور GoodOnes است. او افزود : «با ایجاد پلتفرم‌های تلفن همراه، ما در نهایت رایانه‌های قدرتمند، دوربین‌های دیجیتال و دستگاه‌های پخش جریانی را در جیب همه تحویل دادیم – هرگز نمی‌توانستیم حجم محتوای جدیدی را که ایجاد می‌شود پیش‌بینی کنیم».

«GoodOnes مدیریت قدرتمندی را برای سیل عکس‌هایی که همه ما جمع‌آوری کرده‌ایم به ارمغان می‌آورد. من در مورد این ابزار و فناوری بسیار هیجان زده هستم، به همین دلیل است که از سرمایه گذاری هیجان زده شدم.»

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا