موبایل

Google Pixel 7, Pixel 6, More شروع دریافت آپدیت اندروید ۱۳ نوامبر ۲۰۲۲

Google انتشار به‌روزرسانی نوامبر ۲۰۲۲ را برای دستگاه‌های پیکسل دارای اندروید ۱۳ آغاز کرده است. این به‌روزرسانی همچنین وصله امنیتی نوامبر ۲۰۲۲ را ارائه می‌کند. این اولین به‌روزرسانی نرم‌افزاری است که این شرکت برای Pixel 7 و Pixel 7 Pro تازه راه‌اندازی کرده است. همچنین شامل رفع مشکلی است که باعث افزایش مصرف انرژی با برنامه‌های خاصی در پیکسل، پیکسل ۶ پرو و ​​پیکسل ۶a می‌شد. گوگل گفته است که کاربران پیکسل پس از در دسترس قرار گرفتن به‌روزرسانی OTA برای گوشی‌شان، اعلان دریافت خواهند کرد.

گوگل روز دوشنبه اعلام کرد که عرضه آپدیت اندروید نوامبر ۲۰۲۲ را آغاز کرده است. این به‌روزرسانی طی چند هفته آینده برای دستگاه‌های پیکسل دارای اندروید ۱۳ به صورت مرحله‌ای در سطح جهانی منتشر می‌شود. کاربران پیکسل زمانی که به‌روزرسانی برای تلفن‌های هوشمندشان در دسترس باشد، اعلان دریافت خواهند کرد. آنها همچنین می توانند به تنظیمات > سیستم > به روز رسانی سیستم تا دستگاه خود را به صورت دستی به روز کنند.

این شرکت فاش کرده است که این به روز رسانی مشکل ایجاد سوسو زدن صفحه نمایش سبز در پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو را برطرف می کند. همچنین برای بهبود عملکرد حرارتی این گوشی های هوشمند گوگل با بهینه سازی مصرف انرژی نمایشگر برنامه ریزی شده است. علاوه بر این، خطایی که باعث می شد برنامه Photos گهگاه در حین استفاده از ویژگی های ویرایش خاصی از کار بیفتد نیز برطرف شده است.

طبق گزارش‌ها، چندین کاربر پیکسل ۷ پرو با اسکرول در برنامه‌ها مشکل داشتند. گفته می‌شود که تجربه اسکرول با سرعت‌های پایین‌تر از آنچه در نظر گرفته شده یا در برخی مواقع بسیار سریع هستند، سازگار نیست. اگرچه در گزارش های به روز رسانی ذکر نشده است، اما چندین کاربر اشاره کرده اند که مشکل اسکرول ظاهراً برطرف شده است.

این به‌روزرسانی همچنین مشکل مصرف انرژی پیکسل ۶، پیکسل ۶ پرو و ​​پیکسل ۶a را برطرف می‌کند. همچنین رفع اشکال و بهبودهایی را برای سایر گوشی‌های هوشمند سری پیکسل که بر روی اندروید ۱۳ اجرا می‌کنند – Pixel 4a، Pixel 4a 5G، Pixel 5 و Pixel 5a 5G، ارائه می‌کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا