استارتاپ

GoStudent از warches خود برای به دست آوردن شبکه بزرگی از مراکز آموزشی سنتی در اروپا استفاده می کند

به گزارش اپ خونه، GoStudent – بازار معلمان در اواخر اتریش که تا به امروز ۶۸۶.۳ میلیون دلار جمع آوری کرده است (و به ارزش ۳ میلیارد یورو رسیده است) – یک شرکت آموزشی سنتی Studienkreis در آلمان را خریداری کرده است که در سال ۱۹۷۴ تأسیس شد و بر آلمان متمرکز است. منطقه “DACH” صحبت می کند. شرایط معامله اعلام نشده است.

Studienkreis قبلاً از سال ۲۰۱۷ تحت مالکیت شرکت سهام خصوصی IK Partners مستقر در لندن بود. این دانشگاه به عنوان یک ارائه دهنده تدریس خصوصی در آلمان با بیش از ۱۰۰۰ مرکز آموزشی در سراسر کشور شناخته شده است که سالانه به ۱۲۵۰۰۰ خانواده خدمات ارائه می دهد.

GoStudent گفت Studienkreis با نام تجاری موجود خود به فعالیت خود ادامه می دهد در حالی که این دو شرکت به دنبال هم افزایی هستند.

این اکتساب به GoStudent حضور آفلاین قابل توجهی می دهد، بازاری آماده برای ارائه آنلاین آن و توانایی ارائه خدمات به خانواده هایی که ترجیح می دهند فرزندانشان در کلاس های گروهی یا واقعی در مرکز شرکت کنند.

این استارتاپ در ۱۲ ماه گذشته تعدادی شرکت دیگر از جمله Seneca Learning مستقر در بریتانیا، گروه رسانه ای Tus در اسپانیا و Fox Education از اتریش را راه اندازی کرده است.

بر اساس داده های Status and Forecast، ارزش بازار جهانی تدریس خصوصی آنلاین در سال ۲۰۲۰ ۱۵۰ میلیارد دلار بوده و پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۶ به ۲۷۸ میلیارد دلار برسد.

Felix Ohswald، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران GoStudent، در بیانیه ای گفت: «بیش از ۱.۵ میلیون جلسه تدریس آنلاین هر ماه در GoStudent رزرو می شود، اما ما معتقدیم آینده یادگیری ترکیبی است. ترکیب آنلاین و آفلاین یک مدل omnichannel ایجاد می کند که حداکثر ارزش را برای خانواده ها به ارمغان می آورد و مانعی برای رقبا ایجاد می کند.»

در اوایل سال جاری، GoStudent یک دور سرمایه گذاری ۳۴۰ میلیون دلاری از سری D برای ورود به بازارهای بین المللی جمع آوری کرد.

در همین حال، در فضای آموزش زبان عمودی تر، Preply امسال یک دور ۵۰ میلیون دلاری را بسته است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا