استارتاپ

N26 تجارت کریپتو را با ادغام جدید Bitpanda اضافه می کند

چلنجر بانک N26 در حال راه اندازی یک ویژگی تجاری جدید در برنامه خود N26 Crypto است. کاربران می توانند به راحتی دارایی های رمزنگاری شده را با استفاده از پول موجود در حساب N26خود معامله کنند. در پشت صحنه، N26 با Bitpanda همکاری می کند تا تجارت و حضانت را انجام دهد.

N26 به آرامی N26 Crypto را در سراسر اروپا عرضه می کند. در ابتدا، فقط برخی از کاربران در اتریش قادر به دسترسی به ویژگی جدید خواهند بود. کشورهای دیگر باید در مقطعی از شش ماه آینده این ویژگی را دریافت کنند.

N26 به شما امکان می دهد ۱۰۰ دارایی رمزنگاری مختلف را بخرید، بفروشید و نگهداری کنید. این استارت آپ قصد دارد تا ۹۴ دارایی رمزنگاری دیگر را در آینده اضافه کند. و من مطمئن هستم که شرکت به زودی به سهام و سایر طبقات دارایی گسترش خواهد یافت.
N26 Crypto از تب دوم که به “Finance” تغییر نام داده است، قابل دسترسی خواهد بود. از این صفحه، فضاهای خود را پیدا خواهید کرد – این حساب‌های فرعی هستند که می‌توانید از آنها برای کنار گذاشتن مقداری پول در جیب دیگری استفاده کنید. Spaces همچنین می تواند به عنوان حساب های مشترک با شخص دیگری استفاده شود.

در زیر لیست فضاهای شما، یک بخش جدید “تجارت” با سبد ارزهای دیجیتال شما وجود دارد. N26 تمام دارایی های رمزنگاری شما، ارزش موقعیت های شما و نحوه تغییر آنها در ۲۴ ساعت، هفته، ماه یا سال گذشته را فهرست می کند.

هر زمان که کاربران بخواهند برخی از ارزهای دیجیتال را بخرند یا بفروشند، می توانند دکمه خرید یا فروش را فشار دهند، یک دارایی رمزنگاری را انتخاب کنند (یا آن را جستجو کنند) و مبلغی را وارد کنند. N26 هم نرخ ارز و هم مبلغی را که به عنوان کارمزد پرداخت خواهید کرد را نشان می دهد.

ان26
N26 قصد دارد ۱.۵ درصد برای معاملات بیت کوین و ۲.۵ درصد برای همه ارزهای دیجیتال دیگر شارژ کند. این همان هزینه ای است که کاربران در برنامه خود Bitpanda می پردازند. کاربرانی که ۱۶.۹۰ یورو در ماه برای N26 Metal پرداخت می کنند، به ترتیب ۱ و ۲ درصد کارمزد تراکنش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را پرداخت خواهند کرد.

مزیت اصلی N26 Crypto این است که مستقیماً با حساب بانکی موجود شما مرتبط است. لازم نیست پول را در حساب تجاری دیگری آپلود کنید، به برنامه Bitpanda (و یا یک برنامه دیگر) بروید و سپس تجارت را شروع کنید. به طور مشابه، هنگامی که با N26 Crypto پول نقد می کنید، یورو را در حساب N26 اصلی خود دریافت خواهید کرد – بدون نیاز به بازگرداندن پول به حساب بانکی خود.

N26 اولین استارت آپ فین تک نیست که یکپارچگی عمیق با Bitpanda ایجاد می کند. اپلیکیشن پرداخت فرانسوی لیدیا نیز با Bitpanda همکاری کرد تا در سال گذشته امکان معامله سهام، فلزات گرانبها، ارزهای دیجیتال و ETF را در اپلیکیشن خود معرفی کند. طبق تجربه من، واقعاً خوب کار می کند.
هفته گذشته، N26 نتایج مالی ۲۰۲۱ خود را به اشتراک گذاشت. در حالی که درآمد ناخالص ۵۰ درصد رشد کرد و به بیش از ۱۸۰ میلیون یورو رسید، هزینه های عملیاتی آن نیز با سرعتی سریع رشد کرد و منجر به زیان خالص ۱۷۰ میلیون یورو شد.

البته N26 صدها میلیون یورو نیز جمع آوری کرده است. به لطف این جیب‌های عمیق، این شرکت زمان زیادی دارد تا بفهمد چگونه می‌تواند درآمد بیشتری از کاربران خود دریافت کند و در عین حال هزینه‌های عملیاتی خود را تحت کنترل نگه دارد. از آنجایی که N26 و Bitpanda احتمالاً توافق کرده‌اند که درآمد حاصل از N26 Crypto را به اشتراک بگذارند، ویژگی جدید باید به سود شرکت کمک کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا