استارتاپ

Palm.hr پنج میلیون دلار جمع آوری می کند و رشد MENA را آغاز می کند

به گزارش اپ خونه، چند سال پیش، ریچارد شرمز به عنوان مشاور منابع انسانی در ریاض کار می کرد و در یک مقطع زمانی به دنبال پیاده سازی یک راه حل فنی برای مشتریانش بود تا به آنها کمک کند تا تیم های بزرگ خود را بهتر کنند، اما نتوانست راه حلی بومی سازی پیدا کند.

شرمز گفت که به سیستمی نیاز دارد که متمرکز بر کارمندان باشد، اما بسیاری از نرم‌افزارهای منابع انسانی را که با آنها تعامل داشت، «بسیار پیچیده با ویژگی‌های فراوان، بسیاری از قابلیت‌ها متمرکز بر آسان‌تر کردن زندگی مدیران منابع انسانی» دریافت کرد.

اما با توجه کمی به سهولت استفاده توسط کارکنان. او گفت: «این امر فرزندخواندگی را سخت می کند.»

یافته‌های او منحصر به او نبود زیرا مطالعه اخیر نارضایتی فزاینده‌ای از ارائه‌دهندگان فناوری منابع انسانی را نشان داد – نیمی از پاسخ‌دهندگان گفتند که قصد دارند سیستم‌های خود را برای فناوری‌های جدیدی تغییر دهند که تجربه کاربری بهتری را ارائه می‌دهند و کار از راه دور را در نظر می‌گیرند.

در سال ۲۰۱۹، Schrems (مدیرعامل) برای پر کردن شکاف با کریستوف سیچنا (COO) و دراگان نیکولیک (CPO) همکاری کرد تا Palm.hr را در خارج از ریاض راه‌اندازی کند و مشتریان آن شامل Hala، Thmanyah، سرمایه خطرپذیر عربستان سعودی هستند.

شرکت، مزن، جینی، خرگوش. Schrems می‌گوید این استارت‌آپ فناوری منابع انسانی از زمان راه‌اندازی رشد بسیار خوبی را تجربه کرده است و درآمد سالانه سالانه (ARR) خود را هر شش ماه دو برابر می‌کند.

به دنبال این رشد، در حال برنامه ریزی برای توسعه به مصر و امارات است، در حالی که عربستان سعودی را دوبرابر می کند، در حالی که بودجه ۵ میلیون دلاری قبل از سری A جمع آوری کرده است، در دور رهبری VC Speedinvest در اروپا اولین حضور آن در عربستان سعودی و RAED Ventures، با مشارکت شرکت VC متمرکز در MENA، Wamda Capital.

Schrems گفت: “ما در یک ماموریت هستیم که فناوری منابع انسانی و تجربه کارکنان را در سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا و در حالت ایده آل فراتر از آن با ایجاد اولین تجربه تلفن همراه تغییر دهیم.”

Palm.hr 5 میلیون دلار بودجه قبل از سری A جمع آوری می کند.

Palm.hr اولین راه حل تلفن همراه است که مدیریت منابع انسانی را خودکار می کند

Philip Specht، شریک Speedinvest در بیانیه‌ای گفت:

«به عنوان سرمایه‌گذاران مستقر در اتحادیه اروپا، ما دیدیم که چگونه شرکت‌هایی مانند Personio و Factorial نتایج میلیارد دلاری در فضای منابع انسانی ایجاد می‌کنند. با رویکردی مشابه، اما محلی، ما معتقدیم که Palm.hr آماده تبدیل شدن به بازیگر پیشرو در منطقه MENA و جهان عرب گسترده‌تر است.

این شرکت دارای یک تیم برجسته، ارزش پیشنهادی برتر از نظر ویژگی ها، ادغام ها و UX، و عشق قوی به مشتری است. ما خوشحالیم که از Palm.hr حمایت می‌کنیم، که نشان‌دهنده هیجان ما در مورد اکوسیستم راه‌اندازی گسترده‌تر در MENA است.»

Palm.hr حقوق و دستمزدها را خودکار می کند، مرخصی ها و غیبت ها را دنبال می کند و عملکرد کارکنان را دنبال می کند، علاوه بر ویژگی های سلف سرویس کارکنان که ارتباط داخلی بین کارکنان را آسان می کند.

همچنین سایر عملکردهای گردش کار مرتبط با منابع انسانی از جمله کارمندان در داخل یا خارج از شبانه روز را خودکار می کند و در سراسر مرزها قابل تنظیم است و مطابقت با قوانین کار محلی و مقررات کارمندان در بازارهای مختلف را برای آن آسان می کند.

به عنوان مثال، در عربستان سعودی، Palm.hr همچنین با خدمات دولتی مانند Mudad برای حقوق و دستمزد دیجیتال و انطباق، که توسط وزارت کار این کشور موظف شده است، یکپارچه شده است.( سازمان عمومی بیمه اجتماعی (GOSI) و مقیم، پلتفرم اطلاعات کارکنان خارجی)

با Palm.hr، شما می توانید به طور کامل لیست حقوق و دستمزد خود را پردازش کنید، در واقع می توانید پرداخت ها را انجام دهید زیرا ما با سیستم حقوق و دستمزد دولتی یکپارچه شده ایم.

برای ویزا درخواست دهید زیرا ما با سیستم ویزای دولتی ادغام شده‌ایم و بیمه اجتماعی مردم را به‌روزرسانی کنید زیرا با سیستم بیمه اجتماعی یکپارچه شده‌ایم.

این شرکت همچنین قرار است ویژگی‌ها و محصولات جدیدی را اضافه کند که به عنوان مثال، دسترسی آسان به وام‌ها، تأمین مالی دارایی و محصولات بیمه را برای کارمندان ممکن می‌سازد.

ما می‌خواهیم فناوری منابع انسانی را با فین‌تک و فناوری بیمه ادغام کنیم تا کارمندان بتوانند هر کاری مانند خرید یا اجاره دارایی، ثبت نام در بیمه سلامت یا مسافرت را در چارچوب راه‌حل ما انجام دهند. ما می خواهیم Palm.hr را بخشی از زندگی روزمره کارمندان کنیم.

با شروع توسعه و توسعه محصولات بیشتر، Palm.hr امیدوار است که بخش قابل توجهی از بازار جهانی فناوری منابع انسانی را تصاحب کند ، که پیش بینی می شود با رشد ۹.۰۸٪ CAGR به ۵۳.۳ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۸ برسد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا