استارتاپ

Plum اپلیکیشن مدیریت پول خود را در پنج کشور دیگر راه اندازی کرد

به گزارش اپ خونه، استارت‌آپ فین‌تک Plum تعداد کشورهایی را که در آن فعالیت می‌کند دو برابر می‌کند. این شرکت محصول خود را در پنج کشور جدید اروپایی – ایتالیا، پرتغال، هلند، یونان و قبرس عرضه می کند.

Plum که اصالتاً اهل انگلستان است، یک برنامه مدیریت پول است که به شما کمک می کند تا به طور خودکار مقداری پول کنار بگذارید. به این ترتیب، کاربران می توانند بدون هیچ ورودی دستی در هزینه خود صرفه جویی کنند.

این می تواند به ویژه برای افرادی مفید باشد که هر ماه به اندازه کافی پول پس انداز می کنند، اما تمایل دارند هر چیزی را که دارند در حساب بانکی اصلی خود خرج کنند. پلام علاوه بر کشور خود، در حال حاضر در فرانسه، اسپانیا، ایرلند و بلژیک نیز فعالیت می کند.

راه های مختلفی برای صرفه جویی با آلو وجود دارد. این برنامه می‌تواند به حساب بانکی شما متصل شود و تمام تراکنش‌های شما در هفته گذشته را جمع‌آوری کند و همه چیز را به جیب پولی که توسط Plum مدیریت می‌شود منتقل کند.

همچنین می توانید تصمیم بگیرید که هر هفته یا هر زمان که حقوق می گیرید مقداری پول کنار بگذارید. اگر می‌خواهید یک قدم جلوتر بروید و اجازه دهید Plum در مورد پس‌انداز برای شما فکر کند، این سرویس همچنین می‌تواند به طور خودکار تصمیم بگیرد که چقدر باید بر اساس درآمد و هزینه‌های شما کنار بگذارد.

کاربران می توانند جیب های مختلف با اهداف جداگانه ایجاد کنند. به عنوان مثال، می توانید برای تعطیلات بعدی خود یا یک دوچرخه جدید پس انداز کنید. هر زمان که می خواهید در حساب Plum خود پول خرج کنید، می توانید یا به حساب بانکی خود پول برداشت کنید یا با کارت نقدی Plum پرداخت کنید – اما برای دریافت کارت باید هزینه اشتراک بپردازید.

در حالی که کاربران از پس انداز خود در بریتانیا سود دریافت می کنند، در سایر بازارها اینطور نیست. این کمی تاسف بار است زیرا در حال حاضر نرخ بهره در سراسر اروپا در حال افزایش است.

حساب های پس انداز اولیه برای افرادی که دوست ندارند زیاد به پول فکر کنند محصول جذابی به نظر می رسد.

کاربران آلو همچنین می توانند از این سرویس برای خرید و فروش سهام استفاده کنند. در اروپا، این استارت آپ با Bitpanda برای ارائه تجارت ارزهای دیجیتال شریک شده است.

بسیار شبیه ادغام های Bitpanda در N26 و در لیدیا کار می کند. برای شروع خرید دارایی های کریپتو، نیازی به دانلود برنامه دیگری ندارید.

ویکتور تروکودس، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Plum،در یک بیانیه گفت:

“ما خوشحالیم که Plum را به پنج کشور جدید اروپایی می آوریم و به مردم کمک می کنیم تا امور مالی خود را در آنجا مدیریت کنند. این یک دوره اقتصادی چالش برانگیز است زیرا مردم سطوحی از تورم را تجربه می کنند که در دهه های گذشته مشاهده نشده است و منجر به چالش های هزینه زندگی می شود. “

« نیاز به انعطاف پذیری مالی بلندمدت هرگز واضح نبوده است و ما Plum را دقیقاً برای کمک به مردم برای مقابله با این موضوع ایجاد کردیم، و کمک می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مدیریت پول شما خودکار است و ثروت برای آینده مراقبت می شود.»

ایجاد حساب Plum رایگان است. کاربران می توانند ماهانه ۲ یورو برای ایجاد حساب های فرعی بیشتر، باز کردن قفل قوانین پس انداز بیشتر و دریافت کارت پرداخت کنند.

افرادی که تصمیم به پرداخت ۹.۹۹ یورو در ماه می‌کنند می‌توانند به سهام بیشتری دسترسی داشته باشند و قوانین سرمایه‌گذاری مکرر سهام را ایجاد کنند. همچنین برای تراکنش های رمزنگاری ۲.۵ درصد هزینه تبدیل وجود دارد.

در دراز مدت، Plum می تواند به یک مرکز مالی تبدیل شود که به شما امکان می دهد به چندین ویژگی و خدمات دسترسی داشته باشید. برخلاف بسیاری از استارت‌آپ‌های فین‌تک مصرف‌کننده، سعی نمی‌کند حساب بانکی شما را جایگزین کند.

این به عنوان یک برنامه همراه و نوعی بازار کوچک عمل می کند. این استراتژی می‌تواند Plum را به یک محصول اصلی با افراد کمتر آگاه در فناوری تبدیل کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا