اخبار کسب و کارها

Poshmark به دلیل عقب نشینی ناگهانی از بازارهای بین المللی، فروشگاه خود را در هند، استرالیا و بریتانیا تعطیل می کند

به گزارش اپ خونه، این شرکت به مشتریان اطلاع داد که Poshmark کسب‌وکارهای بین‌المللی خود – عملیات در هند، استرالیا و بریتانیا – را تعطیل می‌کند، زیرا بازار خرید اجتماعی توجه خود را به “بازارهای اصلی” تغییر می‌دهد.

Poshmark یک فروشگاه آنلاین برای پوشاکجدید،دست دوم و سایر موارد مد است.

بازار این شرکت در ۲۶ اکتبر در هند، استرالیا و بریتانیا غیرقابل دسترسی خواهد بود. Poshmark در سال ۲۰۲۱ به هند و استرالیا گسترش یافت، در حالی که ورود آن به بریتانیا در ژانویه امسال اتفاق افتاد.

به گفته شرکت اطلاعاتی موبایل Sensor Tower که یکی از مدیران صنعت داده‌های آن را  به اشتراک گذاشته است، Poshmark حدود ۸.۱ میلیون کاربر فعال ماهانه در برنامه‌های تلفن خود دارد.

محبوبیت این برنامه در بازارهای بین‌المللی با کمتر از ۵۰۰۰۰۰ کاربر فعال در ماه گذشته در سراسر بریتانیا، هند و استرالیا رو به کاهش است.

این شرکت نوشت:

«در حالی که جاه‌طلبی ما این است که تا جایی که ممکن است کمدها را به هم متصل کنیم، بازار خود را در هند، استرالیا و بریتانیا می‌بندیم تا بر روی بازارهای اصلی خود در ایالات متحده و کانادا تمرکز کرده و سرمایه‌گذاری‌های خود را افزایش دهیم . »

این اقدام به دنبال آن است که غول کره جنوبی ناور ، Poshmark را در قراردادی در سال گذشته خریداری کرد که ارزش پلتفرم فروش مجدد همتا به همتا را به ۱.۶ میلیارد دلار رساند که کسری از حداکثر ارزش بازار ۷.۳ میلیارد دلاری آن است.

مانیش چاندرا، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Poshmark، در یک پست وبلاگ نوشت:

«می‌دانم که این خبر به‌ویژه برای کسانی از شما در سرتاسر جهان است که Poshmark را می‌شناسند و دوست دارند ناگوار است، لطفاً بدانید که من از شما و جامعه‌ای که با هم ساخته‌ایم بسیار سپاسگزارم. ما امیدواریم که در آینده بازگردیم.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا