استارتاپ

Post Series-B، پلتفرم ضد تقلب SEON استارتاپ AML Complytron را با مبلغ شایعه شده ۲.۵ میلیون یورو خریداری کرد

به گزارش اپ خونه، SEON مستقر در بوداپست – یک پلتفرم ضد کلاهبرداری که به “ردپای دیجیتالی” مشتری برای از بین بردن حساب های جعلی و در نتیجه جلوگیری از تراکنش های تقلبی نگاه می کند – شرکت تخصصی AML، Complytron ، که همچنین در خارج از بوداپست مستقر است، مطابقت دارد.

شرایط معامله به طور رسمی منتشر نشد، اما منابع Techcrunch گفتند که معامله در منطقه ۲.۵ میلیون یورو بود، اگرچه SEON از اظهار نظر خودداری کرد. Complytron قبلا ۲۵۷۰۰۰ یورو از CVC Hiventures مستقر در بوداپست جمع آوری کرده بود.

الیور لبهارت، بنیانگذار و مدیر اجرایی Complytron، به همراه Abris Gryllus، یکی از بنیانگذاران و رهبر UX، به SEON خواهند پیوست.

یکی از سخنگویان SEON گفت که این خرید قابلیت های AML را به پلتفرم مبارزه با تقلب SEON اضافه می کند که به آن امکان می دهد خدمات ضد کلاهبرداری و AML را افزایش دهد.

SEON با Emailage، Iovation، Threatmetrix رقابت می کند، اما به شدت به حساب های رسانه های اجتماعی برای از بین بردن کلاهبرداران نگاه می کند.

سال گذشته یک دور سرمایه گذاری ۹۴ میلیون دلاری سری B به رهبری IVP مستقر در سیلیکون ولی جمع آوری کرد.

SEON ادعا می‌کند که افزودن قابلیت Complytron به این معنی است که می‌تواند نیاز به جستجوی جداگانه در پایگاه‌های مختلف AML، مانند فهرست‌های تحریم‌های بین‌المللی و جرایم، پایگاه‌های اطلاعاتی افراد در معرض سیاسی (PEP) و فهرست‌های نظارتی مقامات نظارتی و مجری قانون ملی را از بین ببرد. مانند اینترپل و اف بی آی.

در بیانیه ای، تاماس کادار، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل SEON، اظهار داشت:

«کمتر از یک سال پس از ۹۴ میلیون دلار سری B، ما در حال اجرای ماموریت خود برای مبارزه با کلاهبرداری و مبارزه با پولشویی هستیم… به جای ایجاد یک AML. راه حل از ابتدا، برای ما کاملا منطقی بود که الگوریتم های گسترده و مبتکرانه و پایگاه های داده جهانی Complytron و همچنین تخصص تیم با استعداد آن را به دست آوریم.»

لبهارت اضافه کرد: «ما شاهد باز شدن داستان SEON بوده‌ایم و در کنار مسیر رشد هیجان‌انگیز آن، با کسب‌وکار همگام بوده‌ایم. اکنون بسیار خوب است که بخشی از این ماموریت باشید و در ترکیب ابزارهای پیشگیری از تقلب و AML در یک منبع واحد نقش ایفا کنید.»

به عنوان بخشی از این معامله، SEON حقوق کامل فناوری های Complytron و همچنین کارکنان شرکت، از جمله تیم اختصاصی AML خود را به دست می آورد.

SEON همچنین توسط The Europas Awards که هر سال برگزار می‌شود، داغ‌ترین استارت‌آپ امنیت سایبری برای سال ۲۰۲۲ معرفی شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا