استارتاپ

Retirable شش میلیون دلار برای برنامه ریزی بازنشستگی برای کسانی که میلیون ها پس انداز ندارند تضمین می کند

به گزارش اپ خونه، برنامه های بازنشستگی معمولاً توسط افرادی تهیه می شود که احساس می کنند واقعاً می توانند شغل خود را در سن خاصی ترک کنند و پول کافی برای حفظ سبک زندگی خود دارند. اما در مورد کسانی که این کار را نمی کنند چه؟
چندین استارت‌آپ فین‌تک در حال مقابله با این مشکل هستند، از جمله Retirable، که معتقد است برنامه‌ریزی بازنشستگی باید به همین راحتی انجام شود، حتی اگر هرگز میلیون‌ها دلار کناری نگذارید. این استارت آپ مستقر در نیویورک خود را به عنوان یک رویکرد “اولین در نوع خود جامع” برای برنامه ریزی بازنشستگی توصیف می کند.

بر اساس مطالعه سال ۲۰۱۹ توسط TransAmerica Center که نشان داد از هر ۵ کارگر تنها یک نفر دارای استراتژی مکتوب بازنشستگی است، این شرکت پیشنهادات مشابهی را به سایر شرکت های برنامه ریزی بازنشستگی ارائه می دهد: یک مشاور اختصاصی و محصولات و خدمات برای سرمایه گذاری، برنامه ریزی و هزینه پیشنهاد میکند.

اما این همان جایی است که تایلر اند، یکی از بنیان‌گذاران و مدیر عامل شرکت می‌گوید شباهت‌ها به پایان می‌رسد: نه تنها بر روی افراد با ارزش خالص کمتر متمرکز شده است، بلکه به طور کلی بر روی «کاهش جمع‌آوری» بازنشستگی نیز انجام می‌شود. این کار را با تخصیص دارایی های یک فرد در سه سطح انجام می دهد: پول نقد، ثبات و رشد. مشتری می‌تواند درآمد خود را در زمان واقعی ببیند و بداند چقدر برای خرج کردن در هر ماه امن است. همچنین همین منطق را برای سرمایه گذاری ها اعمال می کند و روی کارت بدهی کار می کند که پول نقد را به پس انداز برمی گرداند.

این شرکت یک مشاوره رایگان به آمریکایی های ۵۰ ساله و بالاتر ارائه می دهد و خدمات خود را ۰.۷۵٪ در اولین ۵۰۰۰۰۰ دلار دارایی مدیریت شده قیمت می دهد، و هیچ چیز پس از آن نیاز نیست. End گفت که تقریباً به ازای هر ۱۰۰۰ دلار مدیریت شده ۶۳ سنت ترجمه می شود که کمتر از خدمات مشاوره ای قابل مقایسه است.

Retirable retirement planning

داشبورد تخصیص دارایی Retirable

 

“بازیکنان بزرگ ممکن است مراکز تماس را ارائه دهند تا کسی به شما در مورد حساب شما کمک کند، اما ما تنها کسانی هستیم که به شما یک مشاور اختصاصی می دهیم که می توانید به او اعتماد کنید که با شما در برنامه شما کار خواهد کرد که امانت دار است، یعنی بدون کمیسیون.”

اند به TechCrunch گفت. می بینید که بسیاری از مردم با ماموریتی مشابه ماموریت ما برای کمک به همه شروع می کنند، اما زمانی که مردم انگیزه فروش پیدا می کنند، عموماً به سمت ارزش خالص بالاتر حرکت می کنند.
End شرکت را در سال ۲۰۱۹ با ایان یامی و برایان رامیرز تأسیس کرد و به همراه ۱۵ کارمند خود، Retirable فناوری اختصاصی ساخت که بیش از ۵۰۰۰۰ طرح بازنشستگی را طراحی کرده است.

این شرکت یک ماه پیش محصولات مدیریت سرمایه گذاری و چک حقوق خود را راه اندازی کرد و شروع به تطبیق مشتریان خود با برنامه ریزان کرده است. Retirable همچنین درآمد خود را بیش از ۲۵ درصد ماهانه نسبت به ماه افزایش داد.
امروز، این شرکت ۶ میلیون دلار بودجه اضافی با پشتوانه سرمایه گذاری اولیه را اعلام کرد تا به این شرکت ۱۰.۷ میلیون دلار در کل سرمایه گذاری تا به امروز بدهد. دور توسط Primary رهبری شد و شامل Vestigo Ventures، Diagram، Portage و Primetime بود.

End گفت که بودجه جدید برای تسریع توسعه کارت نقدی، ادامه رشد تیم مشاور و افزودن کانال‌های توزیع جدید، به عنوان مثال، کار با عوامل مدیکر، برنامه‌ریزان مالیاتی و برنامه‌ریزان املاک استفاده خواهد شد.

او افزود: «یکی از چیزهای جالب در مورد این جمعیت این است که برخی افراد خیلی زود خرج می کنند. وقتی واقعاً در دوران بازنشستگی فعال هستید، با افزایش سن، هزینه‌ها در نوسان است. کاری که این کارت نقدی انجام می دهد این است که هم به مصرف کننده و هم به مشاور در مورد مقدار هزینه و محل خرج شدن پول بینشی می دهد. پس از آن، ما می توانیم تخفیف هایی را علاوه بر پس انداز ارائه دهیم. این اولین محصول در نوع خود است.»

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا