استارتاپ

ShareChat با پشتیبانی توییتر برنامه ورزشی فانتزی Jeet11 را تعطیل کرد( حذف برخی از مشاغل)

به گزارش اپ خونه، استارت‌آپ شبکه‌های اجتماعی هندی ShareChat، با حمایت توییتر، تایگر گلوبال و تمسک، پلتفرم ورزشی فانتزی Jeet11 خود را تعطیل کرده و برخی از کارمندان خود را اخراج کرده است.

افرادی که با این موضوع آشنا هستند گفتند که این استارتاپ ماه گذشته ایمیلی را برای کارمندان آسیب دیده خود ارسال کرد. این پلت فرم در زمان نگارش این مقاله فعال بود.

ShareChat تایید کرد که فعالیت های Jeet11 را متوقف می کند و کمتر از ۵٪ از کارمندان خود را به دلیل این تصمیم اخراج کرده است. این استارت‌آپ در مجموع حدود ۲۳۰۰ کارمند دارد که نشان می‌دهد این حرکت بیش از ۱۰۰ نفر را تحت تأثیر قرار داده است.

یکی از سخنگویان ShareChat در بیانیه ای آماده شده گفت: “به عنوان یک روش تجاری استاندارد، ما به طور دوره ای استراتژی های خود را ارزیابی می کنیم. می‌توانیم تأیید کنیم که فعالیت‌های Jeet11 را متوقف کرده‌ایم و برخی از عملکردهای خود را سازماندهی مجدد کرده‌ایم، که به معنای حرکت این استعداد در تیم‌ها و خروج چند کارمند است.”

او  افزود: «این روند کمتر از ۵٪ از کارمندان ما را تحت تأثیر قرار داده است.»

«ما همچنان بر رشد قوی و استخدام در کارکردها و نقش‌های مختلف طبق برنامه‌های خود تمرکز می‌کنیم. برای موفقیت به عنوان سریع‌ترین شرکت رسانه‌های اجتماعی هند، ما استراتژی خود را به طور منظم ارزیابی می‌کنیم و تغییرات لازم را برای دستیابی به چشم‌انداز خود ایجاد می‌کنیم.»

Jeet11 که بی سر و صدا در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد، تلاش ShareChat برای مقابله با امثال Dream11 Dream Sports و Mobile Premier League بود.

علیرغم اینکه ShareChat ادعا می کند که در شهرهای کوچکتر هند نفوذ کرده است، Jeet11 هرگز در بین کاربرانش جذابیت معناداری به دست نیاورد.

ورزش های فانتزی به عنوان یک تجارت در گذشته اخیر سرمایه گذاران را در هند جذب کرده است. گوگل همچنین اخیراً آزمایشی را راه اندازی کرده است تا برنامه های ورزشی فانتزی و رامی را در Play Store در این کشور مجاز کند. با این وجود، چندین ایالت هند به ممنوعیت برنامه های شرط بندی ادامه می دهند.

کارشناسان صنعت بر این باورند که بیشتر این برنامه‌های قمار به شدت به مسابقات کریکت وابسته هستند و پس از پایان هر تورنمنت کلیدی برای حفظ مشتریان تلاش می‌کنند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا