اخبار اینترنت

Substack ابزارهای جدید رونویسی صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی را معرفی می کند

به گزارش اپ خونه، شرکت اعلام کرد Substack در حال معرفی ابزارهای جدید مبتنی بر هوش مصنوعی است که برای آسان‌تر کردن پادکست روی پلتفرم طراحی شده‌اند . با استفاده از این ابزارهای جدید، کاربران به راحتی می توانند رونوشت و ادیوگرام تولید کنند.

ادیو گرام چیست؟
نتایج یک تست شنوایی بر روی ادیوگرام نمایش داده می شود.   
شنوایی‌گرام نموداری است که ملایم‌ترین صداهایی را که یک فرد می‌تواند بشنود در زیر و بم یا فرکانس‌های مختلف نشان می‌دهد. هر چه علائم به بالای نمودار نزدیکتر باشد، صداهایی که شخص می‌تواند بشنود ملایم‌تر است.

 

کاربران اکنون می توانند از یک ابزار هوش مصنوعی برای ایجاد متن از قسمت پادکست یا روایت خود در حدود یک دقیقه استفاده کنند.

هنگامی که رونوشت را ایجاد کردید، می توانید وارد شوید و آن را ویرایش کنید تا آنطور که دوست دارید بسازید. سپس می توانید آن را در برگه خود در صفحه پست قسمت منتشر کنید.

سپس، می‌توانید قطعه‌ای را انتخاب کنید که می‌توانید از آن برای ایجاد یک ادیوگرام خاص استفاده کنید که می‌توانید آن را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ادیوگرام مانند یک ویدیوی استاتیک کوچک با متن و صدا در حال پخش است که می توانید به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید. این اساسا یک راه منظم برای نشان دادن قسمت پادکست شما است.

این شرکت در یک پست وبلاگی نوشت:

“ما همه این کارها را با استفاده از ابزارهای پیشرفته هوش مصنوعی انجام داده‌ایم، و این نشان‌دهنده فلسفه ما است که فکر نمی‌کنیم این چیزهای هوش مصنوعی جای کارهای نویسندگان و سازندگان را می‌گیرد – اما در عوض فکر می‌کنیم می‌تواند به نویسندگان و خالقان کمک کند. “

برای دسترسی به ابزارهای جدید، کاربران باید به داشبورد خود رفته و یک پست قسمت ایجاد کنند. هنگامی که در حالت ویرایش قرار گرفتید و صدای خود را آپلود کردید، گزینه ای برای تولید رونوشت به شما ارائه می شود.

سپس می‌توانید روی دکمه «ایجاد رونوشت» کلیک کنید و حدود یک دقیقه صبر کنید. وقتی آن را منتشر می‌کنید، یک جابجایی پیش‌فرض وجود دارد که مطمئن می‌شود رونوشت در پست در کنار قسمت شما نمایش داده می‌شود. در صورت تمایل می توانید این گزینه را خاموش کنید.

پس از انتشار متن، می‌توانید یک متن را انتخاب کنید و سپس روی «ساخت ادیوگرام» کلیک کنید تا دارایی اشتراک‌گذاری اجتماعی ایجاد شود.

Substack خاطرنشان می کند:

“همه این ابزارها در مراحل اولیه خود هستند و فقط بهتر و بهتر می شوند. مدتی با ما همراه باشید، زیرا اگرچه ممکن است در نگاه اول کامل نباشند، اما به سرعت در حال تکامل هستند. با این حال، ما می خواهیم که شما با آنها خوش بگذرانید، بنابراین می خواهیم این موضوع را زودتر به اطلاع شما برسانیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا