اخبار کسب و کارها

Superscript، یک ارائه دهنده بیمه سفارشی برای SME ها، ۵۴ میلیون دلار جمع آوری می کند

به گزارش اپ خونه، Superscript ، یک کارگزار بیمه و پلتفرم فناوری که شرکت‌های کوچک و متوسط ​​و شرکت‌های فناوری با «رشد بالا» را هدف قرار می‌دهد، ۴۵ میلیون پوند (۵۴ میلیون دلار) در دور سری B سرمایه جذب کرده است.

Superscript که در سال ۲۰۱۵ در لندن تأسیس شد، دو کسب‌وکار بیمه اصلی را تشکیل می‌دهد:

یک پلتفرم «self-serve» فقط آنلاین که در دسترس مشتریان بریتانیایی از جمله شرکت‌های کوچک و متوسط، تاجران انحصاری، و صاحبخانه‌ها است، و یک سرویس کارگزاری توصیه‌شده به نام SuperscriptQ که در بریتانیا در دسترس است.

 در سراسر منطقه اقتصادی اروپا (EEA). این برای مشاغل فناوری با خطرات پیچیده ای که بیمه کردن آنها دشوارتر است، مانند قصور پزشکی یا غرامت حرفه ای، با مشتریانی از جمله unicorn unicorn Paddle مستقر در لندن، هدف قرار می گیرد .

عامل پذیره نویسی

مانند تقریباً هر بخش دیگری، صنعت فناوری بیمه به شدت تحت تأثیر رکود اقتصادی جهانی قرار گرفته است، به طوری که شرکت هایی مانند Policygenius و Next Insurance همگی تعداد کارکنان خود را در سال گذشته کاهش داده اند، در حالی که شرکت های سهامی عام مانند Lemonade، Hippo و Root همه معاملات را نسبت به سال گذشته کاهش داد.

اما برای هر یین، یک یانگ وجود دارد، و نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد قلمرو insurtech هنوز بسیار زنده و در حال حرکت است . Wefox آلمان در سال گذشته ۴۰۰ میلیون دلار با ارزش ۴.۵ میلیارد دلاری جذب کرد، در حالی که شعبه مستقر در اوهایو پس از افزایش ۱۴۷ میلیون دلاری به وضعیت یونیکورن رسید .

 اکنون، نوبت Superscript است که به دنیا یادآوری کند که ممکن است اینسورتک به خوبی کار کند.

اما چه چیزی گندم را از کاه در insurtech جدا می کند – چرا برخی شناور می شوند در حالی که برخی دیگر دست و پا می زنند؟

کامرون شیرر، بنیانگذار و مدیر عامل سوپراسکریپت، به TechCrunch توضیح داد:

«بیمه زنجیره ارزش پیچیده‌تری نسبت به بسیاری از کسب‌وکارهای فناوری دارد، به این معنا که شما باید هم بر استراتژی خرید خود و هم بر عملکرد جاری سیاست‌هایی که می‌فروشید تمرکز کنید.»

«در حالی که رشد سریع تعداد مشتریان معمولاً به عنوان یک چیز خوب تلقی می شود، اگر تعهدنامه درست نباشد، ادعاها – به عبارت دیگر، ضررها – شروع به افزایش اضافه کاری خواهند کرد. اگر بدهی‌های بلندمدت دارید، ممکن است تا چند سال نتایج «واقعی» کسب‌وکار را تجربه نکنید.»

بنیانگذاران Superscript ، بن رز (مدیر ارشد پذیره نویسی) و کامرون شیرر (مدیر عامل)

شرکای پذیره نویسی Superscript شامل تعداد زیادی نام شناخته شده از دنیای بیمه است، از جمله AXA، Beazley At Lloyd’s، RSA، و MS Amlin. و این رویکرد چند حامل، شامل مناطق و تخصص خاص بخش، تا حدی به همین دلیل است که شیرر فکر می‌کند که Superscript در بلندمدت به‌نظر می‌رسد به‌خوبی شکوفا شود.

همه چیز در مورد ارائه پوشش سفارشی برای انواع خطراتی است که SME ها به طور خاص به آن نیاز دارند.

شیرر افزود:

«از لحاظ تاریخی، بسیاری از سرمایه‌گذاران مدل‌های سرمایه‌گذاری فناوری را منعکس کرده و بر کسب تمرکز کرده‌اند. اخیراً، اکنون با نگاه به گذشته بیمه‌گران بالغ‌تر و تعدادی از تجربیات عرضه اولیه عمومی سهام، ما شاهد تغییر تمرکز سرمایه‌گذاران به سمت تمایز و قدرت بوده‌ایم.

سوپراسکریپت از روز اول بر رشد پایدار و پذیره نویسی با کیفیت تمرکز کرده است تا نسبت های زیان مطلوب تری را به ما بدهد. پذیره نویسی پیچیده، فناوری و قابلیت های داده ما را قادر می سازد تا تجربه ای بسیار شخصی سازی شده برای کاربر و پذیره نویسی ارائه دهیم.»

از منظر فناوری و داده، Superscript  می‌گوید از «فناوری یادگیری ماشین اختصاصی» برای متمایز کردن خود استفاده می‌کند، از جمله در سراسر فرآیند خرید و ورود به محصول خود سرویس خود که مشتریان بالقوه را به سمت کانال‌های صحیح راهنمایی می‌کند.

 بینش کلان داده نیز بخش بزرگی از وعده آن است، جایی که از مدل‌های یادگیری ماشینی برای قیمت‌گذاری «دقیق‌تر» ریسک‌های خود از طریق خرد کردن طیف وسیعی از نقاط داده استفاده می‌کند.

شیرر گفت:

«بخش‌های دیگر فناوری ما به داده‌هایی که در مورد بازار بیمه جمع‌آوری کرده‌ایم نگاه می‌کند تا احتمال پذیرش ریسک‌ها توسط بیمه‌گران و شرکت‌های حمل‌ونقل را ارزیابی کند، و اینکه چه نقاط داده‌ای کلیدی برای فرآیند پذیره‌نویسی یک بیمه‌گر خاص است». .

“این دوباره کارایی عملیاتی را هم برای فرآیند ما و هم برای بیمه‌گران ایجاد می‌کند.”

این شرکت قبلاً حدود ۲۴.۴ میلیون دلار جمع‌آوری کرده بود که شامل حدود ۲۰ میلیون دلار است که در دو دور در سال ۲۰۲۰ جمع‌آوری شده بود. با ۵۴ میلیون دلار دیگر در بانک، شرکت اعلام کرد که قصد دارد توانایی‌های پذیره‌نویسی و بروکینگ خود را تقویت کند و به سرمایه‌گذاری در دستگاه خود ادامه دهد.

در حالی که Superscript به بازار اروپا محدود است، جاه طلبی های بلندمدت برای تبدیل شدن به یک بازیگر جهانی دارد. در واقع، در حال حاضر برخی از مشتریان را در آمریکای شمالی، استرالیا و خاورمیانه ادعا می کند، اگرچه ظاهراً آنها مشتریانی هستند که نیاز به دسترسی به بازارهای بیمه اروپا دارند.

دور سرمایه گذاری سری بی Superscript توسط مالک Comparethemarket BHL UK با مشارکت The Hartford و Concentric رهبری شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا